Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hehehehe :mrgreen: moge zostac jego osobistå sekretarkå i nawet tlumaczkå jak zajdzie potrzeba, np. dotacje unijne ze Szwecji albo bezzwrotna pozyczka od rzådu szwedzkiego :lol:

 

Jaką sekretarką.. my Cię nie oddamy byle jakiemuś ministerkowi, musisz nas godnie reprezentować.

 

-- 10 sty 2014, 00:09 --

 

neon, szwedki przeszkolimy :mrgreen: Nie zrozumiałeś moich intencji chyba ;)

 

Tak, przećwiczymy na 100 różnych sposobów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: hahahahaha, az zaplulam sobie monitorek !

 

No ale chlopaki, one så takie zimne emocjonalnie.... nawet w czasie sexu trzeba czekac na trzesienie ziemi aby choc trosze sie poruszyly.

Zal mi tych skandynawow bo jak wiecie podroz poslubna moze wypasc akurat w tym polroczu kiedy slonce nie wschodzi i wowczas totalna klapa dla nowozencow :mrgreen: Jak stanåc na wysokosci zadania kiedy jedna noc trwa 6 miesiecy ??? ;)

 

Nie wiem czy taki towar Wam odpowiada. Wierzcie mi, slowianki så bez porownania NAJ pod kazdym wzgledem ! Uroda, intelekt, pozådanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ;) Czy ktoś z was ma po wypiciu niedużej ilości alkoholu (2 piwa) na drugi dzień kołatania serca, ściskanie w klatce piersiowej, uczucie że zaraz się zemdlej i serce się zatrzyma ? Wiem, że po takiej ilości alkoholu nie powinno się nic dziać jednak uwierzcie przechodzę na drugi dzień po piciu katusze. Wiadomo najlepiej nie pić ale wiadomo jak to jest. Jak to u was wygląd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wypicie 2 piw raz w tygodniu to nie przesada ani żadna przygoda z używkami. Zastanawiam się dlaczego taka mała dawka tak mocno wpływa na organizm.

 

Nie na organizm tylko na psychikę, bo to ona figle Ci spłata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam od pol roku straszna nadwrazliwosc na alko. Po 1/4 szklanki wina czuje sie jakbym byla na niezlym rauszu, i trzyma to ze 3h :) (bez leków)

Ostatnio po 1/2 piwa nie spalam cala noc i kolejnego dnia czulam sie jak na porzadnym kacu. No i tak to wyglada :) nie wiem tez co za akcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niewesolo :(

 

nie wiedzialam, ze alkohol moze az tak reagowac na podatne osoby. Od czasu kiedy zaczelam brac cital nie ruszam nawet kieliszka czerwonego wina ani nie wznioslam toastu szampanem na nowy rok :-| Popijalam zdrowie wodå mineralnå.

 

Ale zeby az takie powiklania ? Objawy, ktore opisal szy123 swiadczå o ataku paniki, wiec moze faktycznie pod wplywem alkoholu. Naparwde nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×