Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, Wiem, że zimno, ale mroźne powietrze lepiej stawia do pionu. To chociaż wyjdź na balkon na głębokie oddechy, dobrze wywietrz pokój.

Woda z cytryną i najlepiej miodem. Ale pewnie miodu też nie masz.

Ja Tobie też, niech ten rok będzie dla Ciebie lepszy!

 

Little Red Fox, No bo w sumie ten Sylwester to przereklamowany, więc jak najbardziej emerycko spędzić można. Podstawową atrakcję - fajerwerki zaliczyłaś i odhaczone. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie prószy śnieg... :roll:

 

kosmostrada, rozgrzałam się gorącymi flaczkami i teraz luz, zaraz legnę pod kocyk przy tv. Nic dzisiaj nie będę robić, w końcu święto Noworoczne. :yeah: Herbatka i coś słodkiego.

 

Little Red Fox, dobre jedzonko, zdrowe.

 

Ḍryāgan, kawa z cytryną ponoć dobra na ból głowy, aspiryna i dużo płynów +wit. C i B complex (ze 3 tabl. na raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, a ty miałaś na studiach farmakologię jako przedmiot?

 

platek rozy, nie myśl o lekach, PACZ jak fajnie czas spędzasz.

 

Na kaca, jak w każdym zatruciu, woda i powietrze. Aspiryna przyspiesza usuwanie cząsteczek z organizmu. Izotonik uzupełnia elektrolity, pomaga przyswoić wodę, można się kopsnąć do sklepu albo zrobić domowym sposobem.

 

Ja wypiłam 1 piwo w celu degustacji, granie mi nie szło, więc tylko czytałam do późna, fajna książka, ale poza tym brak ochoty na cokolwiek.

 

Stwierdzam doła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, byłam tak zmęczona, że nawet nie włączyły mi się stany lękowe, przy tylu pijanych i głupich ludziach, którzy wystrzeliwali chińskie badziewia kilkanaście metrów dalej... bo rozumiem profesjonalny pokaz - ładne i miłe dla oka, ale strzelanie czymś za kilka złotych, dostępnym w każdym supermarkecie, co ani ładne ani bezpieczne... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, to chyba 2 łyżeczki miodu i szczypta soli i można się takim czymś nawadniać. Ale sprawdź proporcje, bo nie jestem pewna.

 

acherontia-styx, ok, to nie muszę ci nic sprawdzać w źródłach. My mamy w pewnym sensie lajtowo, bo testy po każdym dziale, a na egzaminie zawodowym mogą się pojawić pojedyncze pytania.

 

JERZY62, a co jest fajnego w czytaniu książki w porach, kiedy zdrowi ludzie już dawno śpią?

 

:bezradny:

 

Chyba czytam dalej, bo co mam robić :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór w tym, jakże nowym dniu! Jak się czujecie? U mnie lekko śpiąco, ale zaraz jakiś film oglądać rodzinnie będę. No i przygotowania do świąt rozpocząć czas ;)

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie (nie, to nie mania, mam dobry humor :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, a już myślałam, że mi znowu problemów ze snem zazdrościsz. Książki i gry potrafią mnie wciągnąć na tyle, żeby problemy światów fikcyjnych całkowicie przysłoniły problemy świata rzeczywistego. Filmy tego nie potrafią.

 

Tęsknię za W., nawet mi przeszło teraz przez myśl, żeby zamiast rozkminiać po prostu mu wysłać miłego smsa noworocznego. Ale wiecie, strach przed odrzuceniem, bo okazywanie przeze mnie sympatii nigdy się dobrze nie kończyło :hide: Znacie, prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ok, to nie muszę ci nic sprawdzać w źródłach. My mamy w pewnym sensie lajtowo, bo testy po każdym dziale, a na egzaminie zawodowym mogą się pojawić pojedyncze pytania.

No my mieliśmy egzamin od razu z całości, plus jeszcze na klinikach byliśmy pytani z leków najczęściej stosowanych w danej specjalności plus te wszystkie durne zamienniki :roll: połowy których do dzisiaj nie umiem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tęsknię za W., nawet mi przeszło teraz przez myśl, żeby zamiast rozkminiać po prostu mu wysłać miłego smsa noworocznego. Ale wiecie, strach przed odrzuceniem, bo okazywanie przeze mnie sympatii nigdy się dobrze nie kończyło :hide: Znacie, prawda.

Wyślij, przynajmniej Ci może troszkę lżej będzie. A jeżeli odrzuci - jest guuuupi ni nie zasługuję na Ciebie, o! Z tego co pamiętam, W. sympatie Twą odwzajemnia? Odrzucić więc nie powinien :smile:

 

Marcin2013, Purpurowy, cześć chłopaki, miło was czytać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie nie problemów ze snem nie zazdroszczę i nie będę zazdrościł nigdy... tylko trochę tęsknię za tym czytaniem i za tym odlotem pamiętam swoje zaciekawienie książką... w ogóle za robieniem czegoś a nie czuciem objawów.

 

Purpurowy, z tym drugim lekiem to nie wiem czy masz brać czy nie :bezradny: Relanium bym sobie zostawił na odstawkę alko. A jak się tak ogólnie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, z tym drugim lekiem to nie wiem czy masz brać czy nie :bezradny: Relanium bym sobie zostawił na odstawkę alko. A jak się tak ogólnie czujesz?

Ogólnie to słabo jest. Jak wziąłem to relanium ten jeden dzień to była rewelka, pełny spokój, zero emocji. A teraz bez relanium znowu to samo co wcześniej - wkurw, smutek, rozdrażnienie itp. i to wszystko co chwilę się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×