Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo proszę o pomoc


saturasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisząc ten post trzęsę się .

Mam 16 lat wcześniej byłem zdrowy nagle dostałem atak byłem u lekarza serce mam zdrowe i zapisał mi belergot i propranolol .Czekam za badaniami prawdopodobnie mam tarczyce i powiedział mi że mam nerwice lękową serce wali jak dzwon i boli mnie kręgosłup takie mini nerwobóle i od czasu do czasu kolana od 5 dni po ataku tak mam i serce wali chyba ze jak sie uspokoję to przechodzi.Proszę o pomoc i wyjaśnienie mi czy to jest poważne a potem możecie usunąć temat z postem prosze tylko o odpowiedz bo sie sam nakręcamproszę bardzo niech ktoś odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saturasek, pocieszę Cie - każdy ma tarczycę:) Domyślam się, że chodziło Ci o nadczynność/niedoczynność tarczycy. W Twoim przypadku raczej to pierwsze. Nie ma się czego obawiać. Z nerwicą można wygrać - u Ciebie akurat nerwica wyraża się przez w objawach somatycznych :D.

Dobrze, że zmierzasz z tym do lekarza. Warto jednak już teraz Cie uświadomić, że to nerwicowe objawy - nic się nie dzieję - jeśli będziesz się bał, że to coś poważniejszego to będziesz tylko napędzał te stany. Uwierz - nie ma się czego bać - jeśli to Cie uspokoi to i objawy osłabną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×