Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja grupowa


Amol

Rekomendowane odpowiedzi

możliwe

A jaki to krąg?

Jeśli to znajomi, to oczywiście ludzie dobierają się, przyciągają osoby w jakiś sposób podobne czy komplementarne by czuć się rozumianymi. A później wzmacniają swoje cechy.

Nie wiem czy można mówić o depresji, na pewno można nawzajem obniżać sobie nastrój i go podtrzymywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdyby był ok nikt nie uciekal by od niego .Tak naprawdę to aby miec depresję trzeba miec predyspozycje i na glowie stawać można a się nie zachoruje gdy predyspozycji nie ma .Ale wyczerpac zdolnośc przelykania towarzystwa kogoś takiego można i wowczas jest nieciekawie.A to takich szefow nie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jestem szefem. Czy wredna - nie mi to oceniać.

Nie zgadzam się z taką moralnością!

Żyjemy w kraju, kiedy brakuje pieniędzy na leczenie naprawdę chorych.

Kiedy np. matki samotnie wychowujące upośledzone dzieci nie mają pieniędzy na byt, na terapię, na leki,

dlaczego pomaga się tym, którzy mogą, a nie chcą pracować?

Jest mi wstyd żyć w takim kraju, w którym społeczeństwo na coś takiego przyzwala.

Przecież "lewe" zwolnienia są też na koszt tych, którzy solidnie płacą podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że każdy pracujący legalnie odprowadza ubezpieczenie chorobowe od pensji więc ma prawo iść na zwolnienie platne .Jeśli w jakimś zakładzie ilość chorobodni jest większa niz srednia to należało by się przyjrzeć jakie czynniki to wywoluja czy toksyczne kierownictwo czy warunki narażające na wystąpienie chorób czy w końcu przyzwolenie kierownictwa firmy na chorowanie .Długie zwolnienia wbrew pozorom są bardzo korzystne dla pracodawcy zwłaszcza w firmach nieprodukcyjnych np policjanci ,urzędnicy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×