Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

no i to jest właśnie esencja damsko-męskiej gry. kobieta jest kobieca, jeśli ma wydepilowane nóżki, zgrabną pupę, schludny makijaż, jest ładnie ubrana i porusza się z wdziękiem. wtedy jest w porządku i jest uważaną za piękną. jeśli tych wszystkich zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych nie robi to mówi się o takiej że jest przedstawicielem tzw. ,,trzeciej płci,, , nieprawdaż?

 

zgrabna pupa robi wrażenie, ale makijaż i ładne ubranie już nie ;)

 

-- 12 wrz 2013, 15:06 --

 

Nameless,

Ja bym się jednak "wymienił stronami" w tym wyścigu zbrojeń. A żeby tak kobiety przez góra rok zobaczyły jak to jest za linią frontu i role się odmieniły.

 

oj tak, np. taka zima co tu ostatnio pisała bzdury, doradzała tam, że facet powinien łazić po marketach i uczyć się rozmawiać z kobietami, ciekawe czy ona się uczyła rozmawiać z facetami? :roll:

 

ale też nie zapominajmy, że jak kobieta jest bardzo brzydka to ma przerąbane po całości, ogólnie drażni mnie, że ładni doradzają brzydkim żeby się zaakceptowali, jakieś zimy piszą prawiczkom rady, jak zarywać, ehhh,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie:

 

-zaprzeczenie

-złość

-targowanie się

-depresja

-akceptacja

 

że ładni doradzają brzydkim żeby się zaakceptowali

 

To już wolałbym być brzydki a mieć zajebistą gadane. Bo tylko szkoda człowiekowi jak patrzy w lustro bo z biegiem lat uroda mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoznać takie kobiety wśród gąszczu sarkastycznych os?

 

a ja zawsze myslalam ze dobry sarkazm jest u dziewczyn zadki : P ze są niemile -ok, ze wredne - może, ale rasowy sarkazm?

 

że ładni doradzają brzydkim żeby się zaakceptowali

 

moze prawiczkom męskim powinni doradzać ex prawiczkowie męscy, prawiczkom żeńskim ex prawiczki żeńskie, brzydkim ex brzydcy a łądnym nikt !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest właśnie esencja damsko-męskiej gry.

Ja chyba w takim razie nienawidzę kobiet i mężczyzn.

 

kobieta jest kobieca, jeśli ma wydepilowane nóżki, zgrabną pupę, schludny makijaż, jest ładnie ubrana i porusza się z wdziękiem. wtedy jest w porządku i jest uważaną za piękną. jeśli tych wszystkich zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych nie robi to mówi się o takiej że jest przedstawicielem tzw. ,,trzeciej płci,, , nieprawdaż? :mrgreen:

Dla mnie taki plastik fantastik z usuniętymi cechami płciowymi i pomazaną twarzą nie jest atrakcyjny. Ja tam jestem ssakiem, osoby które próbują się upodobnić wyglądem to płazów, gadów i robaków mnie nie pociągają.

A takich osób niestety jest większość.

 

Poza tym mi się nie podobają kawałki metalu wbite w ciało i farba wstrzyknięta w skórę. No i jeszcze generalnie obwieszanie się kawałkami metalu czy kamienia jest jakieś dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki plastik fantastik z usuniętymi cechami płciowymi i pomazaną twarzą nie jest atrakcyjny. Ja tam jestem ssakiem, osoby które próbują się upodobnić wyglądem to płazów, gadów i robaków mnie nie pociągają.

A takich osób niestety jest większość.

 

Dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w realu sie blokujesz pod wpływem emocji?

 

W realu jestem... jak to ująć, normalny - lekko nieśmiały. Ale gdy pierwsze bariery polegną potrafię dogadać się z prawie każdym. Czasami głos mi się trzęsie i pocą ręce, ale zazwyczaj gdy gadam o sprawach poważnych z autorytetem. Np. na dywaniku u szefa. Ale jak widać, coś ze mną jest nie tak, tylko jeszcze nie wiem co dokładnie. Nie mam zazwyczaj problemu rozmawiać z nieznajomymi kobietami w spólnym towarzystwie; impra, wesela itp. No chyba, że całkiem niewygadana. Tak więc szukam własnego defektu. Obstawiam frajerstwo.

 

a łądnym nikt !!

A jak ktoś jest ex ładny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze myslalam ze dobry sarkazm jest u dziewczyn zadki : P ze są niemile -ok, ze wredne - może, ale rasowy sarkazm?

 

no może złego słowa użyłem, szyderstwo bardziej pasuje :D

ale niektóre i sarkazm mają opanowany :) hej, tylko mi nie pisz, że hejtuje kobiety, są na serio niektóre świetne, po prostu jechałem dziś samochodem i się śmiały jakieś zołzy na światłach z mojego samochodu, one elegancki wózek ofc. troche sie wkurzylem ale juz mi przeszlo.

nie chce wiedzieć co by zrobiły z 30 letnim facetem na randce, gdyby im wyznał, że jest prawiczkiem.

to o takie mi chodzi tylko :)

 

 

moze prawiczkom męskim powinni doradzać ex prawiczkowie męscy, prawiczkom żeńskim ex prawiczki żeńskie, brzydkim ex brzydcy a łądnym nikt !!

 

ok ja byłem prawiczkiem, ale nie mam ciekawych rad, może tylko taka aby sie zachlac na pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgrabna pupa robi wrażenie, ale makijaż i ładne ubranie już nie ;)

mówisz o JAKIMKOLWIEK makijażu czy takim bardzo sztucznym, nieestetycznym, wyzywającym? ;)

a co do ubrania- fakt, pewnie większe wrażenie robi na was kobieta bez ubrania 8)

no ale jak pisałam ,,ładnie ubrana,, chodziło mi nie o jakieś drogie ciuszki, tylko raczej o taki odpowiedni do sytuacji styl :)

 

aby sie zachlac na pierwszy raz

a to czemu? :shock: dla odwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jodinek

hej, tylko mi nie pisz, że hejtuje kobiety
spoko, sama hejtuje ponad polowe (polowa kobiet, do tego polowa mezczyzn <2 polowki.. to mam litr, moge sie napic < co tez smiesznie wiąże się z nastepna czescia Twej wypowiedzi :DD >> )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o JAKIMKOLWIEK makijażu czy takim bardzo sztucznym, nieestetycznym, wyzywającym? ;)

a co do ubrania- fakt, pewnie większe wrażenie robi na was kobieta bez ubrania 8)

no ale jak pisałam ,,ładnie ubrana,, chodziło mi nie o jakieś drogie ciuszki, tylko raczej o taki odpowiedni do sytuacji styl :)

 

no jak teraz już taka technologia, że nie widać to spoko :)

 

 

a to czemu? :shock: dla odwagi?

dla rozluźnienia też :)

 

 

spoko, sama hejtuje ponad polowe (polowa kobiet, do tego polowa mezczyzn <2 polowki.. to mam litr, moge sie napic < co tez smiesznie wiąże się z nastepna czescia Twej wypowiedzi :DD >> )

 

a facetów jakich hejtujesz? no właśnie widze taki hejting Twój, nie taki ostry, ale konsekwentny :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widze taki hejting Twój, nie taki ostry, ale konsekwentny :shock:

nie ma tu nigdzie ani kąska mej kąśliwości, hejtingu zero!

 

a facetów jakich hejtujesz?

nie trawie faszystów :D

a serio to ja po prostu chyba mam problem z trawieniem ludzi... niektorych po prostu nie przelkne bez wzgledu na plec : ) ( ale to nic szczegolnego, bo kazdy tak ma :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Dzięki. Ciebie akurat Carlos przeboleje bo lubie Cię czytać, chociaż pytanie jest skierowane do kobiet ;)

Moim zdaniem ogólnie to jest tak że 20-23 to już lipa, ale do przełknięcia do 25 to już absolutne maximum, ale to już trzeba dobrych argumentów dlaczego tak no i niezłej aparycji na potwierdzenie argumentów, deadline pęka wraz z 25+, wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją... :smile:

Gdy ja miałem, 16 lat wszyscy chłopcy w moim mieście, byli prawiczkami.Takie czasy, liczyło się to coś.Dziś, jest inaczej, seks uprawiają już 13 latki.Wiem, że to nienormalne mieć 36 lat i nic ten tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam poczucie ze to jest tak, ze jesli w czasach szkolnych, kiedy wszyscy jestesmy w takich stałych regularnych grupach, chodzi sie na zajecia, kolka i obozy wakacyjne , sie kogos nie spotka z kim sie zaczyna eksplorować ten światek pciowy, to potem powyjsciu na wlasną serio doroslaa droge jest juz bardzo ciezko to rozwiazac. studia moze tez dają szanse, praca teoretycznie czesto tez daje taką szanse, ale mysle ze wtedy wiele osob ma poczucie ze wszyscy dookola juz to robili co sprawia ze sie wycofuja... ze czuja ze cos z nimi nie tak.. a to jest złę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam poczucie ze to jest tak, ze jesli w czasach szkolnych, kiedy wszyscy jestesmy w takich stałych regularnych grupach, chodzi sie na zajecia, kolka i obozy wakacyjne , sie kogos nie spotka z kim sie zaczyna eksplorować ten światek pciowy, to potem powyjsciu na wlasną serio doroslaa droge jest juz bardzo ciezko to rozwiazac. studia moze tez dają szanse, praca teoretycznie czesto tez daje taką szanse, ale mysle ze wtedy wiele osob ma poczucie ze wszyscy dookola juz to robili co sprawia ze sie wycofuja... ze czuja ze cos z nimi nie tak.. a to jest złę.

 

 

Autodestrukcja, Doskonale to ujęłaś :yeah::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas, w klasie miałem wtedy 15 lat,były rozmowy o tym która koleżanka, ma większe cycki.Lecz nie było mowy, by uprawiać seks.To, było pokolenie PRL, pruderyjne i wstydliwe.Dziś aktywność seksualną przejawiają już 13 latki.Nowe czasy, i obyczaje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Dzięki. Ciebie akurat Carlos przeboleje bo lubie Cię czytać, chociaż pytanie jest skierowane do kobiet ;)

Moim zdaniem ogólnie to jest tak że 20-23 to już lipa, ale do przełknięcia do 25 to już absolutne maximum, ale to już trzeba dobrych argumentów dlaczego tak no i niezłej aparycji na potwierdzenie argumentów, deadline pęka wraz z 25+, wtedy taki koleś to już dziwak i tandetna partia no i nie czarujmy się raczej z przesądzoną sytuacją... :smile:

Gdy ja miałem, 16 lat wszyscy chłopcy w moim mieście, byli prawiczkami.Takie czasy, liczyło się to coś.Dziś, jest inaczej, seks uprawiają już 13 latki.Wiem, że to nienormalne mieć 36 lat i nic ten tego.

Ja w wieku 16 lat nawet jeszcze nie znałem znaczenia słowa prawiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×