Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to,ze strasznie mnie korci zeby sprawdzic na necie czego to moze byc objaw.. wtedy to bym chyba umarla z tego leku!! tak sie boje ze chyba za chwile umre! wlasnie sobie je mocze w wodzie z sola.. zobaczymy, jak nie minie to ide jutro do lekarza. cholera jasna! az mnie zaczely bolec lydki;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitty proszę, znalazłem za Ciebie coś ;). Tylko niewydolności serca sobie nie wkręcaj! Radze przeczytać pogrubiony tekst na początku artykułu :)

http://www.polki.pl/?page=zdrowie_i_psychologia_zdrowie_zdrowiekobiety_artykul&cmn_id=8035031

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj, dawno mnie tu nie było... musiałam w końcu napisać bo chyba tym razem mam raka płuc, albo chore serce, albo tętniaka jakiegos :( Od jakiegoś czasu ciągle mnie boli w klatce piersiowej i jestem przekonana o strasznej chorobie :shock: A co do Twoich nóg kitty, to CI powiem , ze ja z kolei mam od baardzo dawna obsesje na punkcie jakiejs ciężkiej choroby, tylko nie wiem jakiej (nikt nie wie, tak naprawdę, lekarze w przzychodni maja to w dupie), bo mne z kolei bola całe nogi, tzn mam wrażenie jakby mnie darły, rwały, mam czasami wrażenie że się w końcu rozerwą. Ciągle myśle, ze to może być jakaś atraszna choroba kości. Roumtyzmu nie mam napewno, reumatolog wykluczył. A mam własnie takie objawy jakbym go miała. Nie wiem czemu mnie bolą, ale boję się, ze to ciężka choroba, często leżę w domu jak stara babcia z poduszką elektruczną :evil:

A co do węzłów chłonnych to niedawno niestety, powtarzam niesety :twisted: wyczytałam w internecie, ze jak juz się powiększy węzel w dole łokciowym to już musi być ciężka choroba, powaznie tak pisze, ze w tym miejscu bez powodu się nie powiękasza, no i teraz jak to ja, już myśle , ze mi może się powiększyć i ciągle sobie tam macam, bo boję się tej ciężkiej choroby i co najgorsze czasami myśle, ze cos tam naprawde wyczuwam, ze jest węzeł powiększony i ze to już koniec :roll:

A tak w ogóel to podziwiam Kajusie, ze jak "miała" hiva to sie przebadała, bo jak ja "miałam" hiva to tylko umierałam ze strachu, a bałam się zrobic badania, bałam się panicznie tego +, ze nie byłam w stanie. A co najgorze czasami znowu mnie dopada :mrgreen: heheh, to jakis jeden obłęd. Znowu do mnie wróciły akcje z takim chłopakiem, krótki epizod, a ja sobie wmówiłam ze napewno miał on hiva i mnie zaraził :evil:

No to tak, ale ogólnie hiv jest tylko od czasu do czasu, bo na tą chwilę jest ciężka choroba serca albo płuc.

No to tyle :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alus, sorki ale pieprzysz (chodzi o węzły w pod pachą)! Ja od lat przy każdym USG piersi mam w opisie zwapniały węzeł chłonny pod pachą, co oznacza,że był on kiedyś powiększony i to mocno! A nic poważnego mi nie było, co najwyżej choroby z urojenia :)) Węzły pod pachami tak samo jak każde inne mogą się powiększać nawet z powodu przeziębienia. pozdro :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitty, jak by Ci nogi na maxa spuchły, w sposób ewidentnie widoczny to wtedy można iść do lekarza, mówię o takiej opuchliznie co mają starsi ludzie,że aż im się z sandałerów wylewa :)) taką lekką opuchlizną (o ile ona w ogóle jest naprawdę a nie tylko sobie ją uroiłaś) to nawet ja bym się nie martwiła :))no własnie-upały, duchota! No, chyba że w ciąży bym była :)) Pozdrówki, trzymaj się :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitty, mi tam nogi puchna od upałow, po calym dniu mam zmeczone i opuchniete kostki, wtedy leje zimną wodą i klade sie z nogami na scianie, po chwili jest lepiej :) a jak juz bardzo spuchną, albo jak lece samolotem, to smaruje liotonem 1000. a bierzesz hormony?

 

u mnie dalej jazda z głową.. codziennie jade na lekach przeciwbolowych, bo do uciskow i zawrotow doszly straszne bole, az mi promieniuje na oko i policzek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kajmanka, głowa boli bo się na niej koncentrujesz i podświadomie mięśnie napinasz, też to przerabiałam. Tak że później napieprzało oko, ból byl okropny (i już miałam fazę że jaskra).Poczytaj o gwoździu histerycznym (czy jakoś tak się to nazywa). To typowe w nerwicy,ale rozumiem,że Cię niepokoi bo sama się tym martwiłam.Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kajmanka, nie biore hormonow.. ale juz z nogami mi przeszlo dzieki adamowi, dzieki ktoremu zrozumialam ze naprawde to moze byc przez upaly a nie np. rak.. ale dzisiaj juz widac mi zyly wiec jest OKEY :mrgreen:

 

a teraz martwie sie czyms innym.. od rana boli mnie jakby pachwina z lewej strony.. nie wiem co to jest.. tzn. boli jak dotkne albo cos bardziej z noga zrobie, wykrzywie albo cos.. dzisiaj bylam w zoo i jak glupia szlam i dotykalam sobie pachwiny :mrgreen: juz wole nie myslec co ludziom przychodzilo na mysl :mrgreen::mrgreen: w kazdym razie caly dzien o tym mysle.. ze wiecie co to moze byc.. :-| ech....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylam w zoo i jak glupia szlam i dotykalam sobie pachwiny :mrgreen: juz wole nie myslec co ludziom przychodzilo na mysl :mrgreen: :mrgreen:

Zapewne to samo co mi przyszło do głowy :lol::lol::lol: hahaha :D Jak zwykle poprawiłaś mi humor swoimi tekstami.

Ja dzisiaj też coś sobie wkręcałem ale że ogólnie był dobry dzień dzisiaj więc zapomniałem już co :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam_s, :P poprawianie ci humoru to moje hobby ostatnio!! :mrgreen: ale z ta pachwina to naprawde cos dziwnego, nie wiem czemu mnie boli! hmm przestaly nogi to musialo zaczac sie cos innego:P

 

a jutro jade zawiezc moje bagaze na pielgrzymke no i w srode wyruszam!! Ale sie nie moge doczekac!!!!! jeeeej!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitty341, robisz to skutecznie (znaczy się poprawiasz mi humor :P ). Więc proszę częściej, świat będzie piękniejszy ;).

Kurczę a ja dzisiaj sobie naprawdę wkręcałem coś dosyć poważnego a nie wiem co.. A z tą pachwiną kitty to wątpie żeby coś poważnego.. Dobrze wiesz zresztą że to hipochondria po prostu nie daje Ci się nudzić :P.

Wogóle przypomniałem sobie mój sen sprzed chyba 2 dni. Śniło mi się że mi szczęka wyleciała z 'zawiasów' :shock: i że musiałem sobie ją nastawiać. Wszystko dlatego że kolega kiedyś mi opowiadał o podobnym przypadku. Wiesz jak się bałem w tym śnie? Masakra po prostu.

Kitty udanej pielgrzymki życzę! Szkoda że Cię nie będzie na forum przez ten czas, ale coż.. zintegruję się z innymi tutaj ;)I będziemy wspólnie odliczać czas do Twojego powrotu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie co sie dzisiaj stalo!!!!!!!!! cos strasznego!!! jestem sobie u mojego chlopaka i nagle taki bol.. no nigdy chyba mnie tak nic nie bolalo.. tak jakby w splocie slonecznym miedzy zebrami.. i w okolicach.. nie wiem co to bylo, w kazdym razie porazka na maxa, juz chcialam karetke wzywac.. nIE MAM POJECIA CO TO BYLO! czy nerwy, czy cos INNEGO (wiecie co..) w kazdym razie napilam sie dziurawca, bo moze to brzuch byl kto wie, wzielam manti na zgage (nie pamietam jak prawidlowo sie pisze, wybaczcie:P), przeszlo po jakichs 45 minutach. ale Ja CaLY CzAS siE boje Ze znow mnie zacznie bolec!! az boje sie isc na pielgrzymke!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry: caly czas teraz np. to czuje.. tzn. nic nie czuje ale boje sie ze zaraz poczuje znowu ten bol.. mieliscie cos takiego?? albo ze jutro rano sie obudze z takim bolem i nie bede mogla isc na pielgrzymke.. kurcze, nie wiem co to bylo!! czy jakies pieczenie, czy cos.. COS STRASZNEGO!! pisze teraz beznadziejna skladnia, slowa mi sie powtarzaja, wiem:P ale mam taki lek ze zaraz chyba padne! pomozcie, nie wiem co to;(

 

adam, dzieki ze bedziesz czekac, wracam 15.08, pomodle sie za wszystkich z tego forum i ogolnie wszystkich nerwicowców na caaaaaaaluuutkim świecie:D:D:D:D hihi nie wiem jak teraz moge Cie rozbawic, z checia bym to zrobila, niestety JESTEM W FAZIE WIELKIEGO LĘKU!!!!!!!!!!!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kitty341, ja stawiam że to przełyk/żołądek.. Pisałaś że miałaś problem z nudnościami itd. wybierz się może do gastrologa może akurat jesteś przypadkiem do mnie podobnym. Bo ja takie bóle jak Ty też miewam :)

 

Powodzenia na pielgrzymce, będę tesknić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adam.. a jakie Ty masz bole?? mozesz mi to opisac?? bo mnie to tak bolalo ze az wszedzie promieniowalo, nawet tak jakby pod prawe zebro, no sama juz nie wiem! to bylo dziwne! ale myslalam ze prawie umre przez ten ból.. :roll:

i teraz sie strasznie boje ze zaraz znowu bedzie bolec!! :(

 

P.S: tez będę tęsknić! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn kittusiu ja nie strasze ciebie tylko pisze że ja też mam podobne. To taki kłujący ból jest u mnie, właśnie w miejscu splotu słoncznego. Nie zdarza się często na ogół jest mniejszy niż u Ciebie ale darza się i taki ;). asle ja z tym zyję 8 miesięcy więc nie umiera się od razu ;P . Oczywiscie może to po prostu nerwica, kto wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adasiu, to tak jak u mnie! :mrgreen: ja mialam cos takiego pierwszy raz, oby ostatni bo nastepnego chyba nie przezyje! a czy cos Ci na to pomaga? 8) mi dzisiaj po tym manti troche(ale tylko troche) przeszlo ale caly czas cholernie sie boje ze ten bol do mnie powroci! i oczywiscie mam nadzieje (wielka) ze to tylko nerwica.. bo wiesz ja juz sobie zdazylam wymyslec chorobe.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×