Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, jak Słońce zacznie stawać się czerwonym olbrzymem, to "nas" już dawno nie będzie.

 

A wulkan może pierdyknąć nawet dziś.

 

kosmostrada, zjawisko lakierów w sztucznym świetle cię zaskoczyło? ;)

 

platek rozy, cytując klasyka, bede grać w gre ;) Chociaż mogę też poczytać, pooglądać, albo przygotowywać materiały na nową stronkę (ekscytujące zajęcie! ).

 

Uwielbiam jak goście przychodzą, kiedy jestem nieumyta, nieubrana i mam otwarte drzwi do pokoju :hide:

 

Fakt,ale zależy mi na planecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję! Musimy koniecznie zrobić takie w świetlicy na Dzień Mamy albo nawet już na Dzień Babci. Tworzywo się sprawdziło.

 

cyklopka, już nie płakuniaj, bo zalejesz Spamową :( No nic nie poradzisz :bezradny:

Mogłabym wytulać, powiedzieć, że podziwiam i że można na mnie liczyć :mhm: Gdybym tylko kiedyś miała okazję.

 

A łezka uroniona powinna iść do fiolki pamiątkowej jako dowód pojawienia się u mnie tej sławnej empatii, o której tyle się słyszy.

 

Purpurowy, relanium to jest mocne, starożytne gunwo :great:

 

Sigrun, ja ostatnio byłam dumna, że przeczytałam całą informację o kontroli jakości na niemieckim miodzie.

 

Zażyłam wcześniej leki, nawet sobie odrobinę dołożyłam, może szybciej zrobię się senna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

добър вечер. ;д

No proszę, nowy język do nauki? ;) Skoro każde w świecie swojem jest, to i ja coś wtrącić sobie pozwolę: добрый вечеръ.

 

P.S.

Sigrun

To bułgarski. U mnie jest rosyjski, choć ortografia jego nieco zabytkową jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×