Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :************ Hey Kochana :) mamm nadzieje ze nowe leki zadzialaja i bedzie duzo , duzo lepiej u Ciebie.

ELiceee bralam , nie mialam po niej sytrasznych dramatow oprocz wymiotow ale ja to ewenement do lekarstw wiec sama wiesz ... To bardzo dobry lek .Skuteczny na lęki :)

 

Ja mam faze dolowania .

Ide niebawem do lozka , jutro terapia i sie ciesze ze moze wroce w lepszej formie i podbudowana.

Wiesci o smierci stanowczo wplywaja na mnie tak ze odbieraja sile do walki. Przestaje w niej widziec cel.

 

 

Dobrej nocki :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no nie wiem, ja zwykle do mojego psa mówię bardzo dziwne rzeczy, różnymi głosami i nawet czasami w różnych językach , a ty mnie zmuszasz teraz do zastanawiania się, czy to nie jest dziwne. :D

 

-- 06 paź 2014, 22:29 --

 

platek rozy, kochana życzę ci żeby jutrzejszy dzień był lepszy, a będzie na pewno, bo idziesz na terapię i zawsze ci to dobrze robiło. Tulam cię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adel, witaj :********* :D ciesze sie ze masz niezly poczatek dnia:)

 

kosmostrada, :*********** dziekuje Kochana za tulaski :) przydadza sie bo ja zdolowana na maxa . Szarosc za oknem dodatkowo dobija.

 

mam terapie na 12 wiec powinno sie troche poprawic.

 

Moze na miasto pozniej pojde zeby tak w domu nie siedziec i sie nie dolowac.

Pieniazki sie koncza co jest dodatkowym powodem do stresu.

 

Nawysylalam juz z 200 cv i nic.

 

Milego dzionka dla Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, jasno-różowy z efektem piórek, ciemnoróżowy z efektem skórzanym, kremowy z efektem asfaltu i cielisty, który zmienia kolor ze względu na temperaturę :shock:

 

Ale chyba kilka oddam z tych, których już nie używam, bo mi się skrzyneczka nie domknie :B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! :papa:

 

Dziś dzień aktywny, więc udany. Rano wstałam w deprze jak zwykle, a tu jeszcze ciemno i buro (światło pierwszy raz musiałam zapalic). Rano z psem już włożyłam cały zestaw: rękawiczki, szal, czapkę. Ale potem słoneczko wyszło, a i mi się polepszyło. Byłam z rańca na targu i kupiłam ostatnie chyba już borowiki na wspaniały sos i podgrzybki do ususzenia. Serce mi się kraje, że nie wyszło nam grzybobranie i musiałam kupic.

 

cyklopka, to ja z moimi lakierami mogę się schowac. W jakiej drogerii są tak odjazdowe lakiery?

 

Ja dziś, wstyd się przyznac, nie pomalowałam pazurków, zabrakło czasu. I mam tylko kilka lakierów... No siedem... Czuję się zaniedbana. :cry:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogerie Firlit, seria kosmetyków się nazywa essence, a wibo też ma takie odjazdowe w faktury i jest w Rossmannie też.

Właśnie wymalowałam sobie świeży próbnik kolorów i zrobiłam sobie piaskowe pazurki.

 

A teraz się idę odświeżyć i przepakować, bo za godzinę jadę do klientki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×