Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

RunForrest, no sama bym zjadla wiec jak bede robila to zapamietam ze tez chcesz takie pysznosci i Ci odloze roladke :angel::D

 

blah!, ja teraz jak mam wiecej czasu bo praca niestety tylko dorywcza to czasami pichce takie cuda ale jak pracoiwalam to tylko cuda byly na weekendy.

 

Davin, bo ja lubie jesc :mhm: ale wpadlam na mysl ze sie musze odzywiac nie tuczacymi smakolykami bo juz lata leca :lol: to i metabolizm moze i inny :

 

Aranjani, :********* hey hey :)

Ty tez szalejesz w kuchni ???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludkowie, których dziś nie witałam jeszcze! :papa:

 

Ale się zrobiło smakowicie na Wyspie... :D

 

platek rozy, Dzięki za przepisik. :uklon:

Sernik zrobię tradycyjny, pierwszy raz z nowego przepisu... :zonk: Cóż to za tajemniczą potrawę z fasoli robisz?

Mięsko na pasztet już dochodzi, a w międzyczasie podam makaron w truskawkach ( ostatnie moje truskawy rozmroziłam ) na obiadek. A potem się zacznie orka, bo trzeba będzie zmielic dwa razy mięsiwo.

Na jutro zostaną do zrobienia tylko sałatki, ale to chłopaki mi pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, krokiety tylko z mięchem :P.

platek rozy, ja nie umiem gotować więc nie robię. Jak teraz jestem w domu to mam "kucharza" i ugotuje co mi się tam żywnie zachce. Jak nie jestem w domu to takie rzeczy tylko w restauracjach bo ja to ani chęci an iczasu nie mam.

Marcin2013, ojj tam post - ja nie obchodzę świąt :P.

Davin, w sumie to nie wiem jak tilapia smakuje ale ja nie lubię takich przekombinowanych potraw rybnych z tego względu, że zawsze mam fazę, że jakąś ość przeoczę...

Lubię rybę bardziej w klasyczny sposób: z cytryną i koperkiem i ewentualnie szpinak ale to tylko do łososia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, O TRUSKAWY AAAAMMMMM . Ja chcialam kupic te mrozone w biedrze to juz nie bylo :bezradny:

a sloneczko z fasolki to ciasto wege , ja sie nauczylam na Targach sniadaniowych tych weganskich pysznot , powiem Ci ze sa malokaloryczne a pyszne ogromnie! :uklon::uklon:

 

dam Ci zaraz przepis .

 

-- 03 kwi 2015, 15:19 --

 

blah!, to ja z kolei uwielbiam pichcic , lubie nowe potrawy wymyslac i kosztowac , do tego mam manie kupowania przypraw dziwnych ostatnio kaukaska :mhm: Platam sie stale po Targach jedzeniowych :D

 

Davin, moze wykupili na zury wlasnie? U mnie tez nie widzialam wedzonych kosci jak dzis bylam.

 

AAAA smaka mam teraz na wszytsko :time::lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

1 puszka czerwonej fasoli (400 g)

3 jajka

3 łyżki gorzkiego kakao

3 łyżki oleju rzepakowego

1/2 tabliczki gorzkiej czekolady (50 g)

1/2 szklanki cukru (80 g)

1 łyżeczka kawy instant

1 łyżeczka proszku do pieczenia

sok i skórka z połowy pomarańczy

szczypta soli

Piekarnik nagrzewamy do 175°C. Czekoladę trzemy na tarce lub drobno siekamy. Do malaksera lub robota kuchennego wsypujemy puszkę odsączonej na sitku i przepłukanej czerwonej fasoli. Blendujemy na gładką masę. Dodajemy jajka, kakao, olej rzepakowy, cukier, kawę, proszek, sok i skórkę z pomarańczy oraz sól. Ponownie blendujemy, aż składniki się połączą. Dodajemy startą czekoladę i mieszamy łyżką. Przekładamy do okrągłej formy o średnicy 18 cm wyłożonej papierem (lub małej keksówki). Czekoladowe ciasto z fasoli pieczemy przez ok. 45 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, ja Ci dam pomocnika... ja Szef Kuchni jestem :mrgreen:

 

platek rozy, witaj :) ja dorwałam przed chwilą chlebek do żurku w biedronce... bo jednak nie spedzamy swiat we dwójke bo przyjezdza nasza przyjaciółka i trz było dokupic kolejny ;)

 

blah!, ja tez najbardziej lubie z mięchem:) ostatnio robilam z miechem pieczarami i serem zóltym... zajebiaszcze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×