Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, :****-*********hej

Ja wlasnie wracam do domku. Mam mega fajna pocieniowana fryzurke i wysiedzialam u fryzjerki:) rtg nie mam bo nie wiedzialam jakie mam zrobic do ortopdedy a nie wiedzialam ze jest kilka rodzajow jakies ap, czynnosciowe i zwykle plus jeszcze jakie7 :time: ide jutro do ogolnej z papierami na grupe to ja zapytam moze bedzie wiedziala'

Super ze mialas fajna niedziele :yeah:

Ja sprzedalam kilka bransoletek a fryzjerke mialam za darmo bo to bylo na karte jako gratis :105: i mi sie nastroj poprawil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ja tez picgce tylkoz e krupnik na nodze z kurczaka ktora to jutro skonsumuje na drugie danie :mrgreen:

 

Zrobilam bransoletke w kolorze pink ale takim bardzo pink odblaskowym a stonowalam ja czarnymi koraliczkami i srebrna nakladka , nie idzie na sprzedaz bo to takie koraliki ktore mi zostaly z rozdartego naszyjnika i nie wiedzialam co z nimi zrobic ale bede miala fajny dodatek do letnich sukienek.

 

Tez juz skonczylam rehabilitacje na szyjny.

Leje potwornie , ja dzis w kaloszach wedrowalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, :mrgreen::papa::papa::papa: jak sie miewasz?

 

 

mirunia, u mnie bez przerwy leje i leje :bezradny::bezradny: Tez mi nastroj spadl mocno i jakas sie zrobilam wylekniona ...

Mieszam w garach i ogladam polfabrykaty do bizu na necie :105:

 

Zjadlabym taka jarzynowke , narobilas mi smaka :************** i tulance gorace zeby Ci bylo weselej :) siooo smutkowi mowimy :nono::nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

u mnie jakos,

humor poprawil mi ze kolezanka porwała z pracy o 14...jupi...byłysmy na zakupach 2 pary spodni mam bluze 2 bluzki zrobilam zdjecie zebow zaniosłam mojemu dentyście bylysmy z kolezanka na obiedzie w barze mlecznym i na kawie pozniej , jestem śpiąca i jakaś rozbita dzisiaj, kupiłam herbatke na wahania nastroju ...taka beka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Trzymaj się tam w szpitalu, jak będziesz mógł to pisz co u Ciebie, jak się czujesz

 

To nie jest złe leczenie, ja tak mam od zawsze, skrajne skoki nastrojów.

Teraz mam leki które są też na agresję, przełamałam się i wzięłam wczoraj ale bardzo małą dawkę.

Dzisiaj wezmę normalną.

A poza tym jak tu można być spokojnym jak codziennie jest się atakowanym w różnych stron, tak się nie da.

Przepraszam ale już nie chce mi się na ten temat w ogóle rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, oj to trzymam kciuki zeby przeszla dobrze ta rozmwoa :bezradny:

 

 

jasaw, Aniu Kochana :************* ja dzis wlosy obcielam ale biodro mi nawala i sie tym martwie. Jak ogolnie sie czujesz?

 

amelia83, :*************** dzis chyba kazda ma jakis rozbicie , pogoda sprzyja temu .

 

mirunia, z lubczykiem zrobilam i koperkiem :mrgreen::mrgreen:

 

Dziekuje za tulanca :)

 

 

Bylam jeszcze w sklepie bo tez nie kupilam nic do chleba jak wracalam bo lalo tak ze mimo parasola bylam mokra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :D Kamilko, kiedy i gdzie będzie można Cię zobaczyć z nową fryzurką?

Ja stosowałam na bolące biodro tabletki i żel/maść\:

 

http://stawy.blogspot.com/2010/03/zestaw-zdrowe-stawy-2-rumalaya-forte.html

/Kupowałam w innym sklepie/

 

Bardzo mi pomogły te preparaty.

 

Ja czuję się teraz nieźle, oglądam mecz-lubię bardzo :D i słucham "deszczu" :yeah:

 

-- 30 cze 2014, 18:31 --

 

Doberman, trzymaj się jakoś :mhm: Pozdrawiam serdecznie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dostałam zaświadczenie od lekarki,że mogę się dalej uczyć.

Pytała tylko na jaki kierunek idę, jak się czuję, jakie biorę leki psychiatryczne i podpisała :yeah::yeah::yeah:

Dostałam też maść na nogi, stopy bo mam problem z chodzeniem i bólem, obejrzała i zapisała.

Ostatnio co idę do lekarza to nie wychodzę bez recepty, a leków tylko przybywa.

Ale cieszę się,że dostałam zaświadczenie, pojadę dziś zawieźć.

Tak bardzo się stresowałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×