Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsilna ja tez Cie podziwiam, ze zrobilas tyle badan. Ja do lekarza ide dopiero jak moimi schizami doprowadze sie do takiego stanu, ze ledwo zyje :( Kazda taka wizyta, kazde badanie to dla mnie droga przez pieklo.

Trzymaj sie tam i pisz :papa::papa:

 

Nefretis tez czesto nachodza mnie takie mysli...po co kupowac sobie cos nowego skoro pewnie niedlugo...wiadomo co ... :silence::silence:

 

Sinisternic w zyciu nie spieprzyles :nono::nono: Wez to skierowanie i zanies gdzie trzeba, zebys w koncu mogl zaczac terapie.

 

Aurelitka ja Ci dam :nono::nono: Co pisalysmy wczoraj: NIE MACAC!!!!!!! Ja jak ubzduralam sobie, ze cos nie tak z moja lewa piersia to tak ja wymacalam, ze nie moglam sie dotknac tak mnie bolala. Az byla opuchnieta :? Wydawalo mi sie, ze wyczuwam tam roznosci.

 

-- 10 mar 2015, 21:21 --

 

Malenstwo Gratuluje awansu :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale mam takie bolesne skurcze jelit, jakby skręcane, a nic mnie nie rusza. Ten cały fortrans. Nie zrobią mi jutro badania w takim razie!!!! Tyle piję, a nawet mało sikam, z czego to wynika????

Boję się bardzo.

Niedługo skończę 23 lata. Nikt mnie nie odwiedza. Mieszkam w Szczecinie sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash, ja wiem żeby nie macać a i tak macam, jeszcze się naczytałam w internecie, ide w piatek do lekarza powiem jej o tych moich obawach, nie dam rady tak dłużej, już mam tak wymacane ze to jest teraz wielkie jak nie wiem co i płaczę dziś cały dzień, jeszcze te moje zatoki doprowadzą mnie do szału. kupiłam sobie sinupret na te zatoki to jeszcze gorzej mi się ta flegma leje po gardle, zaraz zwymiotuje, wkoło nos zatkany ja już nie wiem, chyba umieram, zaraz już jakies nowotwory z tymi węzłami wyczytałam...:( już nie chce mi się żyć, najpierw coś poczułam po prawej stronie, a potem tak zaczęłam macać lewą stronę że i na lewej mam :(

 

-- 10 mar 2015, 20:59 --

 

a czy to może być od zatok i zatkanego nosa te węzły? koniecznie ide w piątek do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka jasne, ze moze. Wezly reaguja kiedy organizm lapie jakas infekcje.

Ja jakies 7 lat temu mialam powiekszony wezel na szyi. Byl rozmiaru porzadnego orzecha laskowego. Wcale nie musialam specjalnie macac, zeby go znalezc. Wystarczylo, ze lekko przesunelam reka po szyi i juz go czulam. A nie bylam wtedy chora!

Poszlam do lekarza, bo troche sie przestraszylam (wtedy nie mialam takich jazd jak teraz). Lekarz pomacal to i powiedzial, ze rzeczywiscie powiekszony wezel, ale tak moze sie zdarzac. Widocznie moj organizm mial stycznosc z jakas infekcja i moje wezly chlonne zareagowaly, choc ja nie zachorowalam. Powiedzial, ze powinno w ciagu miesiaca wrocic do normy (jesli by sie nie zmniejszylo to mialam przyjsc po skierowanie na badania). No i rzeczywiscie miesiac pozniej po powiekszonym wezle nie bylo sladu :D

Przypuszczam, ze Twoje wezly nie sa powiekszone. Po prostu macasz caly czas i wydaja Ci sie coraz to wieksze.

Na tym forum wiele osob mialo schizy z wezlami. Robily USG, chodzily po lekarzach i zawsze slyszaly to samo zdanie: Po co Pani/Pan tam grzebie? Prosze zostawic wezly w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka Ardash ma calkowita racje... wezly chlonne to taki system obronny organizmu- wiec nawet przewianie/ przeziebienie- moze spowodowac powiekszenie ich- uspokoj sie i nie nakrecaj, bo tak sobie tam urazisz, ze Ci gula urosnie ;)

 

bezsilna_22, Kochana zapytaj lekarza czy tak moze byc i czym to jest spowodowane- wlasnie dlatego mowilam, zebys poszla na oddzial nie prywatnie tylko panstwowo.. bo teraz polozylas sie w szpitalu w celu wykonania jednego badania i za nie placisz, tak ?

a przeciez powinni sie Toba zajac kompleksowo w ramach NFZ dlatego tego nie rozumiem...masz tyle roznych problemow, stresu i dolegliwosci, ze trzeba by bylo kilku specjalistow konsultujacych sie ze soba, a nie jeden u ktorego leczysz sie prywatnie i prywatnie badasz...

zapytaj koniecznie lekarza o mozliwe przyczyny tego, ze ten srodek nie dziala... mam nadzieje, ze ednak bedziesz miala to badanie i dowiesz sie co sie dzieje :* sciskam mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka Ardash ma calkowita racje... wezly chlonne to taki system obronny organizmu- wiec nawet przewianie/ przeziebienie- moze spowodowac powiekszenie ich- uspokoj sie i nie nakrecaj, bo tak sobie tam urazisz, ze Ci gula urosnie ;)

 

bezsilna_22, Kochana zapytaj lekarza czy tak moze byc i czym to jest spowodowane- wlasnie dlatego mowilam, zebys poszla na oddzial nie prywatnie tylko panstwowo.. bo teraz polozylas sie w szpitalu w celu wykonania jednego badania i za nie placisz, tak ?

a przeciez powinni sie Toba zajac kompleksowo w ramach NFZ dlatego tego nie rozumiem...masz tyle roznych problemow, stresu i dolegliwosci, ze trzeba by bylo kilku specjalistow konsultujacych sie ze soba, a nie jeden u ktorego leczysz sie prywatnie i prywatnie badasz...

zapytaj koniecznie lekarza o mozliwe przyczyny tego, ze ten srodek nie dziala... mam nadzieje, ze ednak bedziesz miala to badanie i dowiesz sie co sie dzieje :* sciskam mocno!

Kochana, jestem tu na diagnostyce i nie płacę za kolonoskopię :) jestem normalnie w szpitalu, miałam badania krwi,moczu, kału, usg,ekg, jutro gastro i kolono...

 

Troszkę już mnie ruszyło....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31 gratulacje, masz motywację do działania, to bardzo wazne. Awans, wiosna - będzie :great:

 

bezsilna dołączam się do słów wsparcia od dziewczyn. Naprawde jestes odważna - wytrzymaj jeszcze trochę, mi na pocieszenie pomaga myslenie , że np. za tydzień albo za parę dni o tej porze będę już w domku i będzie dobrze.

A będzie dobrze, bo jesli wykryją jakieś schorzenie to zaczniesz je w koncu leczyć na poważnie a jak nic nie wykryją to może świadomość, że fizycznie Ci nic nie jest pomoże wyjść z okropnej nerwicy.

 

rozumiem Twoje nerwy, szkoda, ze nie wzięłaś stoperów do uszu:) zacinsij zęby, wytrzymaj, wspieramy Cię wysyłając pozytywne fluidy:**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31 gratulacje, masz motywację do działania, to bardzo wazne. Awans, wiosna - będzie :great:

 

bezsilna dołączam się do słów wsparcia od dziewczyn. Naprawde jestes odważna - wytrzymaj jeszcze trochę, mi na pocieszenie pomaga myslenie , że np. za tydzień albo za parę dni o tej porze będę już w domku i będzie dobrze.

A będzie dobrze, bo jesli wykryją jakieś schorzenie to zaczniesz je w koncu leczyć na poważnie a jak nic nie wykryją to może świadomość, że fizycznie Ci nic nie jest pomoże wyjść z okropnej nerwicy.

 

rozumiem Twoje nerwy, szkoda, ze nie wzięłaś stoperów do uszu:) zacinsij zęby, wytrzymaj, wspieramy Cię wysyłając pozytywne fluidy:**

No kochane jesteście!!!!

Wybudzę się z narkozy?

W ogóle.przy takiej niedowadze i anemii narkoza nie zabije?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, miałam robioną kolonoskopię i gastroskopię w narkozie, gdy byłam bardzo szczupła i nic złego mi się nie działo - gdybym miała powtarzać badanie to tylko tak, bo jest bezstresowo, nie miałam później żadnych dolegliwości bólowych. Będzie dobrze!

Przeczytałam Twoje ostatnie wpisy - dobrze, że Cię porządnie zdiagnozują i zaordynują leczenie! Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no co Ty opowiadasz:)

zważą Cię i dadzą tyle ile trzeba, wybudzisz się. Ale rozumiem...boje sie tak samo i nigdy nie miałam

możesz wziąc coś na spanie?, żebys wypoczęła? nie wiem tylko czy przed narkozą dadzą...

noc w szpitalu lepiej przespać niż nasłuchiwać, rozmyślać, wyobraźnia szaleje... tylko ten fortrans...moze nie dac Ci spać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie rację, ale piszę tutaj do Was bo Wy jedyne wiecie jak to jest więc mnie pocieszycie, pójdę profilaktycznie do tego lekarza moze cos na te zatoki mi poradzi i ten nos, i przysięgam nie będe tam macać. :) Mi to się zawsze wydawalo, że muszę byc chora z gorączką, żeby miec powiększone węzły, nigdy tez tam się nie dotykałam więc nie wiem jak to jest :) już się uspokoiłam, chociaż przepłakałam cały dzień , a słuchajcie wiem że pytanie kompletnie od czapy ale chyba potu niebieskiego to jeszcze nie wymyślono co? :P

 

-- 10 mar 2015, 22:46 --

 

naprawdę się wykończę, jak nie jedna choroba to następna ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, dasz rade!! jestes bardzo silna inaczej bys sie nie odwazyla walczyc i polozyc w szpitalu :* bedzie dobrze- zobaczysz!! a dawke narkozy napewno dostosuja do Twojej wagi i do wszystkich czynnikow :) odzywaj sie koniecznie!!

zobacz ile tu osob Cie wspiera i o Tobie mysli - napewno wszystkie bysmy Cie odwiedzily gdybysmy mogly :)

 

Aurelitka- o co chodzi z tym potem ?:D tez mnie to zszokowalo ? :shock: moze bluzka Ci zafarbowala skore ? ;)

mi kiedys jeansy w lecie pomalowaly nogi na sino-niebieski- ale mialam mine w pierwszej chwili :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, dzięki!

Latałam do wc trochę,zasnęłam ok 1, teraz już dostałam nową porcję przeczyszczacza... wczoraj było znośne,dzisiaj tak intensywny okropny smak, że masakra... mniej wody teraz i dlatego, ale dolewam swoją...

Ciśnienie mam b.niskie, twarz jakaś spuchnięta, gałki oczne czerwone... chyba żyłki popękały.

Nie wzięłam dzisiaj mirtagenu, spałam tylko ponad 3 godziny... mam nadzieję, że to nie wpłynie jakoś na narkozę... schizuję, że mózg niewyspany i narkoza to bedzie śmiertelne połączenie, eh...

Do tego głowa boli...

I telefon nowy-ekran mi się psuje (kilka razy mi spadł, wczoraj kropla wody spadła i może zalała... :( )

I zdenerwowałam się, bo wczoraj jakaś lekarz dyżurna powiedziała, że "muszę się dobrze wyczyścić, bo ZAŻYCZYŁAM sobie znieczulenie ogólne i mogę sobie zaszkodzić" -> miała na myśli to, że będzie narkoza a będą musieli przerwać badanie, gdy jelito będzie nieoczyszczone i narkoza na marne...

Ale jak podkreśliła, że zażyczyłam sobie!!! Przecież pani doktor ordynator dzwoniła specjalnie i załatwiła mi anestezjologa, ale nie wypominała mi nic. Przecież mam prawo do znieczulenia, inaczej bym nie wyraziła zgody na badanie...

Ale się boję. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny sama nie wiem, po prostu jak składałam białą bluzkę to zobaczyłam że jest jest niebieska w niektórych miejscach, taka przyciemniona, ostatnio nosiłam wprawdzie spodnie które mi bardzo farbowały ręce i całe nogi ale nie wiem czy to ma jakis związek :( boje się przeczytać w internecie bo tam pewnie już śmiertelna choroba :(

 

-- 11 mar 2015, 06:58 --

 

dobra czytałam to niedokrwistość albo zaburzenia krążenia, nie wiem czy temu wierzyć, anemii raczej nie mam bo we wrześniu robiłąm krew i nic nie wyszło, moze to przez ogromny stres który ostatnio mam, i jakies zaburzenia krążenia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :D

 

Pawelt czyzby znowu jakies stresisko sie przyplatalo???

W sumie ja spalam dzis godzinke dluzej niz Ty.

 

Bezsilnaolej durne gadanie tej baby! Pomysl, ze niedlugo bedzie po wszystkim i na tym sie skoncentruj. W niektorych szpitalach to traktuja pacjenta, jakby wielka laske mu robili, ze w ogole go lecza :evil::evil:

 

Ja z kolei nadal zasmarkana :? Dzis dodatkowo drapie mnie w gardle i lamie w kosciach. Najchetniej walnela bym sie na caly dzien do lozka, ale niestety nie da rady.

 

-- 11 mar 2015, 08:08 --

 

Aurelitka to zapewne od spodni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, trzymaj się ! Dla pocieszenia ja spałem dzisiaj tylko 4 godziny ;)

Czyli podobnie...

A jak samopoczucie?

 

 

Ja się zrzygałam, ja pierd...ole ale mam nudności od tego gówna do picia!!!!![/quote

Jak Ty nie śpisz to i ja nie śpię :}

A tak ogólnie to miałem sprint do porcelanowego królestwa - przywykłem.

Leluty bolą, samopoczucie w miarę ok dzisiaj bo jeszcze nie myślę o chorobach, przemijaniu, starości, śmierci itp :]

Ale wszystko przede mną hehehe

Trzymaj się tam mocno i nic się nie bój tej narkozy.

Opowiem Ci kawał żeby humor poprawić:

Przyjechał facet na operacje i chirurg go pyta:

Pan u nas prywatnie i z NFZ?

A dlaczego pan pyta?

No bo nie wiem jaką narkozę dać???

Facet mówi: no ja z NFZ

Na to lekarz: AAAaaaAAAA kotki dwa ...;}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, trzymaj się ! Dla pocieszenia ja spałem dzisiaj tylko 4 godziny ;)

Czyli podobnie...

A jak samopoczucie?

 

 

Ja się zrzygałam, ja pierd...ole ale mam nudności od tego gówna do picia!!!!![/quote

Jak Ty nie śpisz to i ja nie śpię :}

A tak ogólnie to miałem sprint do porcelanowego królestwa - przywykłem.

Leluty bolą, samopoczucie w miarę ok dzisiaj bo jeszcze nie myślę o chorobach, przemijaniu, starości, śmierci itp :]

Ale wszystko przede mną hehehe

Trzymaj się tam mocno i nic się nie bój tej narkozy.

Opowiem Ci kawał żeby humor poprawić:

Przyjechał facet na operacje i chirurg go pyta:

Pan u nas prywatnie i z NFZ?

A dlaczego pan pyta?

No bo nie wiem jaką narkozę dać???

Facet mówi: no ja z NFZ

Na to lekarz: AAAaaaAAAA kotki dwa ...;}

 

Hahah.zeby mi taknie powiedzieli!!!! :)

Anestezjolog wyszepta mi do ucha: aaAAaa kotki dwa :)

 

Jeju.....kiedys bylam zdrowa!!!!! Szczesliwa!!! Przed anoreksja.czyli przed 17 rokiem zycia.....

Po anoreksji w wieku 21 lat tez!!! Odzyskalam siebie,bylam tak zajebiscie szczesliwa,zdrowa!!!

 

Czemu mi to odebrano?

 

Pawelt, przesyłam buziaki :*

Ja też dzisiaj zaprzyjaźniona z kiblem :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash, a jakoś tak dziwnie. Byłem z żoną u ginekologa i coś tam z szyjką macicy nie tak (jest w ciąży) i tak trochę się stresuje. Kazał jej leżeć a kto mi będzie gacie prał :P (żart) heheh

 

-- 11 mar 2015, 08:19 --

 

bezsilna_22, cały czas trzymam kciuki z Ciebie ;) Aż mnie palce bolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, też to przerabiałem... Pojawiały mi się siniaki na ciele a ja od razu schiza, że białaczka. Ale badania nie potwierdziły tego. Nie masz białaczki ani raczyska. Zabieram go od Ciebie bo zemną długo nie wytrzyma i sam sobie pójdzie... :} Zadręczę go :P

 

-- 11 mar 2015, 08:31 --

 

Ardash, 24 tydzień. Córcia waży niecały kilogram..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×