Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakim typem osobowości jesteś?


L.E.

Twój typ osobowości to:  

142 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twój typ osobowości to:

    • Melancholik
      34
    • Melancholik/Flegmatyk
      26
    • Flegmatyk
      3
    • Choleryk
      16
    • Choleryk/Sangwinik
      12
    • Sangwinik
      4
    • Inny
      11
    • Nie mam pojęcia
      36


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystkie typy poza flegmatykiem. Flegmatykiem jestem kiedy bardzo boli mnie głowa i nie mam na nic siły, ale to tylko na krótki czas.

 

Były jeszcze takie inne testy, mi wychodziło tak 4w5 bodajże, ale to było dawno temu i może już się zmieniło.

 

Tak poza tym to mocno nie dowierzam, że typy osobowości są na stałe, na całe życie. Dużo się może zmienić. Z zupełnie introwertycznej osoby, nieśmiałej i zamkniętej stałem się z czasem prawie ekstrawertykiem, więc... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja nr 2,cholernie daremne połączenie.

Ale to,jak wszystko da się zmienić...

raczej osobowości nie da się zmienić, też jestem flegamtykiem- melancholikiem co najwyżej można pójść w jedną bądź drugą stronę bardziej np zostać zadowolonym z życia flegmatykiem co mi by odpowiadało ale sangwinikiem nigdy nie będę a cholerykiem to nawet nie chcę bo nie trawie tego typu ludzi.

 

-- 17 lis 2012, 14:38 --

 

Poza tym czemu nie ma w ankiecie typu melancholijno- cholerycznego który jest dosyć częsty u osób zaburzonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sangwinik to rzadkość u zaburzonych chyba że zaburzenia, choroba ma typowo biologiczne źródło no ale na razie czystego sangwinika nie mamy zadeklarowanego tutaj. ;) Kiedyś był podobny wątek dotyczący osobowości z linkiem do jej testu ale bez ankiety i tam było b dużo melancholików/ choleryków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie kojarzę wątku...

No ja nie mówię, że całkowicie tym sangwinikiem jestem, ale jestem na dobrej drodze.

Z zaburzeń już powoli wychodzę i nie wykluczam, że będę w ogóle całkowicie zdrowa (co kiedyś uważałam za niemożliwe i niewykonalne).

Jestem jeszcze trochę zbyt impulsywna i mało pewna siebie, ale z drugiej strony od kilku lat przewodniczę różnym grupom, więc zdolności przywódcze jakieś mam. Otwarta jestem na pewno, gadatliwa to już w ogóle, o wrażliwości nie wspominając... :mrgreen:

Szkoda, że nie zostawiłam opcji zmian w ankiecie, bo może bym tym jednym jedynym była.

Póki co jestem jedyną krzyżówką z cholerykiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×