Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sylwester 2013


Arhol

Rekomendowane odpowiedzi

To z Waszych tutaj opisów jak widzę macie rzeczywiście szampańskie Sylwestry . Chyba lepiej i huczniej obchodzą ten dzień podopieczni Domu Starców. ;) ,,, ale co tam to ,,,dzięki chorym umysłom mamy uwiązane ręce . Ja tylko będę petardował , jeżeli oczywiście wcześniej nie zaje-bię się trawskiem , to wtedy będę miał wszystko w duuuuuuuuuuuupie, łącznie z wiecznie żywą Beatą Kozidrak w telewizji.Pfe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pomysłu na sylwestra. Chociaż traktuję to święto umownie, to jednak mam zamiar jakoś wziąć udział w tej całej "szopce". Tylko samemu nie ma jak. Samo upicie się i słuchanie głośnej muzyki to nie wszystko. Żeby iść na jakiś bal to trzeba mieć z kim z kolei. A ja samotny.

 

Spędzę chyba na jakimś serwerze. Może Battlefielda? Tylko, że mam za słabą kartę. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pomysłu na sylwestra. Chociaż traktuję to święto umownie, to jednak mam zamiar jakoś wziąć udział w tej całej "szopce". Tylko samemu nie ma jak. Samo upicie się i słuchanie głośnej muzyki to nie wszystko. Żeby iść na jakiś bal to trzeba mieć z kim z kolei. A ja samotny.

 

Spędzę chyba na jakimś serwerze. Może Battlefielda? Tylko, że mam za słabą kartę. :/

 

 

Taak, ta świadomość, że tyle ludzi się bawi, a Ty siedzisz samotnie w domu, jednak nie sprawia, że czujesz się lepiej :D . Ale też nie można się łamać, ja jak w tym roku gdzieś nie wybędę to też wyć nie będę, tylko zrobię sama coś ciekawego ;).

 

I monk, dlaczego zmieniłeś avatar? Tamten był lepszy :pirate: pasował do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×