Skocz do zawartości
Nerwica.com

HUPERCYNA A / HUPERZINE A !Niedostępny w PL!


tiktalk

Czy hupercyna A pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy hupercyna A pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      1
    • Nie
      0
    • Zaszkodziła
      0


Rekomendowane odpowiedzi

hupercynka pięknie skupia i pomaga szukać w "szufladkach" słów:) za parę dni zmieniam zwykłą postać choliny na cytykoline najlepszą formę szybko przekraczającą barierę krew-mózg, są badania w których stosuje się cdp-choline w przypadkach urazu mózgu jako neuroprotektora z dobrymi efektami

Podanie CDP-choliny wywiera ochronny wpływ na fosfolipidy mózgowe oraz zmniejsza syntezę wolnych kwasów tłuszczowych, kwasu arachidonowego i leukotrienu C4, powodując ograniczenie narastania deficytu neurologicznego i ułatwiając normalizację funkcji mózgu. Ponadto CDP-cholina aktywuje przekaźniki nerwowe, zwiększa poziom noradrenaliny, dopaminy oraz metabolizm mózgu

tu link do całego tekstu :

http://www.czytelniamedyczna.pl/249,kliniczna-ocena-skutecznosci-cdpcholiny-jako-neuroprotektora-w-izolowanych-uraza.html

 

od tygodnia sprawdzam też noopept, i widzę spory potencjał w miksie noopept-hupercyna-cholina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to wiedziałem. ;) Teraz niech ktoś poleci sprawdzoną cytykolinę albo alpha gpc.

 

-- 9 lut 2016, o 23:40 --

 

Wiem, że to nie nieco naturalistyczne wyznanie, ale abstrahując od działania ośrodkowego i wpływu na funkcje poznawcze, to na hupercynie wizyty w WC to sama przyjemność (ach ta acetylocholina).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest leszy. Każda opinia w tej sprawie będzie dla mnie przydatna. Przymierzam się do zakupu kwasów omega-3, Acetyl-l-karnityny. W między czasie idę do doktorka i pogadam na ten temat z nim. Wolałbym najpierw wykorzystać możliwości każdego z osobna preparatów za nim wejdę w miksy. Fajnie też by było gdyby jeszcze pobudzał taki stack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest leszy. Każda opinia w tej sprawie będzie dla mnie przydatna. Przymierzam się do zakupu kwasów omega-3, Acetyl-l-karnityny. W między czasie idę do doktorka i pogadam na ten temat z nim. Wolałbym najpierw wykorzystać możliwości każdego z osobna preparatów za nim wejdę w miksy. Fajnie też by było gdyby jeszcze pobudzał taki stack.
Noopept, albo jeszcze lepiej pehynopiracetam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×