Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie zastanawia co tam u prawiczków którzy pisali w tym temacie? czy zmienili już swój status?

 

z tego co wiem bakus tego dokonał,

detektywmonk to wiadomo, że nadal prawiczek, bo niedawno o tym wspominał

Archol nadal prawiczek czy już nie?

DjKocyk nadal prawiczek czy już nie?

Depresyjny86 nadal prawiczek czy już nie?

Nameless nadal prawiczek czy już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitsefni, zauważyłam, ze spędzasz czas wolny w sposób nie ułatwiający kontaktu z kobietami /np. bieganie/. Na Twoim miejscu poświeciłabym czas na jakas aktywność , gdzie spotkasz dużo kobiet. Np. wolontariat w jakims sfeminizowanym miejscu, albo nauka w szkole/uczelni na kierunku obfitującym w panie.

 

PS dlaczego nie podobał Ci się taniec na rurze ? to zabrzmiało jakbys się bał kobiet ?

 

Nie mam pomysłu na żaden wolontariat. Do tego po pracy mało mi zostaje czasu, biegam bo ćwiczę do półmaratonu. Chodzę czasami na grupę biegowa. Tam trochę kobiet jest ale bliżej 40. Z młodszych to przychodzą razem ze swoimi chłopakami i ze 2 w około 17 lat.

Ja szkole skończyłem i nie wracam. Byłem na kursach językowych ale jak to ja mam szczęście, przez 1,5 roku nauki w grupie miałem samych facetów i 2 dziewczyny. Jedna mężatka druga z chłopakiem przychodziła. Chciałem na kurs tańca iść ale nie mogłem znaleźć partnerki, poszedłem sam. Tam mi powiedzieli, że mija się to z celem, bo będą same pary, a ja będę stał jak kołek, bo nie będę miał z kim tańczyć i nie poszedłem.

 

Teraz tak, dlaczego nie podobał mi się taniec. A co fajnego w tym, że przychodzi dziewczyna, chwilę się zastanawia, poprawi się kilka razy, minie minuta, w końcu wejdzie na ta rurę, zakręci się kilka razy, zdejmie w końcu stanik, odwróci się plecami, pomacha tyłkiem, żeby nie było widać piersi, koniec piosenki, szybko zabiera stanik i w nogi. Kolejne to samo by jak najmniej pokazać. I co chwilę przyłazi ta ich burdelmama, zasłania i ciągle pyta czy zamawiamy taniec prywatny, bo jak nie to wypad, a panie nie będą tańczyły. Więcej erotyki jest w rumbie czy na dyskotece. Nie wiem czy wszędzie tak jest, bo byłem raz i tez za dużo, do tego strasznie drogo.

Owszem, podziw dla umiejętności ale to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje, że nie mogę już edytować to dodaję:

 

Jeszcze odniosę się do dziewczyn jakich szukam jak już. Na pewno nie szukam jakiejś seksbomby, modelki etc. Fajnie by było taką mieć, ale nie mam pieniędzy na taką.

Ale kto powiedział, że nie mogę szukać ładnej dziewczyny. Nie chce brzydkiej, sam o siebie dbam i tak samo chciałbym by dziewczyna o którą bym zabiegał też jakoś wyglądała. Nie mówię, że ma być "fit", z sześciopakiem na brzuchu, bez celulitu, z jędrnym tyłkiem i piersiami. Ma być ładna, nie wiem jak to opisać.

Np: http://sympatia.onet.pl/_i/sympaticon/sympaticon2012/dziewczyny_1807/aneta1985.jpg http://m.ocdn.eu/_m/35e680b8619fd4c4b4896f51aee9f24d,62,37.jpg http://m.ocdn.eu/_m/feba479a38189c9e7c5ce0edd6b7e17f,62,37.jpg http://m.ocdn.eu/_m/81f672964245cf337d1c18831bc168c5,62,37.jpg <--- ta mogłaby się trochę inaczej ubrać ale też ładna.

No generalnie podobają mi się szczupłe, z niedużymi piersiami, nie że deska ale nie większe niż zdaje się miseczka D? Lubię długie nogi i by czoło nie było mocno odsłonięte, bo u niektórych kobiet wygląda to śmiesznie. Ale i tak co do czego, to w rzeczywistości te same dziewczyny wyglądają zupełnie inaczej. Czasami taka co mi się nie podoba na zdjęciach jest ładna w normalnym życiu. Brat cioteczny ma dziewczynę co wygląda jak strach na wróble na zdjęciach, a normalnie na żywo rakieta.

Dzisiaj też robiłem zakupy i pani ekspedientka była taka drobna ale ładna, z czegoś się śmiała, jak płaciłem. Mogłem zapytać z czego, ale nie pomyślałem wtedy o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ty chcesz juz kupic auto na lata czy chcialbys sie nauczyc jezdzic samochodem?

Bo wiesz w tym wieku sa juz pewne wymagania a juz refleks nie ten i mógłbyś sie zagapic i rozbic na trzecim zakrecie.

Tak to bedziesz latami skladal i skladal na tego merola w skrytce w szopie chowal a potem spali sie szopa i nadla bedzies jezdzil autobusem do miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak mi się wydaje, że jestem niebrzydki. Ale czy taka jest prawda to nie wiem. Jeżeli spojrzę przez pryzmat tych portali randkowych na których byłem i trzeba było oceniać, to średnio 60-70% procent zaznaczonych miałem, że tak się podobam.

Jak spojrzę przez pryzmat obecnych dziewczyn to można pomyśleć, że jestem jak Quasimodo.

A jak spojrzeć przez pryzmat rodziny to będę jak model z reklamy majtek:D Mogę co najwyżej z dwóm czy trzem osobm dać na priv zdjęcia to sami ocenicie. Najlepiej by było po połowie mężczyźni i kobiety, to sobie ocenicie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, po co ma się truć jakimiś pigułami?

Czytaj ze zrozumieniem...

Napisałem, że jeśli będzie to konieczne.

Ale Twoja wypowiedź była nieadekwatna do problemu. Daj spokój, nie chmurz się. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boleQ, chyba 35 potem to można się bać faceta co to nigdy nie miał co nie. W sensie może byc jakiś odchylony w tym zakresie typu kupa na klatę np.

uprawiałem seks z kobietami w wieku od 25 do 40lat i najlepsze wspomnienia mam z 40tką właśnie :)
:hide:

ryczące 40 ale dżeto Ty i Twoje zwierzenia :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×