Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poproszę o diagnozę


ssws

Rekomendowane odpowiedzi

Obiecuje sobie coś i nie dotrzymuje słowa. Uczę się do bardzo późna a nauka mogła by potrwać dużo krócej. Kiedy mi "obietnica" nie wyjdzie przez dwie godziny jestem nabuzowana, mam ochotę krzyczeć, tarzam się po podłodze i pije 2 szklanki melisy. Kiedyś poszłam spać o 3 w nocy, a naukę zaczęłam o 12 w południe, wyobrażasz to sobie?? Z godziny robi się u mnie 5 na wykonanie jakieś czynności, ale nie zawalam szkoły bo mam bardzo dobre oceny, tylko zarywam noce i śpię góra 4-5 godzin od niedzieli do czwartku. Pomocy! Muszę iść do psychiatry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... to słabo, ja mogę się uczyć przez cały tydzień, a tak naprawdę da się to zrobić w jeden dzień. I to w cale nie jest jakieś zaburzenie.

Proponuję Ci wizytę u psychologa, jeżeli faktycznie stanowi to problem i występuję dłuższy czas.

Aczkolwiek, bez urazy, ale w obecnych czasach mamy dużo dystraktorów, więc może to jest Twój problem. Uczenie się przy włączonym komputerze skutecznie przedłuża czas nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór pisze do was bo nie wiem co moze sie ze mna dziac ;<

 

od pewnego czasu mam wrazenie ze dusi mnie cos w gardle , nie chce mi sie jesc, jestem słaba - bylam w szpitalu bo czułam ze cos nie tak dzieje sie w moim brzuchu- okazało sie ze usg jest bardzo dobre - mam lekka anemie ale to nic powaznego, zawzyczaj uczucie duszenia pojawia sie rano lub wieczorem wtedy boje sie ze umre ... ''mowia ze panikuje'' ale tak naprawde nie wiedza jak sie czuje w srodku - lekarze podejrzewają NERWIĘ! :zonk::zonk::zonk::zonk: ( siostra tez tak miała i ma cos z sercem) ...

 

czy ja naprawde panikuje? czy musze isc do psychiatry ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×