Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jest ktos zainteresowany nauka rysunku?


Hellbike

Rekomendowane odpowiedzi

Po zrobieniu duzego researchu udalo mi sie wybrac najlepsze ksiazki do nauki :D ktore podobno sa bardzo, bardzo skuteczne. Zaczynajac od zera juz po kilku tygodniach zaczyna sie rysowac calkiem niezle.

 

http://c0834752.cdn.imgwykop.pl/01tfM1H_lpqNfjwEeB20eokP9yXwFul5c66CJuEt,w600.jpg

 

takich postepow dokonuja ludzie po zaledwie 5-cio dniowych warsztatach, ktore opieraja sie ksiazce o ktorej wspominam.

 

 

Oczywiscie spodziewam sie, ze nikt nie bedzie zainteresowany, nawet gdyby 50% tego forum marzyla o posiasciu umiejetnosci rysowania - ale byc moze ktos mnie zaskoczy ^^.

 

Sam uwazam, ze to dobry sposob na dostrzezenie w sobie jakiegos talentu i przekonanie sie, ze nie jest sie nieudacznikiem :D (a wierze, ze wielu z was sie tak postrzega).

 

Glownym powodem tego posta jest natomiast to, ze sam od dzisiaj rozpoczynam nauke, i prosciej byloby zmotywowac sie, gdyby ktos podazyl ta droga razem ze mna.

 

Ksiazka nazywa sie "Drawing on the right side of the brain" i da sie ja znalezc w internecie (gdyby ktos mial z tym problem - zapraszam na priv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwasz silną potrzebę tworzenia w tej formie czy chodzi tylko o marzenia związane z samą umiejętnością rysowania, wizją siebie jako mistrza rysunku?

 

-- 25 wrz 2012, 11:43 --

 

Pytanie skierowane do Hellbike'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jakaś silna potrzeba przez to przemawia. Taki mam zamiar, malować, sprzedawać i żyć na swój sposób. Jeśli chodzi o sama range 'mistrza' to nigdy mi na tym specjalnie nie zależało, bo każdy nim jest. Różnica polega na tym, że jedni to widzą i czują (nie wiem, przemawia do nich), inni zwyczajnie mają odmienne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwasz silną potrzebę tworzenia w tej formie czy chodzi tylko o marzenia związane z samą umiejętnością rysowania, wizją siebie jako mistrza rysunku?

Ciekawy temat poruszyłeś bo ja odczuwam potrzebę tworzenia od dzieciństwa. Przybiera ona różne formy i to przez nią np. uczyłem się photoshopa. W sumie to nie wiem skąd się wzięła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×