Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miserikordyna- szczytowe dzieło polskiej farmacji


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Według dialogów podczas egzorcyzmów Fleischmann był w piekle ponieważ zabił człowieka i sypiał z kobietami. On to uczynił, ponieważ wymogi kapłaństwa były dla niego za ciężkie. Według relacji egzorcystów, demon Fleischmann potwierdził konieczność celibatu, i że mężczyznom, którzy już uprawiali seks, nie wolno zostać kapłanami.

No i znów, seks to zuo, ech.

Damn, czy jeśli:

a)będę sobie wesoło sypiać z kobietami

b)będę sobie popijać wódeczkę

c)zabiję kogoś (na wojnie, czy tam w pijackiej bijatyce, na jedno wychodzi)

...to mogę stać się demonem?

I np. w XXV wieku mój duch przebywający w piekle opęta jakąś biedą, dajmy na to, Krysię Rose?? :bezradny::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 jeden z demonów w niej ukrytych- co jest zarejestrowane na taśmie magnetofonowej- mówił,że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są w tej chwili zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu gdy Bundestag głosowal za ustawą legalizującą aborcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 jeden z demonów w niej ukrytych- co jest zarejestrowane na taśmie magnetofonowej- mówił,że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są w tej chwili zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu gdy Bundestag głosowal za ustawą legalizującą aborcję.

Co do tego bundestagu to typowe bajkopisarstwo a całe te opętania są mocno podejrzane, jeszcze nie słyszałem żeby no ateista został opętany zwykle są to osoby ponadprzciętnie religijne żeby nie powiedzieć fanatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 jeden z demonów w niej ukrytych- co jest zarejestrowane na taśmie magnetofonowej- mówił,że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są w tej chwili zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu gdy Bundestag głosowal za ustawą legalizującą aborcję.

Co do tego bundestagu to typowe bajkopisarstwo a całe te opętania są mocno podejrzane, jeszcze nie słyszałem żeby no ateista został opętany zwykle są to osoby ponadprzciętnie religijne żeby nie powiedzieć fanatyczne.

ta dziewczyna przyjęła to cierpienie, opętanie przez 6 demonów, to byly niespecyficzne egzorcyzmy, nagrywane na magnetofon, miały one pokazać, że piekło istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 jeden z demonów w niej ukrytych- co jest zarejestrowane na taśmie magnetofonowej- mówił,że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są w tej chwili zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu gdy Bundestag głosowal za ustawą legalizującą aborcję.

Co do tego bundestagu to typowe bajkopisarstwo a całe te opętania są mocno podejrzane, jeszcze nie słyszałem żeby no ateista został opętany zwykle są to osoby ponadprzciętnie religijne żeby nie powiedzieć fanatyczne.

ta dziewczyna przyjęła to cierpienie, opętanie przez 6 demonów, to byly niespecyficzne egzorcyzmy, nagrywane na magnetofon, miały one pokazać, że piekło istnieje.

Dla mnie to żaden dowód a to że rzekome demony tak bardzo interesowała ustawa aborcyjna raczej świadczy o tym że to fałsz, bo to ulubione elementy straszenia ludzi prze kler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajki zeby straszyc ciemny lud...chyba teraz odchodza od takich opętan?:P. Bo cos mniej sie slyszy. Demonom widac tez juz wszystko jedno..

Panieee...jakie odchodzą, w Polsce wzrasta liczba opętanych, księża zamykają już ich w specjalnych ośrodkach i 'za drobną' opłatą leczą, ja winą za ten stan rzeczy obwiniam oglądanie pieprzenia w dupę w Internecie.

 

-- 21 lis 2013, 18:02 --

 

Annelise była spoko, prekursorka growlu, szkoda tylko, że jej nie potrafiono wówczas leczyć skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to nie jest dowód, ale skąd bym miała jakiś mieć?

Oglądałam o tej historii film dokumentalny, było wielu świadków, którzy widzieli dziwne rzeczy, które się z działy z tą dziewczyną (rodzina, koleżanki), są filmy z nagraniami z egzorcyzmów, które nie zostały dopuszczone jako dowód w procesie - widać sąd założył z góry, że jedynie materialistyczny obraz świata jest słuszny i godny wzięcia pod uwagę - choć nawet w jego obrębie nie uwzględniono faktów lekarskich - a medycyna była równie bezradna wobec tego przypadku, jak egzorcyści. Tylko że jeśli istnieje Bóg i szatan, to ten obraz materialistyczny jest tylko wycinkiem, a pominięcie reszty było w tym momencie na tyle na istotne, że prowadzi do fałszu jeśli chodzi o poznanie. Sęk w tym, że tylko zjawisko opętania, tak jak je przedstawia wiara, jest logicznym i spójnym wyjaśnieniem wielu takich przypadków, a inne próby "racjonalnych" wyjaśnień są tak naciągane, że widać na kilometr, że to nie to i przyjmowanie ich jest w moim odczuciu tylko instynktem samozachowawczym ludzi, w których wiadomość, że istnieje diabeł i piekło budzi lęk i konflikty wewnętrzne.

 

Nie no, żarty, śmieszne, nie mówmy o tym. Czasy mieszania metafizyki w procesy sądowe mamy już na szczęście za sobą, to m.in. zasługa "chlubnej" działalności Kościoła.

 

Myślę, że jeśli ktoś faktycznie by się tym interesował i szukał dowodów, to znajdzie ich mnóstwo, ale większość ludzi wcale ich nie chce, a niektórzy choćby zobaczyli Jezusa i brygadę świętych, to nie uwierzą. I może Bóg tak zrobił specjalnie, że wiara lub niewiara w to jest kwestią wyboru ustawionego na linii albo-albo, albo zdroworozsądkowy (lecz płaski) i wygodny obraz świata, albo skok w nieznane (dla jednych będzie to mrok, dla innych światło) bądź uwierzenie Bogu dlatego, bo jest Bogiem. Inaczej może byłoby za łatwo. Z drugiej strony jest to wolność, jaką Bóg zostawia człowiekowi - nie narzuca się tym, którzy nie są na to gotowi czy tego nie chcą.

 

Pioruny też się liczą? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to kupiłam w księgarni katolickiej dużo wcześniej #beforeitwascool i potraktowałam po prostu jako humor branżowy (np. taka łacina używana jest zarówno w terminologii kościelnej jak i farmaceutycznej).

 

A z osobami nie wierzącymi w diabły nie zwykłam rozmawiać o diabłach, bo to donikąd nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas egzorcyzmów Anneliese Michel w 1975 jeden z demonów w niej ukrytych- co jest zarejestrowane na taśmie magnetofonowej- mówił,że piekło jest w tej chwili puste, gdyż wszystkie duchy są w tej chwili zajęte w Bonn. Było to akurat w dniu gdy Bundestag głosowal za ustawą legalizującą aborcję.
Ciekawe czym podrózowały do Bonn, Deutsche Bahn czy Lufthansa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×