Skocz do zawartości
Nerwica.com

konsultacja z lekarzem zagranicy


betii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie, mianowicie czy znacie jakiś namiar, albo może mieliście kontakt z lekarzem zagranicy?

Chciałam bym dokonać konsultacji np.w drodze listownej czy email.

Leczę sie ok 10 lat, brałam juz prawie wszystkie mozliwe leki.. objawy są nadal są coraz mocniejsze dochodzi somatyka... najlepiej jakbym z domu nie wychodziła.

Pomyslalam ze moze ktos z innego kraju podpowiedział by jakąś metode, a moze zna jakąs osobe w Polsce ktora podejmuje się leczenia ,,trudnych''przypadków- tak nazwała mnie lekarka a mamie powiedziala ze nie wie juz jak mnie leczyc.

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo by pisać -rozpoznan z 8. ale gł. lęki, depresja,agrofobia,nadmiar somatyki oraz zaburz.schizoafektywne........

myslalam aby przetłumaczyc wlasnie np.po ang i wyslac do jakiegos lekarza moze z innym spojrzeniem znajac techniki medycyny by mi pomógł.

Jednen lekarz obecnie zapropon. mi szpital, pscyholog oddział dzienny, a moj lekarz abym nadal brala stare leki bo jest i tak dobrze'' chociaz mi coraz gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betii, wg. mnie ten pomysl nie ma sensu. Po pierwsze zaden powazny lekarz - polski lub zagraniczny - nie jest w stanie stawiac diagnozy i leczyc pacjenta droga listowa. A juz na pewno nie przy takim kompleksowym schorzeniu na jakie ty cierpisz. Po drugie - jesli by taka mozliwosc istniala - jak masz zamiar za to zaplacic? Nie znam takiego lekarza ktory leczy pacjenta za darmo. Po trzecie, myslisz ze lekarze za granica lecza inaczej niz w Polsce? Niestety nie, za granica sie tez tylko gotuje na wodzie tzn. takimi samymi lekarstwami. Jesli sie do tej pory leczylas "tylko" lekarstwami to powinnas pomyslec o innych metodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leczylam się długo psychoterapią...

chodziło mi raczej nie o leczenie drogą listowną ale o konsultację... są lekarze którzy prowadzą różne badania np. dr Daniel G.Amen...

może znając historię choroby, wiedząc o lekach mogli by cos wskazać zasugerować. Przeciez ilez to lekow ma producentów zagranicznych.

Zapłata.. jeśli stać mnei na to było czemu nie. Zeby wyjść z choroby pomóc soobie zrobiłam bym wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×