Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sobie pomóc ?


tygrysek21

Rekomendowane odpowiedzi

tak ciągle myślę o tym co mam zrobić,egzaminy mnie wykańczają,jest coraz gorzej,z nerwów mam ciągłe skoki ciśnienia czego skutkiem chybą są bóle i zawroty głowy.w domu też mam same problemy: choroba babci,nikt z nikim nie może się dogadać,brat -nastolatek wykańcza rodziców,czuję się jak w koszmarze,nie chcę nikogo obarczać moimi problemami ale moje wybuchy złości,czy częste płacze pogarszają jeszcze sytuację.Momentami czuję się niechciana,niepotrzebna i myślę że w domu byłoby bezemnie lepiej(ale nie mam myśli samobójczych!!!).gdzie sie szuka pomocy?u lekarza rodzinnego>?psychiatry?boję się tego:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie myśl, że jesteś nie potrzebna!!! Pomocy szuka się u lekarza rodzinnego, on wysyła Cię na masę badań po to, aby wykluczyć jakąkolwiek chorobę, następnie, jeśli w wynikach nic nie ma(a przeważnie tak jest) wysyła Cię do psychologa. Jeśli masz jakieś pytania to śmiało pytaj (ja już to przechodziłam)?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię tygrysku 21. Nie obwiniaj się za to co sie dzieje w domu, i ani nie myśl

że jesteś nie potrzebna!!!
, przychodzą teraz takie myśli , ale wiesz że to nie prawda. Każdy człowiek jest wartościowy, ty też jesteś człowiekiem wartościowym.
czuj się u nas dobrze!
i z nami.Pozdrawiam cię i cieszę się że cię poznałam. Pozdrawiam. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tygrysku21 mysle ze wiele osob przechodzi w zyciu to, co Ty. U mnie bylo podobnie, czulam sie jak czarna owca w rodzinie, mialam wrazenie ze najlepiej byloby dla wszystkich, gdyby mnie po prostu nie bylo ale teraz wiem, ze zle myslalam, trzeba to po prostu przeczekac, zacisnac zeby i nie dac sie, na pewno jest Tobie duzo buntu przeciwko tej potwornej rzeczywistosci ale badz silna i nie poddawaj sie, tu na forum na pewno znajdziesz duzo wsparcia i pomocy,

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

konflikty rodzinne czesto sprawiaja, ze czujemy sie beznadziejni i bezsilni w obec narastajacych sie problemow. dobrze, ze szukasz pomocy, udaj sie do lekarza rodzinnego i powiedz mu o swoim stresie i zlym samopoczuciu. Lub od razu udaj sie do psychoterapeuty. to zaden wstyd pomoc samemu sobie.

Psychoterapia dziala cuda!!! Mysl pozytywnie!!! Jestes przed wspaniala przyszloscia, ktora na pewno zrekompensuje ci Terazniejszosc. UDA SIE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć tygrysek 21!

Psychoterapia! psychoterapia!psychoterapia!

Nie bój się! wiem ,że to może być trudne, umów się z psychoterapeutą!

Taka terapia dobrze ci zrobi i pomoże! Uczy jak żyć!

Pamiętaj ,że zmiany wymagają wysiłku! Nikt za ciebie nie pójdzie do psychoterapeuty, jak ty sama!

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×