Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, :*********** jak wyjazd? :mrgreen:

 

 

Anel92, :************

 

 

Ja zaraz sie zbieram bo mam dzis fryzjerke i chce jeszcze na rtg stawu biodrowegoz ajrzec bo wole juz miec badanie jak pojde do ortopedy gdyz dzwonilam i terminy na kolejne wizyty sa dopiero na wrzesien :bezradny::bezradny::bezradny: wiec tyle nie bede czekala bo nie wytrzymam. Biodro bolalo cala noc.

 

U mnie leje mocno wiec pogoda wstretna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :***

 

 

A ja dostaje kurwicy bo miał przyjść hydraulik, spóźnia się półtorej godziny a ja za chwilę muszę wyjść.

Mamy awarie z sąsiadem, polazłam do niego zapytać się kiedy on będzie bo ja muszę wyjść

to on mi oczami kręci,że nie wie i że on też musi iść do lekarza.

Jak widzę tego sąsiada to najchętniej bym go roztrzaskała.

Kurwicy można dostać w tej pierdolonej chałupie.

Rzygać mi się chce na to wszystko, nie mogę wody puścić bo sąsiadowi coś wybija, a mam to w dupie zaraz puszczę wodę w całym domu.

Może w końcu zrobi z tym porządek, debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak mnie ludzie wkurwiają, na prawdę muszę się odizolować zupełnie bo co chwilę ktoś mnie atakuje, komentuje albo uprzykrza mi życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Nie wiem czy byłabyś taka szczęśliwa jak nie mogłabyś od wczoraj korzystać ani z toalety ani z prysznica ani nawet naczyń umyć bo co chwilę masz na głowie sąsiada który drze mordę że mu łazienkę zalewa.

Hydraulik miał przyjechać i jak widać też to olali zupełnie. To jak ja mam żyć? Jak w średniowieczu???????!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie, o to mi chodziło

 

Jak mnie ludzie wkurwiają, na prawdę muszę się odizolować zupełnie bo co chwilę ktoś mnie atakuje, komentuje albo uprzykrza mi życie

 

Poza tym kiedyś byłaś spokojna, ciepła, przyjazna, a teraz zmiana o 180 stopni . Szokuje i przeraża mnie ta zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie, o to mi chodziło

 

Jak mnie ludzie wkurwiają, na prawdę muszę się odizolować zupełnie bo co chwilę ktoś mnie atakuje, komentuje albo uprzykrza mi życie

 

Poza tym kiedyś byłaś spokojna, ciepła, przyjazna, a teraz zmiana o 180 stopni . Szokuje i przeraża mnie ta zmiana.

Zgodze sie z Twoja opinia. Ja mam takie same odczucia.

 

Marcin tez kiedys sie inaczej zachowywal a teraz jest agresywny mega .

 

Wydaje mi sie ze to zle leczenie , nie wiem

 

-- 30 cze 2014, 10:12 --

 

hania33, :************ a mowilam ze bedzie fajnie :P

 

 

Infinity, :*************

 

Mykam na rttg niestety musze zaplacic za niego i pozbede sie resztki mojej kasy ale trudno.Biodro wazniejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :****

 

 

Ja też się zmieniłam. Szkodzi mi to siedzenie w domu i perspektywa 3 miesięcy wakacji. Próbuję jak najwięcej spać by przespać ten cholerny czas ale ile człowiek może spać. Do tego te psy absorbujące każdy z nich coś chce. Kombinuję co tu zrobić aby się wyrwać z domu najlepiej na kurs, do pracy sezonowej, ale tylko mam możliwość na kilka godzin bo trzeba się zająć tym przychówkiem. Ciągle mam poczucie znudzenia bo co bym nie robiła to nie jest to na co mam ochotę bo chcę wyjść między ludzi a nie sprzątać, prać, łazić po lesie... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja:) malo tu zagladam ale jakos zabiegana jestem... za miesiac slub koscielny a miedzy namo coraz wiecej zgrzytow:/

Doberman, przykro mi bardzo ale moze bedziesz sie lepiej czul? ja nigdy nie bylam w tym miejscj i obym nie musiala bo zalamka totalna by byla... chociaz z drugiej strony moze wkoncu bym wyszla z tej nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×