Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

chocovanilla, Głęboko zakorzeniony lęk przed śmiercią też może być potem przyczyną objawów nerwicowych takich jak np brak tchu, ja już dochodziłem do takich etapów że śmierci się nie bałem bo na życiu mi nie zależało specjalnie nie czułem związku ze światem, dziś inaczej myślę w miarę dorastania człowiek się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ale mi chodzi o taki stan, ze nie masz jakby fizycznie sily, lezysz w lozku i nawet nie jestes w stanie wstac i zrobic sobie herbaty. Ja tak mialam z pol roku temu, co prawda tylko chwilowe to bylo, ale ciezki stan :-/ i nie taki, ze nie mozesz sie zmotywowac do roboty, tylko po prostu nie masz sil kompletnie na nic! Nie chce Ci sie nawet siedziec przy kompie, na forum :D Mi to na szczescie szybko mijało, ale są pewnie osoby, ktore maja taki stan tygodniami, i to musi byc niezla meczarnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze wtedy dochodzi brak chęci do rozmowy z kimkolwiek zostawcie mnie wszyscy dajcie mi spokój

Dokładnie ,wtedy się człowiek bardzo zamyka w sobie

mnie 5 dni tak aż nie było, dzwonili do mnie ludzie a ja nie odbierałem, najgorsze że się powkurwiali, nikt tego nie rozumie :( a jeszcze mialem grype zoladkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×