Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, ale szczerze mowiac nie wyobrazam sobie Ciebie inaczej niz na wysokim obcasie ... w ogole nie wyobrazam sobie Ciebie w innym stylu niz ten ktory masz :D

Monika stosuje style pana T. :P

mr-t.jpg

 

Monika mu pożyczała do filmu!! ;)

 

-- 10 sie 2013, 21:41 --

 

GILAMAN, A Ty? Co się tak cieszysz maleńki? :evil:

Wybacz piękna :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś dobra łódzka dusza może mi powiedzieć czy w waszej komunikacji miejskiej trzeba kasować bilet za bagaż?

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale oplaty za bagaż zostały zniesione bodaj w zeszłym roku. Przynajmniej w regulaminie niczego takiego się nie dopatrzyłam, a sama walizy wiozłam jakiś czas temu bez kasowania dodatkowego biletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś dobra łódzka dusza może mi powiedzieć czy w waszej komunikacji miejskiej trzeba kasować bilet za bagaż?

Nie chcę Cię wprowadzać w błąd, ale oplaty za bagaż zostały zniesione bodaj w zeszłym roku. Przynajmniej w regulaminie niczego takiego się nie dopatrzyłam, a sama walizy wiozłam jakiś czas temu bez kasowania dodatkowego biletu.

 

No w Bydgoszczy np. znieśli ;)

Nie wiem, jak gdzie indziej. Nie chcę zlotu zaczynać mandatem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefertari, ja już powoli :mrgreen: na serio :mrgreen:

Mam już dwie torby w pokoju, parę butów, poprane ubrania.

W środę będę gotowała , zrobię rolady, kotlety i kluski, żeby mieć co zjeść na łobiod :mrgreen:

 

-- 11 sie 2013, 11:56 --

 

L.E., Akurat z okolic jestem to wiem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, ja w Bydgoszczy pół roku kasowałam bilet za torbę i psa po tym jak znieśli ten obowiązek, bo na stronie mieli w jednym miejscu napisane, że za darmo, w drugim, że płatne, a w trzecim, że w ogóle nie przewozić.

Od czasu jak próbowałam to wszystko ogarnąć mam dziką alergię na regulaminy w komunikacji miejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

2. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być [Z tego, co się orientuję, to ruszamy o piątej, więc orientacyjnie powinniśmy być 13.00 po 13.00 ;)- dopisano Lilith ]

3. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

4. Dark Passenger- tak samo jak slow

5. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

6. Candy- jak Mush

7. God's - W Łodzi Kaliskiej będę około 16.00, w Arturówku około godzinę później... po walce z komunikacją miejską. :D

8. L.E. i New Tenuis - prawdopodobnie koło 19 (ale jeszcze muszę to z Agą przekonsultować, bo póki co na własną odpowiedzialność za nas dwie piszę :mrgreen: )

9.GILAMAN i monk.2000-przed 13.00-tą i jadę po Kaje i Marcina

10. veganka + 4 osoby z wawy - koło 14-14:30

11. Harry Haller - Ok. 16.08 Trasa Toruń-Łódź, 11.25 wyjazd. W Łodzi będę planowo o 14.15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że szykuję się spin off Mody na Sukces, bo wszyscy chcą się odpierdolić jak na uroczystości pogrzebowe. :P Pchli targ też będzie można otworzyć. :pirate:

 

Też to zaobserwowałam i zaczęłam się stresować... Chyba będę musiała zabrać jakieś kiecki i szpilki, żeby nie wyglądać przy innych jak obdartus ;) No dobra, szpilki do lasu sobie odpuszczę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×