Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na spacerze Karolem. Wróciłem wcześnie. Nie lubię tak wcześnie wracać. Nie mam co robić. Jak przyszedłem do mieszkania to dostałem przygnębienia, później napisałem scenkę komediową i dostałem lęku. Żartobliwie był poruszany temat picia. A ja w tym względzie mam lęki bo kiedyś się bałem że wpadnę w alkoholizm. Znowu mam mały lęk. Niech już się skończy ta cholerna niedziela i świat zapełni się ludźmi. Męczy mnie to siedzenie samemu.

 

Z rzeczy bardziej zrozumiałych powiem, że kupiłem fajne auto sprowadzone ze Szwajcarii. Alfa romeo 156. Silnik v6 2,5l. Jeździ się tym fantastycznie. Ten silnik to najlepsze v6 w motoryzacji. Brzmienie jest niesamowite. Przyśpieszenia też. Cena tylko 3200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniejsza alfa była taka sama też v6, ale bardzo się popsuła od nie jeżdżenia. Chciałem taką samą bo raz moc a dwa brzmienie tego silnika. Spalanie wyszło 17 litrów na trasie gdzie 40% czasu stoi się w korku. W czasie jazdy nocą około 12 l. Do wczoraj się tym przejmowałem. Teraz jak trochę się nim pobawiłem mam to w d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniejsza alfa była taka sama też v6, ale bardzo się popsuła od nie jeżdżenia.

A to ciekawe, ponoć najbardziej pożądane auta to te od emeryta niemieckiego co tylko do kościoła w niedzielę posuwa :D

 

No ale jest zabawa, włoskie auta są piękne (z małymi wyjątkami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, nie jestem na bieżąco-to oznacza, że dał znać o sobie?

Generalnie to nie. Znaczy nie dał znać o sobie, jakiś czas temu sam go odszukałem. Trochę się zeszło, ale trafiłem na kogoś, kto zna kogoś, kto był z kimś z kim mój brat wyjechał do Paryża i udało mi się zdobyć jego numer. I dzwonię co jakiś czas przez Skype na telefon, bo tak jest dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×