Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życie w Stanach Zjednoczonych.


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem Cię, wiesz? To może razem się tam zagnieździwy, na tej wyspie i się tam wuciszymy? Tylko gdzie szukać takiej wyspy, heh...

 

-- 06 lis 2012, 19:23 --

 

Zabralibyśmy ze sobą jakieś namioty, koce, naczynia, a i tak chyba musielibyśmy tam rozpalać jakieś ognisko? Lubisz palmy, koleżanko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zgadzam sie na Twoje warunki, chce być ugodowy. Ale dlaczego miałbym z Tobą nie wytrzymać? Czyżbyś mnie tam biła, jakbyś się wkurzyła, ha ha?!

 

-- 06 lis 2012, 19:39 --

 

Ja chcę na tej wyspie sie tam przytulić do Ciebie, jeśli mogę? Wypijemy razem PEPSI i zjemy lody warzywne, pychota! Mniam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On po prostu umysłowo zatrzymał się na poziomie 12 latka :D

A do stanów i tak nie wyjedzie , bo to typ człowieka który więcej mówi niż robi :D ale ok jak mu dobrze w tym swoim świecie fantazji , to niech tam sobie żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba nie wie, co o mnie pisze? A sam jest 12-tkiem i ma u mnie naganę za takie traktowanie mnie nieprzyzwoite! Jakim prawem mnie tak traktujesz, co kolego? Masz rozum w tej czaszce w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty człowieku zdajesz sobie sprawę, co piszesz o mnie? Skończysz z tymi atakami na mnie, czy nie dociera do Ciebie? Kto powiedział, że ja nic nie robie, atylko piszę? Co Ty znasz mnie bliżej? Po to jest forum, aby tu pisać, nie da się robić fizycznych działań w sieci i nie chodziło mi o takie działania z fizyki w szkole. Także odpuść sobie i zejdz ze mnie, rozumiesz, co się pisze do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum, aby tu pisać, nie da się robić fizycznych działań w sieci i nie chodziło mi o takie działania z fizyki w szkole.

:lol:

Masz rozum w tej czaszce w ogóle?

Co mam zrobić ? wyjąć i ci pokazać ? :D

Także odpuść sobie i zejdz ze mnie

Nie leże na tobie , więc nie wiem o ci chodzi :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to padaj...na zdrowie!

 

-- 06 lis 2012, 19:53 --

 

A to padaj...na zdrowie!

 

-- 06 lis 2012, 19:54 --

 

Tylko jeszcze przed tym padnięciem poproszę buzi?

To było do mnie :shock: mam nadzieje,że się pomyliłes :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fałszysta? Kolega sobie za dużo tu pozwala na forum, a to już jest nie na miejscu. Jakim prawem on o mnie takie rzeczy pisze? Nie pozwalaj sobie za bardzo, bo ja na to sobie nie pozwolę! Wszystko ma swoje granice. Napisałem wcześniej wyraźnie, że w tym dziale i temacie nie możemy prowadzić takich dyskusji, to jeszcze ktoś tu tego nie rozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Sam piszesz w świecie fantazji , zalewasz się iluzją a żeby było zabawniej nie żyjesz nawet w Polsce.

Nie żyje w Polsce ? :shock: spójrz na lokalizacje Sherlocku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki fałszysta? Kolega sobie za dużo tu pozwala na forum, a to już jest nie na miejscu. Jakim prawem on o mnie takie rzeczy pisze? Nie pozwalaj sobie za bardzo, bo ja na to sobie nie pozwolę! Wszystko ma swoje granice. Napisałem wcześniej wyraźnie, że w tym dziale i temacie nie możemy prowadzić takich dyskusji, to jeszcze ktoś tu tego nie rozumie.

To pisz o tych stanach i rozsądnie a Ty ciągle coś innego piszesz albo jakieś głupoty a później się dziwisz że rozmowy schodzą na inny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że można się czasem posprzeczać, ale jak juz ktoś o kimś takie coś pisze i nie ma takiej pewności, to dobrze z nim nie jest. Gość sobie za dużo pozwolił, ale ja dałem mu za to naganę. Mam nadzieję, że to było ostani raz z jego strony...

 

-- 06 lis 2012, 20:26 --

 

Kto pisze głupoty? No chyba nie ja. Własnie chcę pisać o Stanach i trzymać się tematu, to ktoś ciagle się wpieprza do mnie! To jak mam normalnie pisać na temat, jak sami nie piszecie na temat? Na siebie popatrzcie? (zwracam sie tu tylko do niektórych, żeby nie było, że dotyczy to może wszystkich użytkowników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×