Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, no anelcia przynajmniej szybciej czas mija ale przepraszam ja nie chciałem nikogo obrazić tyko na luzi zażartować buziaki na dobranoc ja uciekam spać bo wypiłem ten dobro sen a on mnie za puł godziny położy miłej pracy jakbyśmy się nie słyszeli

 

-- 09 sty 2014, 22:36 --

 

Wy chłopaki po lufie zołotkowej gorzkiej i do spania wiem paweł jak to jest tesz tak miewam ale dzięki bogu jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie bylem dzisas znowu na tej terapii grupowej. Nie wiem czy jeszcze kiedys pojde. Po pierwsze meczy mnie to wywlekanie problemow na wierz, dwa tam kazdy zdaje sie byc w lepszym stanie niż ja, to znaczy nie ma tam osob prawdziwie lękowych, całe sesje trwaja na przesłuchiwaniu czyichś opowieści. W sumie z terapii tej wychodzę zdołowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, a co Ty jestes ulegly?:P

 

nazywam się niewarto, dalam rade ale jestem w dziwnym stanie , nie mialam tak nigdy , nie wiem jakbym oczekiwala ze zaraz dostane leku ia z mnie skreca ze go nie ma... to chore .

 

-- 09 sty 2014, 22:46 --

 

nerwosol-men, nio dalam rade ale mam nerw taki i zlosc i mialam ochote kogos kopnac tam . :why:

 

-- 09 sty 2014, 22:46 --

 

amelia83, dziekuje :**** ale zamiast wrocic w humorze to mnie nosilo ze zlosci. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×