Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

AnissemSirch, A jest taki specjał? :105:;)

 

misty-eyed, No wiesz ja jestem dziewczyna znad morza, więc rybki w każdej postaci... ;)

 

Ḍryāgan, Ale bardzo pięknie się pożegnaliście. Żartami, wspomnieniami, to ważne.

Powiem jak głupkowaty psycholog, ale dobrze że czujesz ból, bo wtedy na pewno pewnego dnia przestanie boleć. To po prostu trzeba przeżyć i dobrze, że to umiesz, a nie udajesz świadomie lub nie, że Cię to nie rusza.

 

W ogóle to mi okrutnie brakuje siebie ( nie, śledzie nie pomagają na to...), więc idę wziąć kąpiel, poczytam i może to właśnie jutro mi się odmieni. Oj moja cierpliwość wystawiana jest na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*********

Ja od rana latam jak w ukropie bo sasiadka zalala mi mieszkanie - glownie lazienke ale to pol biedy bo mialam ja wwakacje przemalowac , niestety w pokoju tez mam zacieki a pokoj byl malowany nie tak dawno i tam ne mialam zamiaru malowac.

Ta kobieta zalala mnie juz trzeci raz! Miala odplyw zrobic bo jej kazala spoldzielnia gdyz od nich byl hydraullik a ona nadal odplyw ma nie zrobiony --- bylam i jest jak bylo , nawet odplyw nie ruszony. Nosz kuzwa mac!

Juz zlapalam nerwa i telepawe.

Czekam na fachowca z e spoldzielni i niech ona mi na farbe do pokoju da kase . Ja nie mam.

 

Z milych rzeczy dzwonily wczoraj dziewczyny z pracy zapytac o moje zdrowko i stwierdzily ze im mnie brakuje :105: Mile to i ucieszylo mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 12.00 wzięłam 4tą i5tą Hydroksyzynkę i wielkie nic.

wczoraj po ósmej zrobiło mi się na moment w miarę okej.

mam ataki paniki bikoz praca dyplomowa, którą muszę i chcę pisać.

ile mam czekać godzin, żeby łykać xanax ?

ja muszę być znieczulona i obojętna i pisać, a nie telepać się co słowo :cry: jakbym tego nie pisała, tylko robiła coś innego, to po 2 hydroksyzynkach byłoby oki :-|:-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Wróciłam do domku po łazikowaniu... Psu się smycz zepsuła ( ale nie klnę, bo miał ją od początku), więc musieliśmy podrałować do zoologicznego i wydać piniondz nieprzewidziany. Zaliczyłam też zakupki spożywcze i rosska - kupiłam na promo farbę do włosów i jakieś potrzebne drobiazgi. No i wyprawa po dobrą kawę też zaliczona.

Pogoda dziwaczna - zachodzi słońce to zimno, wyłazi to gorąco, nie wiadomo jak się ubrać. :roll: Wietrzysko cały czas, jeszcze mi pomidory położyło. :evil:

Teraz odsapnę z kawką i eklerkiem i zabieram się za sprzątanie. A wieczorem na zebranie do Klubu młodego i dzionek minie.

 

Carica Milica, Gratuluję piąteczki!!! Wiem, że fajnie jest w hipo, ale nie odlatuj! ;)

 

mirunia, wciąż w zawieszeniu jestem, ale nie jest straszno, tak sobie wegetuję... A może to normalność, nie wiem? Przyzwyczajona jestem do skrajności. Ale pustkę czuję i brak emocji... :bezradny: Lubię lekkie hipo... :why:

Przyjemna praca Cię czeka i jaki wspaniały efekt! :105:

A śledziki polecam! :D

 

platek rozy, Czekamy na wieści z pola walki.

 

JERZY62, :papa: Masz z głowy! Do kiedy będziesz miał przyznaną już wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia:********** Kochane no nic kobieta dostala znow kolejny przykaz ze ma zrobi ten cholerny odplyw, ja i sasaid spod niej ( ja jestem po ukosie) na pismie dostalismy ze nam zwroci za farby do malowania .Ja nie mam mieszkania ubezpieczongo bo raz mi wybili szybe nestety ubezpieczalnia sie na mnie wypiela wiec ja juz mieszkania nie ubezpieczam.

 

Kochane bylam po miesko w miesnym ( przynajmniej mialam czas bo jakw racam z pracy to juz nie ma nic a lbo sklepy pozamykane juz)) odebralam chlebek w piekarni i kupilam w pierogarni bardzo dobrej ale otwartek do 18 wiec tez nie mam kiedy kupic po pracy...pierogi z kapusta i grzybami bo jest na nie promocja i za pol kilo zaplacilam tylko 6,50 .

Teraz nastawilam pranie i zjadlam zupe . Rozparcelowalam sobie filety z kuraka i pod zupe skrzydelka oraz kostki wp do krupniku . Slucham Jesus Jones i odsapuje.

mirunia jakie kfiatuszki na balkon kupilas>???

 

kosmostrada, rodzinka dzis nie przyjezdza????

 

JERZY62, trzymam kciukasy za grupe 2 :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×