Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdradzona


Rekomendowane odpowiedzi

KarolinaJPG , Jeżeli Facet ma seks na zawołanie to traci szacunek to kobiety , ale to miedzy nami. Powieś sobie to nad łóżkiem. :yeah:

A co ma szacunek do tego, jak często się kochają ? nie widzę związku :shock: Jak kobieta ma niewielki temperament, to jest lepsza, bardziej godna szacunku ? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KarolinaJPG, wybacz ale wg mnie sytuacja, którą opisałaś nie jest 'czarno-biała'.

Myślę, że 'sprowokowałaś/popchnęłaś' swojego partnera do zdrady. :roll:

Sama napisałaś, że zapewniał Cię o tym, że nie ma zamiaru Cię zdradzać (a więc poruszałaś z nim ten temat), a jednocześnie, że przeglądałaś jego facebooka i smsy - to jak dla mnie dowody na Twoją podejrzliwość... którą najprawdopodobniej Twój partner odczuwał jako przykrą. A w takich wypadkach pojawia się myślenie typu: 'skoro i tak już odpowiadam za coś, czego nie zrobiłem, to czemu wreszcie miałbym tego nie zrobić?'. I bynajmniej nie tylko mężczyźni tak postępują w tego typu sytuacjach - to zachowanie jest wspólne dla części z tych osób obojga płci, które czują się 'przesłuchiwane', które mają poczucie, że się im nie ufa!!!

 

Nawet zakładając, że KarolinaJPG ma obsesję na punkcie zdrady (a tego nie wiemy, gdyż mogła mieć ku temu powody, co zresztą potwierdza smutny koniec tej historii), to zdrada jako reakcja na fiksację na temat możliwości zdrady jest także - wbrew temu co Kolega pisze - aberracją.

 

Natomiast nie zgadzam się z tym, by nie powiedzieć mu dlaczego ten związek się skończył. I bynajmniej nie chodzi tu o 'troskę o niego', tylko o to, by sama KarolinaJPG zamknęła w swoim życiu pewien etap, by wypowiedziała (lub wykrzyczała) to co czuje, a nie dusiła tego w sobie!

Mysle dokladnie tak samo :great:

 

Pachnie psychoterapią. Wykrzyczeć swoje emocje! Nie dusić tego w sobie! Dobre rozwiązanie - dla neurotyków, którzy mają permanentną skłonność do duszenia czegoś w sobie. Tylko, że Karolina chyba nie ma z tym problemów ale raczej z poradzeniem sobie z jedną, konkretną sytuacją. Więc może nie przykładać do niej od razu swojej miary i po prostu zrobić to co uczyniłaby większość ludzi - zapomnieć i żyć.

 

Candy14, tak, jak sie chłopina szczególnie postara... np. gary pozmywa i wymopuje to 15 minut seksu :mrgreen:

A nie lepiej opłaty pobierać? :P

 

-- 14 sie 2012, 01:01 --

 

ps. mnie to już naprawdę na głowę padło. Po co ja się udzialam w takim temacie? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pachnie psychoterapią. Wykrzyczeć swoje emocje! Nie dusić tego w sobie! Dobre rozwiązanie - dla neurotyków, którzy mają permanentną skłonność do duszenia czegoś w sobie. Tylko, że Karolina chyba nie ma z tym problemów ale raczej z poradzeniem sobie z jedną, konkretną sytuacją. Więc może nie przykładać do niej od razu swojej miary i po prostu zrobić to co uczyniłaby większość ludzi - zapomnieć i żyć.

Wobec tego argument z innej beczki: nawet skazańcowi przed śmiercią należy się odczytanie wyroku ;)

 

A nie lepiej opłaty pobierać? :P

 

 

Czy mi się zdaje, czy kolega do nierządu namawia? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego argument z innej beczki: nawet skazańcowi przed śmiercią należy się odczytanie wyroku ;)

 

A jak tak, to tak. :mrgreen:

 

Czy mi się zdaje, czy kolega do nierządu namawia? :shock:

 

Zdaje się Koleżance, zdaje. Zaproponowałem tylko pewnego rodzaju innowację. A i dla samooceny Koleżanek to byłoby lepsze, pięniądz to pieniądz, a nie tam za jakieś mopowanie. :P

 

-- 14 sie 2012, 01:15 --

 

Myślę dokładnie tak, jak Dominik - Gods Top 10.

Relatywistka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnie psychoterapią. Wykrzyczeć swoje emocje! Nie dusić tego w sobie! Dobre rozwiązanie - dla neurotyków, którzy mają permanentną skłonność do duszenia czegoś w sobie. Tylko, że Karolina chyba nie ma z tym problemów ale raczej z poradzeniem sobie z jedną, konkretną sytuacją. Więc może nie przykładać do niej od razu swojej miary i po prostu zrobić to co uczyniłaby większość ludzi - zapomnieć i żyć.

 

Ja podobnie jak Wiola nie znosze niezakonczonych spraw. Takie znikniecie bez slowa jest po prostu dziecinne. Uwazam, ze powinien wiedziec dlaczego nie jest juz w zwiazku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis,

ja tam wolę z przyjemnosci dla przyjemnosci ,ale kazdy woli co innego , mopowanie przez faceta zakąładam za coś normalnego i zadnego zwiazku z seksem to nie powinno mieć, tylko facet łapie za mopa i myje te podłogę z dobroci serca i dlatego ze jest silniejszy fizycznie a silniejszy fizycznie powinni więcej obowiązkow domowych wykonywać,

ale ja jestem przekoślawiona psychicznie , ale sa gorsi mniemam i za pieniadzę jak kolega wyzej ale to tak apropo tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, domyśla się skoro rozmawiali o zdradzie i kierowano ku niemu tego rodzaju podejrzenia.

 

-- 14 sie 2012, 01:25 --

 

Infamis,

tylko facet łapie za mopa i myje te podłogę z dobroci serca i dlatego ze jest silniejszy fizycznie a silniejszy fizycznie powinni więcej obowiązkow domowych wykonywać,

ale ja jestem przekoślawiona psychicznie

 

No fakt. Trudno zaprzeczyć, że jest Koleżanka przekoślawiona. ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, nie sądzę. Może rżnąć głupa, bo będzie się bał odpowiedzialności ale będzie wiedział.

 

-- 14 sie 2012, 01:32 --

 

Dobra. Zamiast mędrkować, Infamis idzie leżakować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×