Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, Ja muszę mieć tylko rodzinnego lekarza, tak mi powiedziała Pani w sekretariacie.

Całe szczęście bo gdybym miała zanieść opinię psychiatry to podejrzewam,że mogłabym się pożegnać z jakąkolwiek szkołą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :************

Mialas fajny dzionek wczoraj :great::great:

 

Witajcie :papa::papa::papa:

Wrocilam ze sesji i bylam jeszcze w ciuszkolandzie z ciotka bo wyprzedaz byla i mnie wyciagnela na zakupy , przy okazji nabylam ( a raczej ciotka mi nabyla) sliczna tunike firmy wallis , czarna w takie zielono , rozowe kwiaty i ma boski kroj bo ma po bokach takie ząbki w ktore sie uklada:)

Na lato przepiekna :105: do leginsow i do waskich bialych spodni , do tego bizuteria letnia i cud miod :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Spotkalam jeszcze koelzanke z ktora studiowalam w 2012 roku rachunkowosc i finanse i poplotkowalam z nia .

Teraz bede sie brala za obiadek a pozniej chce isc na kije .

Milej soboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, U mnie bida z nędzą w pogodzie.

Ch*j nie lato

Jak się czujesz???

 

Byłam w rossmanie kupiłam sobie lakier do paznokci śliczny i pomadkę i udało mi się dorwać farbę do włosów w promocji :105:

Na dalszy dzień nie mam już żadnych planów.

Rano strasznie bolała mnie głowa ale już jest lepiej, udało mi się nie wziąć (jak na razie) nic przeciwbólowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman,
Naczelny agresor forum.

A to skąd Ci się wzięło??? :shock:

Sporo osób zarzuca mi agresję na forum i tak jakoś wyszło. To tak bardziej w celu wyśmiania własnych wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, O...

To mi niedługo też zaczną zarzucać agresję przez moje wypowiedzi i podejście do niektórych :bezradny:

Co zrobisz, nic nie zrobisz

Osobiście przyznaję że zdarzyło mi się napisać parę agresywnych wypowiedzi, ale nic ponad to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, He... Mi też się zdarza napisać kilka agresywnych wypowiedzi.

Ale co ja za to mogę jak jestem taka nerwowa a niektórzy mnie prowokują

Każdemu się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×