Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
misiek_1

wasz wiek i czas choroby

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim jesteście wieku i ile czasu się już leczycie? ja mam 35 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 25 lat, pierwszy silny epizod depresyjny prawie 5 lat temu, wcześniej "tylko" zaburzenia osobowości. Leczę się od 10 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

mam 24 lata, choruje 5-6 lat, leczę się od 1.5 roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdiagnozowanie- w wieku 17 lat

pierwsze oznaki choroby- w wieku 13-14 lat

leczenie- od pięciu lat z przerwami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 34 lata leczę się już od trzech lat. Ale podejrzewam że już w wieku 23-26 lat potrzebowałem leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

27 lat, lecze sie od okolo 6miesiecy (stany nerwicowe, depresyjne)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

21 lat, depresja od 15 roku życia, zdałem sobie z niej sprawę mając lat 17, nie leczę się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 lat. Leczę się od 3 miesięcy. Problemy z pogranicza depresji i dystymi od paru lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D Ha mnie to już wiek nie należy się pytać taka rycząca czterdziestka :mrgreen:

Umysł pokręcony od zawsze, to jest po prostu we mnie. Próby leczenia od...nie pamietam już. Od 8 miesięcy diagnoza CHAD. Było super gdy były górki od 2 lat dół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie natręctwa w wieku 5 lat sie pojawiły, i były cały czas z róznym nasileniem pierwszy raz leki na natręctwa w wieku 14 lat , stany lekowe około 13 roku zycia zwalczone samoistnie bez lekarza powróciły na studiach i są sobie od czasu do czasu. Psycholog w wieku 15-18, od czasu do czasu, nie jedna terapia ciagła ,jeden i ten sam był psycholog podobno dobry bezskuteczny raczej. Skłonności do depresji raczej nie miałam nigdy, teraz silna depresja juz jest lepiej z tym ze konkretna przyczyna tego stanu u mnie jest.To włąśnie depresja zaprowadziła mnie do psychiatry po raz pierwszy ponieważ zupełnie zablokowała moje zycie nie byłam zdolan do podjecia jakiegokolwiek działania. Oprócz tego czesto miewam stany jak ja to mowie,że mnie nosi wtedy szukam imprezy i zawsze znajduje zeby się wyszaleć , później siedzę spokojnie w domu az znowu zacznie mnie nosić,ale depresji nie miałam nigdy aż do maja 2011 i to jest straszny stan. Lęki w róznym nasileniu sa od 22,23 roku zycia znowu w róznych sytuacjach, wczęsniej tez były tak 7,8 klasa podstawówki ale zwalczyłam je samoistnie, pojawiły sie znowu na studiach i są od czasu do czasu szczególnie w sytuacjach oficjalnych , w zyciu prywatnym raczej nie albo bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

27 lat , pierwsze oznaki choroby 6-7 lat hehe, leczę się od 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

34 lata.

Pierwsze symptomy nerwicy natręctw i nerwicy lękowej miałem jeszcze przed ukończeniem 10 roku zycia.

Gdy miałem 16 lat choroba rozwinęła się już bardzo w kierunku depresji, dzięki interwencji przychylnych mi osób przycichła, by później wybuchnąć pełną siłą. Leki zażywam prawie stale od 20 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko 37 lat :mrgreen: objawy nerwicy-kurwicy z epizodami depresjii od 18 lat.leczenie od 2001 roku z przerwami.Czas remisji srednio co dwa lata i trwa tez dwa lata-nie jest zle. 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem przed 30 stka leczona od 18 roku zycia od wyjądowaniu w szpitalu, wydajemi się, że powinnam być wczesniej bo miałam stany lekowe przed szkołą, rówiesnikami..2 pobyty, leki żre od 10 lat, :zonk: terapeutycznie od 4-5 kl podstawowki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

21, lecze się już niemal 3 lata,choruje zdaniem psychiatry minimum 5,zazdroszcze wszytskim u których choroba zaczęła się wtedy gdy już poukładali sobie życia,mieć depresje w najważniejszym okresie w którym buduje się swoją przyszłość,kariere zawodową,szuka się miłości to miazga jakaś jest po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mieć depresje w najważniejszym okresie w którym buduje się swoją przyszłość,kariere zawodową,szuka się miłości to miazga jakaś jest po prostu.

Coś może i jest w tym, co napisałeś. Czuję, że zostałem złamany, nim wogóle zdążyłem się ukształtować jako w miarę odrębny byt, a może własnie wskutek tego nie ukształtowałem się nigdy. Ja nawet nie wiem, jak to jest czuć się stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

33 depresjemam od okolo 7 lat, zaczolem sieleczyc jakies 6 miesiecy temu, w sumie nie wiele daje, zaduzo ostatnio sie zdazylo i troche nieogarniam

i jeszcze te spanie - gdyby nie nanoc 10-20mg plus piwko to chyba bym jak zombi byl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mam 27,rozpoczęłam leczenie 12 lat temu,a choruję ok. od 13 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 23 lata

Choruje na IBS oraz nerwice lękową ( obydwie choroby perfekcyjnie się nakręcają ).

Nie byłem jeszcze u specjalisty ale mam zamiar zacząć na wiosnę coś z tym robić bo już jest coraz ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko-czy ktoś z was, u których choroba zaczeła się w wieku dzieciecym, wyszedł z tego bagna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S jak..., Mam 29 lat, pierwsze symptomy miałam już w przedszkolu, leczenie zaczęłam dopiero w wieku 17 lat, więc u mnie raczej marne szanse na wyjście z tego kiedykolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

20 lat. Depresja/lęk. Objawy od 15. roku życia. Leczenie farmakologiczne od 18. roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi