Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przestać być samotnikiem i zainteresować się innymi ludź


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Eee to Wy nie wiecie co to znaczy brak uspolecznienia. Nawet mieszkacie z kims. Ja z rodzicielami nie moge wytrzymac a jakikolwiek drugi człek u mnie w pokoju powyzej 3 godzin to byloby nie do wytrzymania. W ogole jakikolwiek zwiazek jest nie do wytrzymania. Im sie wiecej z kims przebywa tym wiecej sie widzi wad i z tego co zauwazylam (tu wlasnie chodzi o facetow) z czasem przestaja sie krepowac z pierdzeniem, bekaniem, dlubaniem w nosie/w dupie itp. Dla mnie to oblecha. Rozumiem, ze fizjologia, ale wypadaloby to jakos dyskretnie zalatwic. Ja nie zamierzam skazywac sie na wachanie czyiś pierdow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nana13, też miałam takie podejście przez jakiś czas. Do fizjologii znaczy :D

"Nie puszczamy przy sobie bąków, bo będziemy dla siebie mniej atrakcyjni..."

Co z tego wynikło?

Po jedzeniu na wynos i coli siedzieliśmy jak dwa nadmuchane balony i cud, że żadne nie odleciało pod sufit :mrgreen:

Ok, fajnie ze swoją tylną fizjologią wyjść na korytarz lub do łazienki czy na balkon, ale nie ma co z tego robić tragedii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się trochę wyjść z tego mojego ''wygodnego'' no-life'a ;/

Albo można znaleźć babę z którą można wspólnie nolifić :D

Ja z moim chłopem gram w Magica, graliśmy w Diablo albo oglądamy razem seriale dla nerdów.

Dobrze, że nie rypiemy razem w żadne MMO :D

Chociaż jakby chciał pewnie też byśmy rypali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, przeciwienstwa sie wcale nie przyciagaja . trzeba miec jakies wspolne punkty styczne zeby sie ukladalo. Mnie i mojego mezczyzne polaczylo wspolne poczucie humoru. Jezeli partnerzy sa otwarci to nawet jezeli na poczatku sa bardzo rozni potrafia uczyc sie jedno od drugiego. Mnie moj mezczyzna zarazil grami planszowymi a przedtem uwazalam , ze to dla dzieci i nie mialam oczywiscie pojecia ze jest tyle swietnych planszowek dla doroslych np. Talisman

 

Nie znosilam tez filmow na podstawie komiksow a on mnie zabieral do kina i polubilam w zasadzie odkrylam ze sa calkiem fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×