Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie w Stanach Zjednoczonych.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Same bzdury są tu wypisywane na mój temat, nie znając mnie w ogóle. Niektórzy są tu naprawdę śmieszni! A dlaczego ja nigdy nikogo się tu nie czepiałem? Czy ja kiedykolwiek wtrącałem się do postów innych? Można chyba się porozumieć ugodowo i zachowywać się normalnie? Trzeba chcieć. Ja myślę, że ten wujek błędnie myśli o mnie, jak również inne osoby w rodzinie, bo pochodzę z rozbitej rodziny, mając niedobrych rodziców, ojca, który jest nie w porządku, dlatego on myśli, że ja jestem taki jak ojciec i chodzi też o sam fakt, że z takiej rodziny pochodzę. Nigdy nie byłem taki jak mój ojciec, zawsze byłem przeciwny takiej rodzinie rozbitej, ale wujek mnie prawie nie zna, kilka razy z nim rozmawiałem i sam widział, że jestem normalnym, powaznym człowiekiem. Ale jak on w to nie wierzy, to co ja jeszcze mogę? On ma jakiś żal do mojego ojca za przeszłość, ale to nie ja byłem winny, będąc wtedy dzieckiem, tylko ojciec.

 

-- 06 lis 2012, 13:42 --

 

Ja tak sobie myślę, że ja w rodzinie jestem traktowany gorzej, z uwagi na rodziców. Moja rodzina ze strony ojca mieszka na Kujawach, poza Bydgoszczą, wszyscy mieszkają blisko siebie, tylko mój ojciec w młodości wyjechał do Szczecina stamtąd i tam zamieszkał. I chyba rodzina ma trochę racji, co do ojca mojego, bo nie zachowywał się w porządku, wyjeżdżając z rodzinnej wsi, ale jego dziecko nie powinno być winne za takiego ojca. Liczy się to, że ja jestem ułożonym człowiekiem i przebywając w Stanach, nie siedziałbym tam na dupie, tylko pracowałbym. Mój ojciec w Stanach był u wujka i u niego pracował w firmie budowlanej, ale tam tez nie zachowywał się w porządku, bo zaniedbywał pracę, pił tam alkohol i z tego powodu narobił problemów wujkowi. Więc on ma prawo mieć do ojca o to żal, ale nie do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że ja w Polsce siedzę na dupię, co? Nie widzisz mnie i nie wiesz czy siędzę czy nie. A może ja pracuję? Jesteś wredna, wiesz? I to jeszcze żeby się kobieta tak zachowywała...I co z tego, że mam tyle postów, jak to tylko posty? Słowa pisane, bez możliwośći obserwowania mnie w rzeczywistości, też mi coś?

 

-- 06 lis 2012, 14:00 --

 

Co wy jesteście za stworzenia...? Macie mózgi w ogóle, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, w realu to ja poznałem normalnie wielu znajomych i o telepatii nie może być tu mowy. Zakończycie w końcu ten dialog, co? Bo to do niczego nie prowadzi. Przestaniecie? Pytam poważnie?!

 

-- 06 lis 2012, 14:11 --

 

Ja się nie denerwuję, tylko ta sytuacja tutaj jest nienormalna, bo ja nie mogę prowadzić spokojnych wypowiedzi, bo mi tu przeszkadzają. Nie mam racji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze przestaniecie? Przestaniemy!

Nie ma sensu pisać w kierunku Bonusa i tak poza grozbami i obrazaniem nic z tego nie wynika ,więc niech sobie pisze spokojnie sam o swoich marzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mógłbym mieszkać w Stanach. Może miałbym taką fajną chałupę, jak Kevin Sam W Domu. W chałupie żonę, która codziennie rano pomagałaby mi wiązać krawat i polewała grube naleśniki syropem klonowym.

Gdyby mi się nie powiodło, grzałbym zimą ręce nad beczką z ogniem, gdzieś na przedmieściach Baltimore, i śpiewał gospel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie groźby? Chyba wam się coś pomyliło. Ostrzeżenie jest prawidłowe. Dajcie sobie juz z tym spokój i wypowiadajcie sie w temacie. Możecie to zrobić? Widzicie, że ja próbuję załagodzić sytuację? NIE CHCĘ ŻADNYCH SPIĘĆ TUTAJ, TYLKO CHCĘ WYPOWIEDZI NORMALNYCH!!! To wy cały czas atakujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwała się fałszywa dziewczyna! Która najpierw się przymilała do mnie, miło mówiła, a teraz stoi po innej stronie. Teraz to juz nie miałbym chęci jej poznać, bo po co mi z nią problemy.

 

-- 06 lis 2012, 15:10 --

 

Wcześniej mi mówiła, że to wy na forum się tak czepiacie, stała po mojej stronie i sama stwierdziła, że nie jesteście normalni na forum, bo nie macie zrozumienia dla człowieka, a teraz już twierdzi co innego i was chwali, a na mnie piszę bzdury. Uwierzcie mi, że tak mi mówiła telefonicznie. Tak mówią tylko fałszywi ludzie i ja tak to w niej widzę.

 

-- 06 lis 2012, 15:12 --

 

Ta dziewczyna z Zagłębia ma różne humory, spowodowane złym stanem psychicznym, dlatego nie można mieć z nią dobrych relacji i nie jest to wina moja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus, ale pitolicie panie Bonus. Fałszywy to Ty jesteś i nikt ci tutaj nie pasował.

Każda dziewczyne jaka poznales to pozniej była dla ciebie wrogiem. Mam przytoczyc jakich epitetów używales na inne dziewczyny jak i na mnie??

 

a poza tym jak Ty chcesz mieszkac w stanach jak jestes zwyczajnym pasozytem rodzinnym i wszyscy ci w koło muszą pomagać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz w ogóle, co Ty tu piszesz? Pomyślałaś trochę? A kto mnie wtedy prowokował do takiej sytuacji? Kto się czepiał pierdół? Może ja? Przecież wiesz, że ja chciałem być z Tobą w normalnych i miłych relacjach? Chciałem jakoś pomóc, to miałaś to gdzieś. A teraz coś przekręcasz na swoje. Dlaczego wcześniej byłaś miła dla mnie, miło się do mnie zwracałaś, gdy rozmawialiśmy, a potem stajesz po stronie innych na forum i wypisujesz tu teraz takie rzeczy?

 

-- 06 lis 2012, 15:41 --

 

Jesteś teraz paskudna, wiesz! Takie rzeczy tu pisać na forum. To jest świństwo cholerne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wszystko rzeczy nieprawdziwe, wiesz? Bez zastanowienia się. Ale zawsze będę się bronił przed negatywnymi opiniami. Nienawidzę fałszyzmu u ludzmi! Ja nigdy taki nie byłem wobec innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz pisałem o tej dziewczynie z Zagłębia, z którą wcześniej byłem w kontakcie. Ona sama pierwsza napisała do mnie prywatną wiadomość na forum, a teraz takie rzeczy kłamliwe tu piszę i to w postach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×