Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Bode Miller, odkad przestalam brac leki po dłuzszym okresie brania jebnęło we mnie nowe uczucie. nareszcie- osiagnelam to co chcialam- coraz czesciej nie czuje nic :smile: nie ma hustawek, nie ma pierdolonych katastroficznych sekund. emocje są emocjami, a nie zawoalowanym błędem systemu immunologicznego.ale heca. :105:

 

Coś w tym jest, coś w tym jest.

Tabletki....

Mi nie służą.

Nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się szampańsko, trzeźwy jak nie wiem co.

Bez powodu. Tak jakoś mnie naszło. A przy okazji zrobiłem porządny trening

na rowerze, porządek w pokoju, obejrzałem urywek meczu i akurat padły bramki. Udany dzień,

jak to jest, że czasem są powody do radości a jej nie ma, a dziś w sumie

nie ma poważnych powodów a ona jest ?

 

Nie myjcie zębów, minie Wam depresja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Tabletki to tabletki mało skuteczne chyba,a skok to skok tylko wysokość musi być odpowiednia,bo można zostać zaburzonym psychicznie kaleką ;) I jeszcze większy ból dupy byśmy mieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku będąc w bardzo dobrej formie po 2,5 roku remisji postanowiłem powoli schodzić ze stabilizatorów(lit i ketrel). Musze się przyznać,że był to DUŻY BŁĄD. Hipomania wdarła się powolutku i nie spostrzeżenie a teraz wiadomo co jest ... i ponowny powrót do stabilizatorów. W ChAD stabilizatory to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bode Miller - Jack

Czytam, że szykujesz się na zmianę leku.

Moja rada: spróbuj pofunkcjonować bez żadnych prochów przynajmniej 2 miesiące.

Twoje złe samopoczucie może wynikać ze skutków ubocznych. SSRI zamulają, płaszczą emocje, likwidują libido itp.

Wellbutrin podkurwia, mi też dawał uczucie zmęczenia.

Jak widzisz - ja i kilku innych dobrze czuje się jedynie bez leków.

Zacząć łykać prochy zawsze jest czas, a stan Twój na tyle tragiczny całkiem nie jest.

Nie zaszkodzi, a może to być strzał w 10.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marwil

Spróbuje jeszcze tej wortioksetyny. Jeżeli nie zadziała to chyba faktycznie trzeba będzie dać sobie spokój z tymi lekami. Nie ma sensu się katować czymś co ma tylko skutki uboczne i nie daje rezultatu. Leki jednak są dla nas i nikt nie bierze ich dla przyjemności tylko dla efektu. Kiedyś jednak odstawiłem na 3 miesiące. Początkowo nie było najgorzej jednak pod koniec to już była tragedia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza innego niezależnego psychiatry - CHAD. Tym razem byłam silnie pobudzona, po kilku nieprzespanych nocach, stwierdzono epizod maniakalny. Dostałam Aryzalerę. Jak z tym żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza innego niezależnego psychiatry - CHAD. Tym razem byłam silnie pobudzona, po kilku nieprzespanych nocach, stwierdzono epizod maniakalny. Dostałam Aryzalerę. Jak z tym żyć?

Z Aryzalerą czy z ChADem?

Zresztą wszystko jedno. Nie da się żyć... Znaczy wiesz, niektórzy żyją jakoś, więc może się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×