Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,


loneliness1988

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, "Witam wszystkich z forum". Zaglądam tu pierwszy raz. Nie wiem, czy dobrze trafiłam... Ale potrzebuje czyjegoś wsparcia. Jestem 24-letnią kobietką, która niedawno zakończyła edukację... Mimo, że mam wspaniałego faceta czuję się strasznie samotna i nie jestem szczęśliwa. 3/4 dnia spędzam sama, czekając aż on wróci z pracy. Z nikim nie rozmawiam (lub robię to rzadko, gdyż znajomi się porozjeżdżali itp) i czuje po prostu, że jest mi źle.. nie mogę znaleźć sobie zajęcia, nic mnie nie motywuje... czuję się bezsilna, dołuje mnie również, to ze nie mam pracy. Wiem, że moje "zachowanie" może być uciążliwe dla mojego Kochanego.. dlatego właśnie szukam wsparcia, bo nie chce go stracić... chcę być znowu szczęśliwa dla niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ,że ona czuje sie sfrustroana ta sytuacja i dlatego czuje sie nieszczęsliwa, poszukaj znajomych ,pracy

a co do szczescia czasem mozna byc szczesliwym do momentu poznania kogos a później juz nigdy nie bedzie jak wcześniej bo brakuje ,ale w tym wypadku tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×