Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Na nowych lekach czuję się jak na beczce prochu... wzmożone lęki i niesamowity niepokój... ciśnienie 170/90 :why: to dopiero drugi dzień brania esci+mirty! Co to będzie dalej? :silence: W pracy nie mogłam usiedzieć bo tak mną telepało i chyba wezmę urlop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

mirunia,hej kochana! Właśnie się o ciebie wczoraj martwiłam, że nie odzywasz się , więc chyba z nowymi lekami jakaś koopa. Nie wiem, ile to może potrwac, mi ostatnia zmiana dawki dała popalic przez 3 dni. Jak jest strasznie, to uciekaj do domu. Ty jedna wiesz, jak się czujesz, czy jednak nie wyrobisz i czy nie łatwiej przetrzymac wśród ludzi. Ale pisz, mi to pomogło przetrwac uboki pierwszego nietrafionego leku. A z lekami, to trochę loteria... Może będzie dobrze, wiele osób chwali te prochy. Bardzo cię tulam, dokładnie wiem co przeżywasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka kochani :****

ja po pracy :)))

kurcze, wczoraj skonczylam czytac ksiazke i to jest 1 z 3 czesci i skonczyla sie tak ze juz chce wiedzziec co dalej a nie mam dalszych czesci, ale w sobote pojde do ksiegarni po lekcjach :)

 

co u Was? jak sampoczucie?

ja mam na niedziele troche nauki bo mam sprawdzian ale to proscizna

 

-- 08 paź 2014, 16:58 --

 

gorzej za tydzien dwa zaliczenia 90 minutowe kazde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy!

 

kosmostrada, Dzięki Kochana za wsparcie i dodanie otuchy. Dobrze, że mnie rozumiesz i wiesz, jak człowiek się czuje na nowych lekach lub zmianach dawki. U mnie najgorsze są te straszliwe lęki, prawie panika i odrealnienie, no i skok ciśnienia. Czuję wtedy zamęt i gubię się.

Nie wytrzymałam lękowo i zadzwoniłam na komórkę do mojej "pierwszej" pani dr mówiąc co i jak i jakie leki teraz dostałam od doktorka. Zasugerowała branie tej esci rano, a odstawienie mirty na noc i powrót do tisercinu, dopóki nie ustabilizuje się nastrój. Wg Niej za dużo naraz dostałam antydepresantów po dość długim braniu "uspokajacza". Na mircie i tak nie mogłam spać, więc chyba tak zrobię i wrócę do tisercinu na noc, a rano esci (Elicea).

Wiem, że ten zestaw prochów chwalą ludzie, ale może byli bardziej depresyjni, a mniej lękliwi... bo mnie strasznie nakręcają lęki.

 

kosmostrada, jakie bierzesz leki i jak długo czekałaś na poprawę nastroju i niwelację lęków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Makabra, kosmostrada, amelia83, czesc Dziewczynki :************

Aluś, Zebrec, :papa::papa::papa:

 

 

mirunia, Kochana przykro mi ze sie tak czujesz, ja to znam , na kazdym prawie leku mialam takie samopoczucie plus jeszcze kilka innych dolegliwosci brrr, dlatego nie dam rady brac zadnego antydepresiaka. Ale u Ciebie powinno sie ustabilizowac bo bralas juz tisercin i go tolerowalas niezle.... Tylko zeby przebrnac ten okres adaptacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, mi już został tylko Sulpiryd 2x50mg rano. Ale zaczynałam w lipcu od Citabaxu jako podstawowego, który był pomyłką i wyciął mi miesiąc z życiorysu. Okazało się, że u mnie nie chodzi o serotoninę, tylko o dopaminę. Sulpiryd pomógł w ciągu tygodnia, a ustabilizował w miesiąc. W trakcie odstawiłam benzo, a po miesiącu procha na noc. Po drodze kombinacje z doktorem były, czy brac jeden, czy dwa, czy rozdzielac, czy razem rano. Po próbach stanęło na tym co mam dziś. Ostatnia zmiana dawki- 3 noce nie przespane i mega dół. Ale minęło. Teraz idealnie nie jest, ale funkcjonuję i różnica niebo a ziemia.

Kochana u mnie z lekami jest tak, że jak coś ma listę skutków ubocznych, to ja z tej listy będę 3/4 miec. Dlatego unikam wszelkich prochów, jak tylko mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dzis w miare niezly dzien mialam , byla u mnie kolezanka teraz i siedzialysmy sobie gadajac ...

 

Wkurzam sie tylko ze od jakiegos miesiaca mam takie blyski w prawym oku ... wyczytalam ze to tez moze byc od nerwicy... Mial ktos z Was podobnie?

 

No chyba ze po prostu slepne :?:shock::P

 

-- 08 paź 2014, 19:53 --

 

kosmostrada, mam tak jak Ty , tez unikam prochow bo zle wiekszosc toleruje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej plateczku! ostatnio miałaś cięższe dni, więc może w oku ci to wylazło. Jak nie przejdzie, idź do okulisty. Ja miałam tylko mroczki i drganie powieki. Bosz, jak to czytam to mam nerwowy chichot. Czego to człowiek fizycznie nie miał przez tą nerwicę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, robisz smaka :P zjadlabym :105:

 

kosmostrada, wlasnie nie wiem co to mi sie z okiem dzieje , usilowalam sie zapisac do okulisty ale nie zapisuja juz na ten rok :bezradny: dzwonilam do trzech najblizszych mojego miesca zamieszkania .

 

 

amelia83, dokladnie Slonce :*********

 

Lece bo sasiadka mnie wola na herbatke :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, własnoręcznie zrobiony muszę się pochwalić :D , właśnie idę go wyciągnąć z piekarnika.

 

-- 08 paź 2014, 19:20 --

 

kosmostrada, eee, to taki z głowy przepis, mam go w głowie ale żeby zapodać to trudno napisać :bezradny: wiesz to już doświadczenie bo robię go już chyba setny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :papa: hej witaj... ten tisercin odstawiłam w poniedziałek i nie brałam go tylko 2 dni, bo dr zapisał mirtę na noc, a od dziś znowu tisercin. Tylko ta esci działa na mnie też lękowo, już po 2 godz. czuję jej działanie, brrr. Nie wiem czy wytrzymam na niej długo. :shock:

Fajnie Płatku, że miło spędziłaś czas z koleżanką.... a o błyskach nic nie wiem.

 

kosmostrada, to też miałaś różne kombinacje lekowe, super, że udało się dobrać i ustawić lek, byś poczuła się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×