Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, heeej. Dziś podupadłem na duchu po paru dniach względnego spokoju. Nie jest za fajnie. A jak u Ciebie? Parę dni nie wchodziłem na forum, ale pamiętam, że też Ciebie ostatnio sponiewierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dobrze, że jest lepiej :great:

Jeśli chodzi o pracę, mam coś na oku, chociaż aktualnie myślę jeszcze o czymś zupełnie innym i zaprzątało to moją głowę przez parę ostatnich dni... Nie próżnuję w każdym razie. Zobaczymy co z tego wyjdzie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, właśnie się tego boję, że mi przeszkodzi. Jak popatrzę wstecz (wiem, że nie powinienem tego robić ;) ) i widzę ile planów stanęło na niczym przez nerw/dep. to mnie cholera bierze. Dzięki za kciuki. Przydadzą się :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Jakis nieogarniety ten kolega organizator wycieczki, TwojaHonda CBR 1100 XX Superblackbird raczej nie nadaje się na dziury i jazdę po lesie,to sportowo-

turystyczne moto.

Następnym razem niech gośc popatrzy jakie motocykle jadą w trasę ;) W każdym razie trzymaj się Wiesław ;)

A tak poza tym to dzień dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry misie,

 

Purpurowy, czemu już Ci się nie chce do Albanii? Wiiii w środę już Woodstock. :D

Dzień dobry.

Bardziej mi chodziło o to że już mi się nie chce mówić o Albanii, bo byłem wczoraj zmęczony i głowa mnie bolała.

 

Purpurowy, Carica Milica, samych przyjemnych chwil na Woodstock :D

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Widzę dziś temat wycieczkowy na Spamowej, jak najbardziej się dołączam.

Byłam na małym wypadzie za miasto, of course ledwo wyjechaliśmy za rogatki zaczęło lać, a tylko przekroczyliśmy w drodze powrotnej wyszło słońce. :P Ale nie przeszkodziła nam to przejść się przez las, popatrzeć na rzekę, posiedzieliśmy patrząc na zieloność, w ciszy pod otwartą klapą bagażnika. :smile: Pełno jagód, ale jeszcze kwaśne. Niestety nie weszliśmy głębiej w las za grzybem, butów nie mieliśmy na taką mokrość.

Pies zadowolony w wersji brudna mokra szmata. :smile:

Wracając zatrzymaliśmy się na pierogi w karczmie, kupiłam na wynos jagodzianki i zylc ( dla niewtajemniczonych - taka specjalność kaszubska w słoiku ).

Byłabym bardzo zadowolona, gdyby mnie nie łapała derealka i zawroty, co mi odebrało przyjemność, a teraz jestem zmęczona jak po maratonie. No ale satysfakcja jest, że udało się wyjechać za strefę komfortu.

 

Piję sobie latte i odpoczywam po odpoczynku. ;)

Komu się nie chce iść jutro do pracy? :P Ja muszę iść, a ło matko jak się wzbraniam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Widzę, że dziś na Spamowej pogoda ducha zapanowała i aktywnie spędzacie niedzielę, albo przy lodach pistacjowych. To tak trzymać koleżanki i koledzy :great:

Nie mogę powyższego powiedzieć o sobie. Nie wiem, chyba odwiedzę lekarza wcześniej niż planowałem. :-|:-|

Nawet finały euro i wimbledonu mnie nie jarają :roll: Niedobrze dziś ze mną :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, mówisz, dzisiaj nawet taki Grabaż, czy inkszy Happysad by przeszedł ? ;)

 

Ḍryāgan, siemasz, Ziom. Heh, gdzie to się wycieczkujesz ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także tego. albo przywykłam do stanu "przegryw-tchórz-bojęsiężycia" albo nie wiem :cry:

jak mam szansę, żeby moje przegrywowe życie zmienić--- to się panicznie boję i w efekcie nie robię nic :cry:

albo się boję, że "wyciągnę po coś rękę" i dostanę po łbie, albo chyba jednak muszę brać tabsy, albo nie wiem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku już byłam na dobrej drodze, żeby się zacząć umawiać z fajnymi kolegami, a teraz znowu wróciłam do gustowania w kompletnych wariatach i bytach częściowo lub całkowicie nieosiągalnych.
To straszne i niechybnie doprowadzi każdą dziewczynę do zguby...

Cyklopka musisz zacząć umawiać się z : notariuszami ,księgowymi ,politykami ,samorządowcami , strażnikami miejskimi ,urzędnikami,dentystami -gdzieś czytałem że to wszystko kapitalni ludzie i że związek z nimi nie może być nudny :smile:

 

 

Też zauważyłem że dziś wieczorem Carica Milica jest lekko pobudzona i... niegrzeczna :pirate:

Fajna oznaka dobrego humoru :yeah:

 

ale Carica nie bądź egoistką i powiedz co fajnego piłaś albo paliłaś ? my też tak chcemy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×