Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

GILAMAN, ostatnio kosze na smieci plonely wiec wszystko sie moze zdarzyc ;)

 

Candy14,jeszcze trochę i komunistyczny ośrodek poszedłby z dymem!! ;)

Nefertari ,słoneczko pl. raczej nie przyjedzie ma za daleko i sam nie może przyjechać.więc spokojnie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, a skąd Ty chcesz wytrzasnąć strusie jaja w środku lasu? :shock::mrgreen:

 

slow motion, 8):mrgreen:

 

Bo to będzie tak- słoneczko pl jednak przyjedzie, bo zagnie czasoprzestrzeń dzięki fenomenowi przypadkowej fluktuacji w czterowymiarowym kontinuum czasoprzestrzennym. i tam nad jeziorem w arturówku beda komary. i słoneczko nie będzie pić w ogóle. ale te komary pogryzą rottena, deadera i parę innych osób po % i się opiją. i im się zrobi niedobrze od tych %. i będą chciały oddać te % z powrotem ich właścicielom, ale pijane nie będą mogły znaleźć i wstrzykną to słoneczku pl. a słoneczko pl rzygnie tęczą i tam pojawi się struś, który zniesie nam jaja na jajecznicę. ot, co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, a skąd Ty chcesz wytrzasnąć strusie jaja w środku lasu? :shock::mrgreen:

 

slow motion, 8):mrgreen:

 

Bo to będzie tak- słoneczko pl jednak przyjedzie, bo zagnie czasoprzestrzeń dzięki fenomenowi przypadkowej fluktuacji w czterowymiarowym kontinuum czasoprzestrzennym. i tam nad jeziorem w arturówku beda komary. i słoneczko nie będzie pić w ogóle. ale te komary pogryzą rottena, deadera i parę innych osób po % i się opiją. i im się zrobi niedobrze od tych %. i będą chciały oddać te % z powrotem ich właścicielom, ale pijane nie będą mogły znaleźć i wstrzykną to słoneczku pl. a słoneczko pl rzygnie tęczą i tam pojawi się struś, który zniesie nam jaja na jajecznicę. ot, co.

Kochanie... wyłącz komputer. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GILAMAN, Zawsze mnie poganiasz, we wszystkim.

Fakt, jestem powolna w niektórych sprawach, ale trochę wyrozumiałości dla biednej Monisi się należy :P

 

To jak Monika zrobi obiad to ja się może zbiorę w sobie i jakieś ciasteczka albo paszteciki upiekę

Wow :D

 

Adminko, to zapytaj się proszę Wiolci czy weźmie żelazko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, to Ty w końcu jedziesz? :D

Jak dobrze, że Ci nie jeszcze nie odesłałam tych pieniędzy w ramach kaucji :D

Właściwie to bez różnicy, no chyba, że poniosłabyś jakieś koszty przelewu. Będzie akurat na moją dostawkę i wynajęcie sali (coś około dyszki ma być zrzutka?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie torby podróżne, kuferek i reklamówkę :lol:

Tak mi sie przypomnialo. Bylam na kilkunastu zlotach z roznych for..zawsze panoiwala zasada jestesmy tu po to zeby ze soba pobyc a nie sie pokazac , wystarczaly jeansy, trampki i kilka koszulek i pamietam szok jaki przezylam po przyjezdzie do Sulejowa kiedy zobaczylam nasza moderacje niemalze w strojach wieczorowych :D Wygladaly pieknie :105: ale nie moglam wyjsc z podziwu ze na camping do lasu mozna wziac buty na wysokim obcasie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie torby podróżne, kuferek i reklamówkę :lol:

Tak mi sie przypomnialo. Bylam na kilkunastu zlotach z roznych for..zawsze panoiwala zasada jestesmy tu po to zeby ze soba pobyc a nie sie pokazac , wystarczaly jeansy, trampki i kilka koszulek i pamietam szok jaki przezylam po przyjezdzie do Sulejowa kiedy zobaczylam nasza moderacje niemalze w strojach wieczorowych :D Wygladaly pieknie :105: ale nie moglam wyjsc z podziwu ze na camping do lasu mozna wziac buty na wysokim obcasie :mrgreen:

 

A a ile się szykowały na karaoke !! Chyba ze trzy godziny dziewczyny siedziały w domku !! :D;)

Ale efekt był. ŁAŁ :shock: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×