Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marika75

Chyba znalazłam swoje miejsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!Witajcie mam na imię marika 38 lat przeszłam wiele w życiu i to chyba przytłoczyło mnie .Nie daję radę sobie z samą sobą na początku lutego mam pierwszą wizytę u psychiatry , lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie depresję .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Więc obie jesteśmy nowe :)

Ja jestem Ania i choruję na depresję, zaburzenia odżywiania i lęki. Bardzo dobrze że idziesz do psychiatry wiesz, to jedyna dobra droga.

Ja jestem teraz na parogenie i 30 stycznia idę na psychoterapię. Będzie lepiej zobaczysz! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

marika75, witam.Co do diagnoz psychiatrycznych wykonaniu lekarza rodzinnego to nie jestem przekonana.Dobrze,że idziesz do psychiatry.Rozgość się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aniaaa :) Ja ze swojej strony mogę Ci polecić terapię, sam od kilku miesięcy na nią uczęszczam i poza tym na grupę. Naprawdę to pomaga, dobra sprawa. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie - retoryczne pytanie:) Ja w stresie ich dużo zjadam, ale trzeba uważać - bo co za dużo - to niezdrowo ponoć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Hahah wiadomo z przodu można wychodować zamiast drabinki na brzuchu czy kaloryfera jak to babki mówia bojler hahah x)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie - masz rację! Ale przynajmniej będzie mięciutki boyler zamiast poduszki - naturalny:) No cóż, słodycze, takie umilacze czasem powodują, że świat staje się lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ja w pracy zjadam po 2 czekolady dziennie masakra...:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie nocne marki.Od 4 lat walcze z nerwica lękowo-depresyjną.Mam 11 letnia córkę a teraz marzy mi sie kolejny dzidziuś.Mogłybyscie przyjac mnie do siebie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi