Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Płatek, kosmostrada, kupię pomarańczowe, bo jesień :105:

 

Ja mam matkę w stabilizatorze, ale ona ma chyba coś przewlekłego, dostała zastrzyk ze sterydów, żeby ręka trochę odpoczęła od bólu.

 

Dobra, skontaktowałam się z niedoszłym mężem sławnym programistą syntezatorów i okazało się, że miałam rację, najprościej ściągnąć midi zamiast mp3. Znalazłam dwa nie najgorsze covery (samo pianino) i licencjonowany podkład identyczny z oryginałem, który nabyłam za oszałamiającą kwotę 7 zł w sklepie internetowym i modlę się, żeby przysłali zaraz z rana, jak tylko banki elektroniczne się otworzą. Występ jest we wtorek, więc powinno się udać. I reputacja osoby, która się zna na komputerach i w ogóle ocalona :great:W sumie zabawne uczucie tłumaczyć komuś, kto profesjonalnie gra na klawiszach (tj. pani od muzyki) jak działa syntezator, ale trzeba będzie tak zrobić 8)

 

kosmostrada, jak się ma duży zamrażalnik to można robić lody :105:

 

mirunia, to odpoczywaj, korzystaj ile możesz :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mnie bolał nadgarstek dość długo, chyba ok. 2-3tyg. Nie mogłam wykonywać pewnych ruchów rotacyjnych, dźwignąć czegokolwiek, ale proste czynności w stabilizatorze spoko. Na kompie pisałam cały czas, nawet w kompresie z altacetu, bo paluszki latały, ale już segregator był za ciężki.

A stabilizator jest fajny, w cielistym kolorze na rzepa. Długo go nosiłam zanim odważyłam się zdjąć. Pierwsza "rehabilitacja" ręki to było ręczne pranie małych rzeczy /skarpetki, bielizna/ w ciepłej wodzie, przy ostrożnych ruchach... ale polecam ją już później, by pogimnastykować rękę.

 

cyklopka, no leniuchuję śmiało :D zaraz malnę sobie paznokcie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ccc.eu/pl/woman/catalog/cat-3027/349607 co sadzicie? bo musze buty kupic na juz, snieg i zapowadaja a ja bez kozakow i bez botkow nawet , wyjelam stare adidasy i w nich latalam ale one sa plytkie i w dodatku przemakac lubia jak bardzo mokro...

kosmostrada, mirunia, kurcze i nie wiem ktora lodowe wziac...Niby tak duzo nie mroze.

 

 

mirunia smaka robisz tymi powidlami:) a robisz z cynamonem?

 

 

Nic mi nie daja te masci ani plaster.Denerwuje mnie to bo bol tak pojawia sie i znika sam z siebie i chwila spokoju i znow boli. najgorsze ze jak bedzie potrzeba to juz ise w tym roku nie dostane ani do ortopedy ani do nheurologa bo to koncowka roku...

 

cyklopka, tam bylo kilka kolorow to mozesz popatrzec , ogolnie kamykow tam maja mnostwo i ja nigdy nie moge sie naszperac w nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paznokcie schną już, najlepiej na klawiaturze :lol:

 

platek rozy, wydaje mi się, że masz rwę ramienną, stąd to pulsujące rwanie, typowe dla kr. szyjnego... możesz mieć gdzieś ucisk na nerw. Poćwicz izometryczne i załóż kołnierz zanim pójdziesz spać... jeszcze gorący prysznic na szyję i kark mi pomaga. A co Ci ortopeda albo neurolog dadzą, silne tablety p/bólowe? Chyba, że jakieś zabiegi... :bezradny: a terminy na przyszły rok! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez tak sadze i sobie zrobie wezowa bransole :D

 

mirunia, wlasnie zalozylam kolnierz , pochodze w nim troche , nosz na noc chyba wezme opokan .. A ile Cie taki bol rwal?

Byla siostra powypelnialam wnioski o raty i wyslalam do sklepu , teraz musze czekac na odpowiedz i bede lodowe zamawiala. chyba wezme indesit.

 

https://www.mall.pl/lodowki-dolny-zamrazalnik/indesit-biaa-10p?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info o taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Trzymaj się Kochana!!!

 

platek rozy, cyklopka, Ja nie mam fajnego sklepu koralikowego, mam za to hurtownie. I jest to straszne tam wejśc, bo zawsze wychodzę bez wszystkich zaskórniaków... :D

 

platek rozy, Butki ładne wybrałaś! Mierzyłaś już , czy wygodne, czy na razie wypatrzyłaś w necie?

Mogło też ujawnic Ci się zwyrodnienie ( to co ja mam), lekarz nic na to nie poradzi oprócz przeciwbólowych i ewentualnie skierowania na zabiegi. Zawiń się w wełnę, na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, poki co w necie ale jutro podjade bo bede wracala z Mops i od dentystki to zajrze i zmierze , sa juz ponoc dostepne w centrum handlowym niedaleko mnie.

 

Kurcze , to mnie zmartwilyscie z tym bolem ... Ja myslalamz e sie nasmaruje i mi zelzy a tu ni huhuhu.

 

A w hurtowni mozesz wziac dowolna ilosc rzeczy czy jest okreslona kwota za ktora trzeba kupic?

 

amelia83 buziaczki! I ciesze sie ze wrocilas do zycia:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nadal nie spakowałam :roll:

w ogóle zdechnę w tym szpitalu z nudów :roll: a jeszcze z racji, że to 300km to nawet nikt mnie odwiedzić nie przyjedzie :roll:

biorę 3 książki do czytania i nie wiem co jeszcze mogłabym zabrać, żeby urozmaicić sobie jakoś czas :bezradny:

 

platek rozy, fajne kozaczki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, to pisz do nas . Masz net w telefonie?

ja bede miala podobnie w listopadzie , tez zabieram ksiazki ze soba oraz krzyzowki.

 

Kozaczki wlasnie bardzo mi sie spodobaly tylko oby byly wygodne i ocieplane :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam, co prawda kończy mi się pakiet, ale później się rozejrzę czy w abonamencie nie mogę dokupić ;)

a jak nie to najwyżej będę oszczędnie się udzielać :P

mam nadzieje, że trafię na jakieś normalne pacjentki na sali, bo jak sobie przypomnę pobyt na neurologii 3 lata temu i pacjentkę, z którą lezałam to... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ten bark mnie bolał z przerwami, jak 2 dni spokoju, to znowu ze 3 dni rwania. W ciągu dnia też ból był i znikał. Smarowałam żelami, masowałam, prysznicowałam. Dopiero Mc Kenzie mi pomógł. Weź ten opokan na noc.

 

A lodówka fajna, spora zamrażarka i chłodziarka wystarczająca... cena też dobra. Buty super, moje botki są też tej firmy i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kurcze a Mc Kenzie to cwiczenia prawda? Ale to na szyjny mialas je tak?

 

Wlasnie chyba te lodowe wezme bo tez mi sie wydaje funkcjonalna.

 

Kozaczki kupie jak tylko zmierze i zobacze jakie w srodku:)

Bo nic innego mnie nie zachwycilo a ja lubie takie bardzo wysokie cholewki zeby mi bylo cieplo :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×