Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miserikordyna- szczytowe dzieło polskiej farmacji


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Czy słyszeliście o tym cudownym leku, leczy wszelkie przypadłości nawet papież je zaleca. Ale na poważnie czy naprawdę to największe osiągnięcie polskiej technologii, połączenie wiary w gusła z nowoczesnym marketingiem. Jedyne czym może Polska popisać się w świecie to różaniec w opakowaniu od leków, nic dziwnego że na zachodzie nie mają o nas najlepszego zdania. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem .

Nieźle komuś odbija.

 

Co to w ogóle jest ,wiara w farmację , farmacyjna wiara , czy jakiś inny żarcik?

Nawet Papież w takie co się zaangażował . To kleryczyna ( wynalazna leku ) zrobił karierę.

Sam pomysł uważam za mocno dziwny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wczoraj oglądam fragment programu religijnego, w których lubuje się ojciec i gadają o jakimś leku, że go gdański zakonnik wymyślił, już myślałem że w końcu się na coś kler przydał( no szczerze mówiąc nie dowierzałem temu) a tu się później okazało że zapakował różaniec i święty obrazek do pudełka po lekach i wielkie halo na cały świat a przynajmniej Polskę, bo później wczoraj i dziś w wiadomościach tvp o tym trąbili. Normalnie katolicyzm szedł do poziomu zachwytu na marketingowymi bublami, teraz już tylko czekam na gumy do życia które będą dmuchały balony w kształcie Jezusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dobra kampania marketingowa

ludzie najlepiej to nie odebrali, wręcz komicznie

to nie jest takie proste "uzdrowić", najpierw trzeba swoje serce uzdrowić,

nie wystarczy sie modlic

 

cóż z tego, że ja się pomodlę, jak w sercu mam nienawiść do wielu osób, i nawet nie potrafię powiedzieć przebaczam im

najpierw trzeba sie pomodlić o łaskę przebaczenia

co więc da taka modlitwa????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Chrystus powiedział:

„A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie co przeciw komu, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze.” (Mk 11,25)

 

Z przekazu Mistyków i charyzmatyków wynika, że zdarzaja sie przypadki że katolicy z nienawiścia przyjmują Komunie św, i są czasem tego nieświadomi .

 

-- 18 lis 2013, 21:07 --

 

carlosbueno, a ojciec prowadzący nie powiedział jaka jest róznica między modlitwą, a dewocją??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

-- 18 lis 2013, 21:08 --

 

Chrystus nie zawsze musi teraz uzdrawić, ale może pobłogosławić leczenie.

 

-- 18 lis 2013, 21:13 --

 

Jak zrozumieć sytuację, gdy człowiek 40 lat, palił paierosy, ma chore płuca i teraz mówi

"Panie Jezu uzdrów mnie" chociaż wiedział, że sobie szkodzi

??????????????????????????????????????????????????????????

 

to nie jest wszystko takie proste, wiele rzeczy trzeba zrozumieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Jeśli to gówno wali w dopaminę, to jestem skłonny załadować choćby pod powiekę. 8)

kokos84, A dla Ciebie stary to już tylko egzorcyzmy .

Jedyne czym może Polska popisać się w świecie to różaniec w opakowaniu od leków, nic dziwnego że na zachodzie nie mają o nas najlepszego zdania. :mrgreen:

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Jeśli to gówno wali w dopaminę, to jestem skłonny załadować choćby pod powiekę. 8)

kokos84, A dla Ciebie stary to już tylko egzorcyzmy .

:great:

myślałem że napiszesz większa dawka leku czy kaftan???

Boga w to nie mieszaj, to jest choroba głowy

nosi mnie dziś wieczorem, szczególnie jak czytam ta kampanie reklamową

 

-- 18 lis 2013, 21:51 --

 

wiem jak jest dlatego pisze prosto z mostu

 

-- 18 lis 2013, 21:51 --

 

NieznanySprawca, obraziłem Ciebie tymi postami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, pachnie to chociaz? albo ponetne w dotyku?

tego nie wiem chyba to zwykły różaniec i zwykły obrazek z Jezusem w opakowaniu przypominającym lek. W ogóle nie rozumiem co w tym fascynującego no ale wszystko sprzedać można a Kościół od 2 tysięcy lat sprzedaje coś co nie istnieje i ma się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze, jeszcze trochę takich aktów skrajnej głupoty i desperacji a odechce się w końcu ludziom tych popłuczyn zwanych religią. A może i nie, w końcu to jednak Polacy -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze, jeszcze trochę takich aktów skrajnej głupoty i desperacji a odechce się w końcu ludziom tych popłuczyn zwanych religią. A może i nie, w końcu to jednak Polacy -_-'

No nie wiem jak widziałem jak w studiu jakiegoś programu religijnego sikali z zachwytu nad tym "wynalazkiem", naiwność ludzka nie zna granic, jeszcze się okaże że za parę miesięcy połową Polski będzie chodziła z pudełkami mizerikordyny w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno wiedziałem, że ich powinno się zamykać i izolować od społeczeństwa jeśli chce się mieć niepatologiczny naród w kraju. Tylko gdzie by ich zamykać, trzeba by osobne budynki postawić, bo chorzy oni nie są, tylko skrajnie głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×