Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim typem osobowości jesteś?


L.E.

Twój typ osobowości to:  

142 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twój typ osobowości to:

    • Melancholik
      34
    • Melancholik/Flegmatyk
      26
    • Flegmatyk
      3
    • Choleryk
      16
    • Choleryk/Sangwinik
      12
    • Sangwinik
      4
    • Inny
      11
    • Nie mam pojęcia
      36


Rekomendowane odpowiedzi

A moi rodzice są dziwni, trudno im przypisać typ osobowości, nawet mieszane konkretne typy. Oni są gdzieś pomiędzy, jakimś brakującym ogniwem. Ojciec jest brakującym ogniwem pomiędzy flegmatykiem, a cholerykiem, a matka brakującym ogniwem między melancholikiem, a cholerykiem. Ten podział jest chyba zbyt ubogi w określaniu niektórych ludzi.

 

Ja zrobiłem sobie ostatnio test na typ osobowości, gdzie jest 9 typów. Wyszło, że u mnie dominujące typy osobowości to: perfekcjonista, obserwator, strażnik, mediator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nudow wypelnilam 2 testy i to mi wyszlo...

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:

Perfekcyjny melancholik - Perfekcyjny melancholik to myśliciel, idealista i pesymista. Nastawiony na zadania i analizowanie. Przejawia zdolności artystyczne, jest wyczulony na piękno, muzykalny. Cechuje go duża wrażliwość na potrzeby innych, skłonność do poświęcania się, sumienność. Ostrożnie dobiera przyjaciół, ale jest wobec nich wierny i ofiarny. Raczej woli pozostawać w cieniu, będzie więc unikał publicznych wystąpień i zwracania na siebie uwagi. Jeśli jest obdarzony inteligencją to potrafi łatwo rozwiązywać problemy, znajdować twórcze rozwiązania i tego będzie oczekiwał od swojej pracy. Lubi wykresy, schematy, wykazy i liczby. Z łatwością podporządkowuje się regulaminom, dużą wagę przywiązuje do szczegółów, jest wytrwały i dokładny, uporządkowany zorganizowany, zawsze musi dokończyć to co zaczaj.

Powinien pracować w środowisku nie wymagającym zmiennych form aktywności, szybkich działań, powinna to być praca nie wymagająca częstych kontaktów z ludźmi, publicznych wystąpień, zwracania na siebie uwagi. Przykładowe zawody: ekonomista, księgowy, notariusz, konserwator zabytków, bibliotekarz, archeolog, meteorolog, farmaceuta.

Zawody niewskazane: aktor, akwizytor, manager, handlowiec, prawnik, makler giełdowy, sekretarka.

Ludzie o tym typie charakteru sa spokojni, maja dystans do innych. Zainteresowani sa tym, jak funkcjonuje swiat. Posiadaja swietne zdolnosci manualne. To ryzykanci zyjacy chwila. Zazwyczaj zainteresowani i utalentowani w sportach ekstremalnych. Niewymagajacy wiele od zycia. Lojalni w stosunku do kolegów i swoich systemów wartosci. Nie przejmujacy sie zbytnio lamaniem prawa, jesli nie pozwala ono im czegos osiagnac. Niezalezni i analitycznie myslacy, wyrózniaja sie umiejetnoscia znajdywania rozwiazan napotykanych problemów.

 

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

 

Policjanci, detektywi, patolodzy sadowi, programisci komputerowi, informatycy, inzynierzy, stolarze, mechanicy, piloci, kierowcy, sportowcy, przedsiebiorcy, strazacy, sanitariusze, robotnicy budowlani, stomatolodzy, inzynierowie elektryki, rolnicy, zolnierze, kuratorzy, pracownic hut, pracownicy transportowi, zabójcy.

nie ze wszystkim moge sie zgodzic [a juz zwlaszcza z tym calym 'uporzadkowaniem' : p]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie, MBTI i SOcjonika to coś co mnie przeraża. wychodzi mi zawsze INTP albo INFJ :/ bez sensu. a w procentach okazuje sie ze wszystko za wyjądkiem mocnej intuicji jest wyśrodkowane... dążę do absolutu najwyraźniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest taki miks ,ze cięzko do końca powiedzieć, troche jak w piosence agnieszki Osieckiej:

Tak się urodzić w niedzielę wieczór.

Nie chcieć, nie poczuć, nie przeczuć.

Być jak przesyłka, jak paczka mała.

Sama chciała, sama chciała...

Tak chodzić do szkół wszędzie po troszku.

Myśli i nerwy mieć w proszku.

Znaleźć i zgubić, co matka dała.

Sama chciała, sama chciała...

Tak się niemądrze w niemądrych kochać.

Nie trwać, nie czekać, nie szlochać.

Potem zazdrościć tej, co płakała.

Sama chciała, sama chciała...

Tak się na dobre rozlubić w tobie.

Z żalu za tobą wypłowieć.

Być nazbyt cicha lub nazbyt śmiała.

Sama chciała, sama chciała...

Tak nagle ustać w niedzielę wieczór.

Nie czuć, nie poczuć, nie przeczuć.

Wśród jasnych buków zasnąć jak skała.

Sama chciała, sama chciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrajny melancholik. Jestem strasznym furiatem. Nadzwyczaj nietowarzyskim i sceptycznym perfekcjonistą. Z pozoru sprawiam wrażenie spokojnego człowieka ale w rzeczywistości czuję się tak, jakby całe moje życie było jednym wielkim wyczekiwaniem na wysadzenie w powietrze tykającej bomby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×