Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, domyślam się w jaki sposób. Ja sobie wczoraj samopoczucie xanaxem poprawiłem, ale dzisiaj już nie biorę, bo znośnie się czuję.

Ja staram się nie poprawiać sobie humoru lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, U mnie nic ciekawego.

Jestem nerwowa, nie wiem czy to nie wina leków.

Miałam iść do nowej lekarki skonsultować się ale okazało się,że ma urlop do 11 lipca

No to pójdę dopiero jak wróci, zobaczymy co powie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Miałam od wtorku zacząć pracę, a się przesunie i nie wiadomo czy w ogóle zacznę :why: w badaniu RTG wyszedł jakiś 9mm cień w płucu i lekarka odesłała mnie do pulmonologa i powiedziała, że zgody na pracę na razie nie da dopóki tego nie wyjaśnie :why:

a co tam u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.

Miałam od wtorku zacząć pracę, a się przesunie i nie wiadomo czy w ogóle zacznę :why: w badaniu RTG wyszedł jakiś 9mm cień w płucu i lekarka odesłała mnie do pulmonologa i powiedziała, że zgody na pracę na razie nie da dopóki tego nie wyjaśnie :why:

a co tam u Was?

Cześć. U mnie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Cześć.

:shock: To rzeczywiście nie wesoło.

Oby dobrze się skończyło :great:

Ja idę we wtorek na 11:50 do lekarza po zaświadczenie o stanie zdrowia do pozwolenia o kontynuowanie nauki

Mam nadzieję,że obejdzie się bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja mam ostatnio często problemy w uzyskaniu zgody na pracę :-| najpierw mnie odsyłali do hematologa, teraz pulmonolog :why:

najgorsze, że ten cień na płucu oznacza wszystko i nic i przez to jeszcze bardziej się denerwuję :bezradny: bo może to być błąd kliszy/ stan zapalny / odma samoistna / nowotworowe coś... nic się na podstawie samego zdjęcia stwierdzić nie da niestety, a na samej wizycie u pulmonologa się nie skończy, bo prawdopodobnie dostanę skierowanie na KT klatki piersiowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Oj :(

Ale nie myśl od razu o nowotworze :nono:

Może to jakiś błąd, albo stan zapalny, będzie dobrze :great:

 

Ja to się boję czy ze względu na zaburzenia psychiczne dostanę zgodę na taki kierunek jaki sobie wybrałam :roll:

Idę do mojej lekarki rodzinnej, ona wszystko wie na temat mojego zdrowia, no zobaczymy.

Od razu muszę wziąć skierowanie do neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję czy ze względu na zaburzenia psychiczne dostanę zgodę na taki kierunek jaki sobie wybrałam :roll:

Idę do mojej lekarki rodzinnej, ona wszystko wie na temat mojego zdrowia, no zobaczymy.

Od razu muszę wziąć skierowanie do neurologa.

Mi lekarka rodzinna nie chciała wydać zgody na kontynuowanie nauki.

 

-- 27 cze 2014, 15:18 --

 

Faraway, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×