Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, No powrót do życia, to też że zaczyna Cię coś smucic... :bezradny: Fajnie, że ze znajomkami się zobaczysz!

Ja Kochana raz lepiej raz gorzej, ale robię swoje. Pigułę biorę malutką, co drugi dzień i działam na miarę swoich możliwości.

 

mirunia, A te kotlety się nie "rozpadywują"? Trzeba jajeczko dodac, czy to się trzyma kupy z tą kapuchą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia :********** zapisalam sobie przepisy :) zrobie takie golabeczki :) raz na czas mozna .

 

kosmostrada ploty z przyjaciola laduja energie :great: i tez bardzo lubie chociaz moja to mieszkala daleko , ale teraz juz jakos stracilam zaufanie do niej i oddalilam sie bo kilka razy bardzo mnie zawiodla.... :?

 

mirunia stroik mi sie bardzo podobal a byl to stroik robiony przez ludzikow na zajeciach z florystyki :105:

 

W lodowie padl agregat i musze kupic nowa , to tak zebym nie miala samych radosci z tego iz jakos ogarniam warsztaty ;)

Rozejrzalam sie za ratami , pogadalam z siostra i sasiadami i wezme w ratach n a moja mala keszen czyli okolo 40 zl bedzie rata wynosila ialbo siostra albo sasiedzi mi wezma na siebie a ja sobie splace . Chce niewielka lodowke do 1000 zl.

Poplakalam sie jak pan od lodowy mi to powiedzial... esh no pech jak w morde strzelil.

 

Ide ogladac Taniez z gwiadami a Wam zycze milego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja robiłam bez jaja, ale zajrzałam do neta i są tam pod nazwą "po kaszubsku" i różne przepisy... z jajami i bez. Ale trzeba je obtoczyć w mące przed smażeniem, a cebulkę podsmażyć. :D

 

platek rozy, to masz Kochana znowu zmartwienie i spory wydatek... ale widzę, znalazłaś dobre rozwiązanie- na raty. Dobrych masz sąsiadów i życzliwych, a takich się ceni. Może znajdziesz nawet poniżej tysiąca, są takie.

Miłego wieczoru i oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, ciekawe czy ktoś tu jest..? :D Ahh koncert był mega :D Ta pozytywna atmosfera tej muzyki, śpiewanie, sympatycznie i śmiesznie się wokalista zachowywał... :)

Luz był, odprężenie i zabawa :) Ale jak grał support to nie mogłem się jakoś rozluźnić i skupić, tylko różne głupie i dziwne rzeczy mi chodziły po głowie, o samopoczuciu, bólu barku, chorowaniu, terapii, byłej... :/ Eh.. Ale jak tylko Farben Lehre wyszło grać to od razu przeszło ;D Od razu było naładowanie pozytywną energią :)

 

amelia83, witaj na przepustce, cieszę się że mogę Cię poznać :) Mam nadzieje, że przepustka będzie udana.. :) A skoro wracasz w niedzielę, jest jakaś perspektywa kiedy w ogóle skończysz pobyt w szpitalu, czy jak to wygląda...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, fajnie ciebie czytać :great:

 

kosmostrada, ja nie lubię ani gołąbków ani zdrabniania przymiotników, ale to chyba każdy wie.

 

mirunia, dobry wieczór!

 

Wróciłam, założyłam rajstopy na uszy, żeby odpoczęły od nagłośnienia i chłodu nocnych powrotów.

Pierwszy support daremny, poszłam na drinka - Jack Daniel's Honey z Colą, siedziałam i wąchałam, tak pięknie się to skomponowało z moimi perfumami i rękawiczkami skórzanymi.

 

Z drugiego supportu cieszyłam się najbardziej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Ale zimnica dzisiaj, znowu mróz dopełnił swego w moich kwiatach balkonowych :(:(

Dopijam drugą kawę i trzeba wybrać się na zakupy. Nastawiłam już rosół... oj jak dawno go robiłam, będzie w sam raz na takie zimno.

 

filip133, kije to nordic walking :D oj, Filip, Filip!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, te kije :) :P Niedawno szedłem w Tarnobrzegu na dworzec i szło grupą pięć dziewczyn z kijami, aż się zastanawiałem czy nie zagadać coś z uśmiechem, albo rzucić jakąś fajną uwagę ;P Ale stwierdziłem, że pewnie się tylko wygłupię i aż taka grupa pięciu osób to będzie niezręcznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Korzystacie z weekendu?

Ja niestety wciąż w klimacie remontowym, niedawno wróciliśmy ze sklepów - zakupy niezbyt ekstatyczne - farba, pstryczki elektryczki i takie tam. Wpadłam tylko do lidla po zapas ryżu i rajstopy ( nie miałam czarnych grubszych bez wzorku). Przeszłam się z psem, mała kawa i do roboty. Ale mi się nie chce...

U mnie zimno, brrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×