Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, to jest życie właśnie - pasmo wzlotów i upadków, radości i depresji...

 

kosmostrada, ja mam takich znajomych, którzy potrafili wyciągnąć mnie z głębokiego smutku, nawet w najgorszym dla mnie okresie. Nie widujemy się za często, bo mieszkają poza W-wą. Są spotkania terapeutyczne niemal. Mam też innych, miejscowych,wydawało się, fajnych ludzi, przy których zaczynałam czuć się lepiej. Jednak w tym przypadku oszukałam się... Ale wspomnienia te wczesne, mam bardzo przyjemne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja czekałam na równowagę, o której wspominasz, bardzo długo... Ale Tobie może udać się to wcześniej, nie załamuj się.

Wiesz co... mam wrażenie że chyba jedyną osobą z którą jestem w stanie dogadać się w 100% jest mój brat. Obaj siebie warci. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolona, że trzech dostępnych kolorów stworzyłam własną kompozycję.

 

Wróciłam z baru, poznałam nowych ludzi, wypiłam kawusię i dwa piwa, liczę na poprawne ich zmetabolizowanie. Przypomniały mi się dawne czasy imprezowania, co wywołało nieznaczny lęk, ale mogłam zakończyć spotkanie i podyrdać do domu o sensownej porze. (Chyba ustalę zasadę 1 piwo normalne, a jeśli dwa, to tylko mieszanki z orenżadą).

 

Kolega mnie zmotywował do szukania pracy/zleceń w wydawnictwach, jestem zmotywowana. Boję się jedynie, że mi optymizm się wyczerpie i będzie buczenie pt. "Co ja zrobiłam ze swoim życiem". (Kac motywacyjny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! ;)

 

Słoneczny, spacerowy dzień, a tu trzeba siedzieć w murach. Na razie kawka i Spamowa, robota już zaplanowana, tylko rozgrzeję klawiaturę po nocy. :D Boli mnie głowa, jak zwykle rano. :bezradny:

 

kosmostrada, jak tam po butli marchewki, nie było rewolucji nad ranem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Moi Drodzy!

 

U mnie dziś słoneczko, ale mrozisław wżerający się w kości, więc nawet z futrzakiem się specjalnie nie zapędziłam. Jak szłam do pracy, tom zdziwiona była, co mnie tak telepie, wszak okutana i cała w jakiś merynosach jestem, ale oops zapomniałam o rajtkach pod dżinsy. :P

Niedospana jestem...

Bardzo mi jakoś powoli ten czas w pracy leci, aż zdziwiłam się, jak zrobiłam przerwę, że to dopiero dwunasta. :roll:

Chętnie więc skorzystam z Waszej dawki energii. :smile:

 

Miłego wtorku!

 

mirunia, No więc o dziwo, żadnych sensacji nie było, karotenik wszedł gładko. :smile:

Też jakoś mnie łeb ćmi, nie wiem - brać procha, czy wytrzymać... Może po pracy uszczkniemy jeszcze trochę światła.

 

halucynka, Co robisz na obiadek? :105: Ja dziś jakoś w ogóle nie mam pomysłu, co upichcić.

 

Cześć Chłopaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hartować się chciałaś bez rajtek? :shock::D

Koszulka i rajtki, to u mnie podstawa w zimie - od razu cieplutko zaraz po włożeniu z rana. ;)

 

A może placków ziemniaczanych nasmażysz + dodatki wedle uznania? Ja smażyłam tydzień temu na wczesną kolację, ale niedługo powtórzę. ;)

Mnie przestała głowa boleć bez procha, ale jest taka nie moja. :bezradny:

Teraz popijam kawkę z bezą... mniam, mniam :yeah:

 

Miłego dnia w pracy!... jeszcze 2 godz.- szybko zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie do waszego domu świetnej jakości oświetlenia to osobiście poleca mega promocje w sklepie internetowym xxx nawet do 25% zniżek na oświetlenie wszelkiego rodzaju !

 

to tak jakby w dziale z oświetleniem znaleźć leki psychotropowe..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

--- jakis Ty tajemniczy , gorzej niż odkopany Faraon .

Mów konkretnie , opierdoli-łeś zieleniak z kartofli , czy interes z marchewką nie wypalił

 

Chciałem stworzyć normalną przyjacielską relację z inną osobą. O to chodzi.

 

czasem nie wyjdzie , innym razem wyjdzie . Zycie niestety jest takie ,że więcej nie wychodzi niż wychodzi .Nasze plany nie zawsze ida po naszej myśli . Nie wiem Purpurowy co sie tam dokładnie u Ciebie powaliło , ale jedno wiedz ,że czas leci i w tym swoim locie LECZY RANY !

Trzymaj się . Dasz radę , bo co masz nie dać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, ja akurat muszę kupić lampy, ale te są drogie i staroświeckie... Zaraz ktoś wpadnie z reklamą oleju z manuka :lol:

 

Carica Milica, ja się męczę, żeby spamiętać nowych znajomych (nazwiska prawdziwe plus nicki z forum). Jak zdałam na studiach dwa egzaminy z historii, to ja nie wiem :shock: Chcą teraz wprowadzić maturę z historii, gdyby coś takiego było za moich czasów, to bym do dzisiaj matury nie miała :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×