Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej! Witam - Toszek!


GubernatorCaliforni

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, jestem nowy, jestem aktualnie hospitalizowany w Toszku, mam teraz sporo wolnego czasu, pogawędzilbym i poznal kogos, a moze jest ktoś kto aktualnie przebywa w Toszku i zapalilby papierocha w dobrym towarzystwie?! :))))) pozdrawiam!!!!!!

Kocham Was wszystkich, jestescie niesamowici, wielki szacunek , chetnie z kims porozmawiam, posmieje sie, i w ogole, lubie was!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk na 4 oddziale ogolnym nudy na maxa:D rozkręce to disco:D

 

-- 08 lis 2012, 21:46 --

 

betty wczesniej bylem w katowicach na korczaka bo źle sie czulem i mnie tam trzymali, a teraz jak sie fajnie czuje to mnie zamkneli, co za poje.. kraj:D:D:D na disco bym poszedl albo chociaz niech piguła da jakiegoś jamnika i kasety :D rozkręce towarzycho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam od 8 lat u znajomej jakieś 30km od toszka.ona opowiadała mi o swojej kuzynce kiedy to jej kuzynka będąc nastolatką miała chłopaka,zaszła z nim w ciążę.chłopak ją rzucił.ona się załamała i próbowała popełnić samobójstwo.wskutek tego załamania dostała schizofrenii i jej matka zdecydowała sie ją całkowicie ubezwłasnowolnić i umieścić w toszku prawdopodobnie na całe życie.ona siedzi już w tym toszku już ponad 40 lat od tego czasu.ostatnio znajoma pytała się jej matki co sie z nią dzieje i sie dowiedziała że do tej pory siedzi w toszku,próbowała tam kilkakrotnie popełnić samobójstwo,lekarze nie pozwalają jej na przepustki do domu od kliku lat ze względu na zły stan psychiczny i nie może sobie wymienić dowodu osobistego bo ma do tego stopnia zniszczona psychikę że nawet nie umie się podpisać.ten stan psychiczny napewno spowodował personel,leki i wieloletnia izolacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

na disco bym poszedl albo chociaz niech piguła da jakiegoś jamnika i kasety :D rozkręce towarzycho :D

 

zapomnij.kiedy trafiasz to tego typu zakładu to wszystkie dokumenty,pieniądze i rzeczy osobiste musisz w dniu przyjęcia oddać do depozytu.jesli chidzi o jamnika jak nie masz rodziny to nie kupisz bo ani cię nie wypuszczą na zewnątrz ani nie dadzą ci twoich pieniędzy a tym bardziej nie puszczą sie na disco hehehehe .a jeśli masz rodzinę która ci przyniesie jamnika to jest regulamin szpitalny.jeśli go złamiesz to jamnika ci skonfiskują a ty pójdziesz w pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, no i założę się jeśli ta historia jest prawdą to dziewczyna dostała tego załamania przez matkę... która w trudnej chwili jeszcze bardziej ją zgnębiła.

 

dostała załamania przez chłopaka z którym była w ciąży bo ją rzucił.wyskoczyła przez okno.kilka miesięcy pózniej ta depresja przekształciła się w schizofrenię.jej matka jest samotna.ojciec zmarł kiedy miała jakieś 3 latka.jako że matka odczytała diagnozę schizofrenia wyszła z założenia że nie poradzi sobie sama z tym problemem i że to powód do wstydu przed sąsiadami i znajomymi.znajoma miała okazję zadzwonić do jej mamy jakieś 2 miesiące temu.uderzyło najbardziej że od kilka lat niema ona przepustek,ponad 40 lat siedzi w tym zakładzie,kilka razy próbowała tam popełnić samobójstwo i że jest człowiekiem bez tożsamości bo tak jej "pomogli" lekarze i matka że nawet niepotrafi złożyć podpisu.i pomyśleć że to wszystko przez głupiego chłopaka.normalnie kuriozum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Nie można też oceniać, że lekarze i leki ją zniszczyły... to opinia wyssana z palca. Bardzo jej współczuje i mam nadzieje, że przyjdzie koniec jej cierpieniom.

Z innej beczki- Nicka masz co najmniej grobowego. Nie wprowadzajmy nerwowej atmosfery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

to jakim cudem zanim tam trafiła była względnie normalną zaradną dziewczyną tyle że załamaną a dziś ma jakieś 60 lat i nawet nie umie się podpisać.a podobno tam mieli jej pomóc,wyleczyć i opiekować się nią.a tym czasem cofneli ją w rozwoju do poziomu niemowlaka i przerobili na bezmyślne dziecinne warzywo które czeka tylko na to by tam za murami dokonać żywota.jedno mnie bardzo zastanawia.jakim cudem ludzi samotnych i niekochanych traktuje się jak niebezpiecznych psychopatów którzy zabijają i zjadają ludzi bez motywu i trzyma się w klatce gdzie nie obowiązuje żaden wyrok.trzeba rozgraniczać między niebezpiecznym a rozpaczliwie samotnym.tych drugie raczej powinno sie umieszczać np w lokalach zastępczych czy domach opieki.poco kraty w oknach i haloperidolowy gwałt który jest normą przez całe lata?nie każdy schizofrenik jest zabójcą.

 

a skąd mam taki nick o tym pisze w dziale"poznajmy się" wątek "wasze nicki,ksywki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak niema świata normalnego to jest chociaż wirtualny.lepsze to niż patrzenie w ściany

 

-- 14 lis 2012, 15:45 --

 

kurcze najlepsze jest to że w takich zakładach personel stawia tylko na spokój z pacjentem i co bardziej nielubiany najlepiej zeby wogóle nie opuszczał łóżka i patrzył w sufit.w lepszym razie izolatka też na długie lata.zero telewizji,zero książek,gazet,zero radia,zero rozmów nie mówiąc już o on line.i jak można czymś takim leczyć depresję czy inne choroby?to przecież dwa różne tematy.podłamanych zapraszamy do krematorium-zakłopotani rodzice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że jej nie znam.bym ją odwiedzał co jakiś czas.ale że nawet nie umie się podpisać?to pewnie mówić tez już nie umie tylko krzyczy.najgorzej że znajoma z nią w ogóle kontaktu nie utrzymuje.tragiczny przypadek rekordu cierpienia niefizycznego w polsce.sorki.fizycznego tez bo codziennie zastrzyki i byc może szarpanie przez personel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem w Toszku, na oddziale pierwszym, straszne miejsce, mam nadzieję, że tam nigdy nie wrócę. Ponoć w Opolu jest o wiele lepiej i jak następny raz mi odbije to mam nadzieję, że tam trafię a nie znów do Toszka :D nieboszczyk Ty tam byłeś? odkopuje temat sprzed 5 lat ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×