Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - granica jest dość płynna. Stosowanie mydła i dezodorantu też nie jest konieczne do życia. Jest to oszukiwanie innych, że my nie wydzielamy żadnych niemiłych zapachów.

Nie nazwałbym tego "oszukiwaniem". Raczej nazwałbym to uwalnianiem innych od konieczności wąchania smrodu niemytego ciała na którym rozkłada się pot :P .

Nawet zwierzęta czyszczą swoje ciała.

 

Co do samych dezodorantów, to niezbyt je lubię - chciałbym by znowu zaczęli robić bezzapachowe dezodoranty - większości męskich nie trawię - mają tak ostry zapach, że śmierdzą gorzej niż niektóre zapachy potu no i część dezodorantów ma zapach różnego rodzaju zielska, które niezbyt lubię (nie lubię "pachnących" kwiatów.

Już wolę siedzieć obok kogoś bez dezodorantu (o ile nie po WFie) niż koło kogoś po Old Spice albo Gilette. Sam używam takich, które najmniej czuć i tak szczerze mówiąc, to podejrzewam, że niektóre z nich są damskie XD .

 

Z drugiej strony np. przemalowanie włosów tak, że z niezdrowej ruiny nagle się "zamieniają" w super-atrakcyjne "zdrowe" włosy o rzadko spotykanym kolorze to już oszustwo :P .

 

Podobnie czesanie się, czy ogólnie dbanie o fryzurę.

Zwierzęta też dbają o swoje futro/pióra. Zresztą, jak człowiek tego nie robi, to włosy zaczynają się plątać, swędzieć, wypadać, itd. To się raczej zalicza o dbanie o zdrowie, tak samo dbanie o zęby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda.....

Hmmmm, mycie, używanie mydła, dezodorantu czy nawet czesanie się to oszukiwanie innych?! Haloooo!!!! Litości, estem skłonna wierzyć, że większość ludzi kogoś oszukuje, ale nie popadajmy w schizy....!

Chyba se muszę przypalić i jeszcze raz poczytać, to co piszecie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja zaraz będę mial 26 lat i nigdy się nawet nie całowałem z dziewczyną-potraficie sobie wyobrazić taki koszmar-nic tylko skoczyć z wieżowca-eh

Nie dramatyzuj. Mam to samo, i to jeszcze kilka lat dłużej. I nie przyszło by mi do głowy nazwać tego koszmarem. Bardzo przykra sprawa, ale akurat samo tak jakoś wyszło. Trzeba to jakoś przeboleć.

 

Tydzień temu wracając z pracy wstąpiłem na piwo, siadłem przy barze. Po wejściu kolejnej grupy osób zorientowałem się, że na sali siedzą wyłącznie panie. To znak od Boga. Czas w końcu zadziałać.

 

P.S. W sprawie mydła i golenia: Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, i jak po przypaleniu? ;))))

 

Dobrze mówisz - nie popadajmy w paranoję.

 

Heh.. nie no ja tam lubię zadbać o siebie - nawet jak się nikomu nie pokazuję. Czyżbym sam siebie oszukiwał?

 

Sorrow, powołujesz się ciągle na zwierzęta. Czy ubrania zakładasz tylko zimą - dla ochrony przed chłodem? A może rośnie Ci futro na zimę? Jesteśmy ludźmi (nie wiem czy to dobrze czy źle) - i mamy swoje sposoby. A jeśli już patrzeć na zwierzęta to mój kot jak zobaczy ssaka którego nie lubi to się jeży - udaje, że jest większy. Podobnie mycie się - głównie by się przypodobać i aby nie wydzielać zapachów - udawać, że mnie tu nie ma.

 

Co do dezodorantów to jak najbardziej można kupić takie o znikomym zapachu. Te najbardziej ostre są chyba dla tych co stosują dezodorant zamiast a nie po myciu się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, i jak po przypaleniu? ;))))

 

Dobrze mówisz - nie popadajmy w paranoję.

 

Heh.. nie no ja tam lubię zadbać o siebie - nawet jak się nikomu nie pokazuję. Czyżbym sam siebie oszukiwał?

 

 

Nie przypaliłam, wzięłam Xanax i nijak nie mogę wejść w ten filozoficzny nastrój i rozmowy o mydle. Tak, oszukujesz siebie i innych. Nie róbmy nic z sobą po prostu. W końcu liczy się tylko wnętrze, nie? :mrgreen: hahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycho-logic, i to jest taka wypowiedz ze i mnie przy okazji postawila do pionu przy swoim postepowaniu, chodz onosnie zupelnie innych kwesti nie wygladu.... masz sile przebicia! to prawda czas wziac sie za siebie i nie narzekac jakim sie jest brzydkim i jaka sie jest pokraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychologic-łatwo daje sie rady prawda? :twisted:

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

Świetna rada :D:lol:

"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

 

[*EDIT*]

 

Psychologic-łatwo daje sie rady prawda? :twisted:

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

Świetna rada :D:lol:

"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

 

[*EDIT*]

 

Psychologic-łatwo daje sie rady prawda? :twisted:

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

Świetna rada :D:lol:

"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

 

[*EDIT*]

 

Psychologic-łatwo daje sie rady prawda? :twisted:

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

nie właczaj kompa i tv przez kilka dni i zastanów się nad swoim życiem dobrze Ci radze

Świetna rada :D:lol:

"Kurva no nie jest dobrze, ale życie leci to może jednak spróbuje coś z tym zrobić no bo co mi szkodzi"

Człowieku,już dawno doszłem do tego punktu,tylko kur.a co z tego skoro nadal nie umiem ruszyć z miejsca z powodu lęku?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan psycho-logic, za jakże orginalną rade dostaje ostrzeżenie i to ja radze się panu zastanowić nad tym co piszesz bo niedługo z takim odnoszeniem się do innych użytkowników na tym forum nie będzie możliwości kontynuowania jak że "subtelnych porad"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem dlaczego kolega psycho-logic dostał ostrzeżenie. Przecież to nie tyczyło się jakiegoś nowego użytkownika forum, który dopiero co zdał sobie sprawę ze swoich dolegliwości i pisze szukając pomocy, tylko człowieka, który na tym forum jest sporo czasu i poza użalaniem się co robi ???

Rada psycho-logic jest świetnym impulsem, bodźcem do zapoczątkowania zmian. Poza tym, z wypowiedzi człowiek nerwica wynika, że do niego dotarło co nie co, co jest jak najbardziej pozytywne ;)

 

Skoro jesteś taki mądry to może mi powiedz co mam konkretnie zrobic,jak mam konkretnie pozbyć się lęku,jak mam zmienić swoje życie?

A co robisz w kierunku pozbycia się lęku ??

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek-nerwica jesteś per*oloną ofermą, ciągle tylko narzekasz i użalasz się nad sobą...widziałem Twoją fote w naszych zdjęciach rzeczywiście wyglądasz jak ciota,

 

a czy takie wyrażanie o osobie to dla Ciebie norma na forum publicznym , Chciałbyś żeby Cie tak nazywano :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycho-logic, ostrzezenie dostałeś dobrze wiesz za co ! nie wnikam Wam w temat względem rodzaju terapii jeśli chcecie porażajcie się prądem nawet ale definitywnie za tego poprzedniego posta na niejednym forum już byś miał bana chodzi mi o wyrażenia i słownictwo :!:

 

Ps. :!: ja bym się nie odważył diagnozować i proponować rodzaju terapii jak Wy tutaj uczyniliście względem CN podstawowe pytanie czy macie jakiekolwiek uprawnienia do tego :?: bo właśnie zauważyłem ,że jest tutaj kilku samozwańczych terapeutów , psychologów , psychiatrów . Moja psycholog gdy jej poprosiłem o rade w sprawie leków mimo tego ,że jest moją dobra znajomą powiedziala mi tak ,że jest od 5 lat psycholog chociaż kończy studia doktoranckie z psychiatrii nie może mi nic doradzić powiedzieć jeśli nie bedzię w pełni utytułowanym doktorem psychiatrii klinicznej ponieważ jej kompetencje na ten czas nie pozwalają na taką rade oraz etyka również a WY zbieracie się tutaj łatwą ręka wydajecie osąd oraz rozpoznanie choroby czy jeśli ktoś woli zaburzenia i proponujecie rodzaj terapii zastanówcie się czy to jest fair i czy przez głupote komuś nie zaszkodzicie ale to tak apropo rad dla Człowieka Nerwicy naprawdę przemyślcie to czy macie prawo :!::!::!:

 

P.s.s a co On Ci zrobił tym użalaniem obraził Cie czy to powód żeby go "gnoić" na forum publicznym około 10 000 użytkowników nie napisało tego co Ty pomyśl nad tym to forum jest dla ludzi takich które maja problem a nie chcą być zwyzywane a niestety tematyka forum jest taka a nie inna i trzeba szanować sposób wyrażenia tego co każdemu z nas daje w kość np. Mi nie przeszkadza ani troszke jeśli to pomaga wyrzucic emocje to dlaczego nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycho-logic, bylem 4 lata w woju jako zołnierz zawodowy zresztą pisałem kiedyś o tym na forum i wiesz co fakt robi twardziela z faceta ale również matoła odczułem to na własnej skórze do tej pory łapie się na pewnych zachowaniach wyniesionych z armii tych pozytywnych to ok ale mam też te negatywne bo i takie tam się nabywa pozatym niestety wątpie ,że CN by tam poradził sobie pisze o tym że ludzie go nie szanują a tam to oficjalnie się szanuje tylko przełożonych a a się ich w ..... a rzeczywistość taka że tam raz pokażesz ,żę jesteś słaby i masz zawsze po dupie ale pewnie o tym wiesz . To nie miejsce dla ludzi z niską samooceną wiec CN mi tam zupełnie nie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychologic,Isj-nie rozumiem skoro jesteście takimi mądrymi ludżmi dającymi rady...to dlaczego sami nie wyleczyliście sie już?

Dlaczego jeszcze sobie nie poradziliście z fobią i nerwicą?Przecież z Waszą wiedzą to praktycznie powinniscie sie wyleczyć ze swoich chorób po paru tygodniach. Ja sobie poradzilem z nerwicą juz dawno temu

Po drugie jak w ogóle możesz Psychologic jechać tak głupio publicznie po mmnie jeżdzić,jeżeli miałbyś choć odrobine taktu i intelektu napisałbyś do mnie na PW,no ale lepiej przyczynić się do rozwalania tematu na offtop pt"Psychologic i jego rady wzięte nie wiadomo skąd"

No po prostu profesorowie psychologii sie znależli.Tyle z mojej strony.

 

 

:lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychologic,Isj-nie rozumiem skoro jesteście takimi mądrymi ludżmi dającymi rady...

 

Ja mam wrażenie, że niektóre z tych rad są wzięte znikąd. Podobnie jak opinie dotyczące wyglądu.

 

Też mi się wydaje, że mocna wstrząsowa terapia dobrze by zrobiła - ale NIE NA ODLEGŁOŚĆ! Piszesz psychologic, że wojsko dobrze by zrobiło o ile wyszedł by żywy. No to brawo - jeżeli zamierzasz stosować terapię co Człowieka-nerwicę nie zabije to go wzmocni to może lepiej paluchy do gniazdka? Nie mówię tu o tym czy wojsko byłoby dobrą czy złą terapią. Ale o tym, że wiesz, że mógłby czegoś nie przeżyć a jednocześnie to polecasz. Pomyśl też proszę nad tym, że taka terapia wstrząsowa na odległość potrafi naprawdę mocno zaszkodzić. Musisz też wiedzieć, że to co Tobie pomaga niekoniecznie jest dobre dla kogoś innego.

 

No i ostatnia sprawa - nie znasz dobrze Człowieka-nerwicy. Wszyscy go tu znamy tylko z jednej strony. Być może jesteśmy jedynymi ludźmi którym się może pożalić. I to właśnie się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój Człowiekowi Nerwicy........... Forum to nie jest żadna forma terapii, każdy może tu być ile chce i pisać wtedy, kiedy ma potrzebę. Nikt z nas tu nie jest upoważniony do samozwańczego udzielania mądrych rad drugiemu i do wpieprzania się z buciorami w jego życie.

Zajmijcie się sobą zamiast stosować wirtualne terapie wstrząsowe na kimś, kto sobie tego nie życzy.

Darujcie sobie tą publiczną debatę, jak i tak podziwiam CN za jego świętą cierpliwość do Was, że ogóle mu się chce Wam odpowiadać........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak chybko kochasie. Jeżeli ktokolwiek w moich słowach znajdzie dawanie konkretnych rad jak żyć, temu pół królestwa dam, księżniczkę i powietrze do materaca :P

 

Napisałem, by zacząć od czegokolwiek. Sam widzę, że CN jest wyraźnie unieruchomiony życiowo i że jest tak jak być nie powinno. Moim zdaniem CN zrobił b. mało, by poprawić swój los, o czym świadczą jego kolejne wpisy przez 2 i pół roku. Czytałem kiedyś wątek o Efectinie, gdzie CN pisał o dużej poprawie. Co się stało, dlaczego ten okres zostal zaprzepaszczony?

 

Fakt, komenderowanie przez komputer to faux-pas. A już niedopuszczalne jest chamskie komentowanie czyjegoś wyglądu. Tylko nijak nie zmienia to faktu, że facet jest rozbitkiem życiowym i okres, w którym zasługuje jedynie na empatyczne klepanie po plecach jest już niebezpiecznie długi.

 

Aha, nadmieniam, że nie zamierzam nikogo tu leczyć, z pewnością. Natomiast wedle wlasnego uznania zamierzam od czasu do czasu formułować rady, które na pewno nie zaszkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×