Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja potencjał oglądacza mam a) jestem córką gracza i fana piłki nożnej ( wiem co to jest spalony ;) ) b) wolałam z chłopakami grać w piłę niż bawić się lalkami c) to ja nauczyłam mojego syna piłkę kopać. :D No ale cóż, wolę dziś kawałek ciasta od Atroposa...

(ale powtórkę bramki Francuzów przed chwilą obejrzałam... ;) )

 

Dobranoc Wszystkim i miłych wieczornych pogaduch!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie pomeczowo.

 

misty-eyed, a potem będzie Wimbledon i nie będę wiedział co oglądać, bo tenis lubię bardziej.

 

Tenis :105: Zwłaszcza kobiecy :mrgreen: Uuuuuuuuuuuu - Aaaaaaaaaaaaaaach, Uuuuuuuuuuu - Aaaaaaaaaaaaaaaaach, Uuuuuu- Ochhhhhhhhh :mrgreen:

 

kosmostrada, vive la France ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmieszne że oglądacie tylko jak :D Np. ''dawaj dawaj dawaj'', ''dlaczego on go kopnął?'', kibicowanie temu który ładniejszy albo tym którzy mają ładniejsze stroje :D

Stereotypy. :nono:

Ja jako kobieta (mentalna) protestuję przeciwko promowaniu stereotypów! :yeah:

 

Dokładnie. Znam dziewczyny, które nieźle kibicują i znają się na rzeczy. Jedna z nich wiedziała w jakie dni będzie grała Polska na długo zanim sam się tym zainteresowałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, mecz był niezły bo Rumunia zaskoczyła. Francuzi wygrali, ale ta pierwsza bramka to taki trochę ślepe szczęście gospodarzy.

Polskiej Ekstraklasy nie śledzę akurat. Nawet gdybym chciał to na wszystko się nie ma czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, żelki z tego zestawu najlepsze :)

Wiem! To było tyle lat temu, a ludzie mi do tej pory zazdroszczą tych żelek :105:

 

Ech, chciałabym już robić coś fajnego, dłużej w pracy siedzę, w wolnych chwilach robię bzdury, bo nie mam się jak na spokojnie pouczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×