Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

na mnie trazodon podziałał od razu czyli po dawce 150 mg na noc zasnąłem jakby mnie ktoś młotem potraktował, jednak po ok 3 tyg ustąpiło gotowanie sie w mózgu ból głowy i pisk w uszach . Ogólny spokój po 12 tygodniach, czułem jak lek mnie mega ujarzmia, zamuł , nic nie chę się robić ogólna stagnacja,spokój, tylko przy mega wkurwieniu urywało głowe

 

trazodon zabija blask w oczach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstepna ocene dziaalania przeprowadza sie po pierwszym tygodniu..dlatego porzadni specjalisci przepisują lek zapasowy na oddzielnej recepcie.

 

chyba w ZSRR, niemal wszystkie antydepresanty rozkręcają się ok. miesiąca i wcześniej nie przeprowadza się oceny działania - leczenie jest przerywane, jeśli skutki uboczne okażą się zbyt dotkliwe

 

po tygodniu to się ocenia działanie neuroleptyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstepna ocene dziaalania przeprowadza sie po pierwszym tygodniu..dlatego porzadni specjalisci przepisują lek zapasowy na oddzielnej recepcie.

 

chyba w ZSRR, niemal wszystkie antydepresanty rozkręcają się ok. miesiąca i wcześniej nie przeprowadza się oceny działania - leczenie jest przerywane, jeśli skutki uboczne okażą się zbyt dotkliwe

 

po tygodniu to się ocenia działanie neuroleptyków

 

Bzdura. Pierwsza poprawa następuje po ok 2-3 tygodniach. Pełne działanie leku można ocenić po 6-8 tygodniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po każdorazowym włączeniu antydepresantu (również trittico) miałem zawsze wyznaczane dwie wizyty kontrolne - jedną po miesiącu, drugą po dwóch miesiącach - i tak było u trzech lekarzy

no no, mają jakiś system. Mój doktorek ma bardziej awangardowe podejście- po prostu przychodzisz po następną receptę, a jeśli uboki są nie do zniesienia, i nie dajesz rady pomimo szczerych chęci wciskać w siebie tabletek, lub nie mają żadnego /pozytywnego/ działania, to ci powie, iż naczytałeś się internetu/ulotki, i że gadasz bzdury. :pirate: Uwielbiam go. Czasem podczas wizyty u niego mam wrażenie, że cierpię na ostrą psychozę, i to wszystko tylko mi się śni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitex120, jak benzo, tyle ze jest mniej zamieszania.

cos jak dryfowanie po oceanie. tylko na 1,5 godz przed snem zazywasz. ale trittico nie ma dzialania stricte nasennego. na poczatku jak masz uboki to bedzie zombifikacja - przez pierwsze miesiace dzialanie zmienia sie w czasie. trudno to okreslic slowami. potem robi sie bardziej podstepne.

 

czytajcie wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

http://www.lew-starowicz.pl/numery/30/PS_NR_30_ART_3.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nazwane ...bezpłciowo obojnacze życie na trazodonie ( a może to... a może tamto.../a huj tam w to....) ale pierwsza dawka na noc wali po 30 min jak gilotyna do snu i tak ma działać / na obojniactwo lekarz dorzucił mi fluwoksamine biorę od tygodnia i obojnactwo odeszło w ok 65 procentach przy dawce fluwo 75 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 dzień na dawce 300mg,lek zaburza u mnie koncentracje,powoduje nadal osłabienie w ciagu dnia,słabo mi sie po nim śpi,biore miesiac jak nic sie nie zmieni na plus to go odstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem go jako dodatek do innych leków, zeby jeszcze lepiej sen wyregulować. Wydaje mi się, że nie warto odstawiać tego leku przed upływem tych 4-8 tygodni, podobnie miałem z mirtą, muliła, zaburzała koncetrancje a teraz? Chyba urosła mi gigantyczna tolerancja na antagonizm histaminowy... Swoją drogą trazodon 75mg + 22.5mg mirtazapiny bardzo ładnie usypia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od tygodnia biorę Trazodon w dawce już 150mg/wieczorem.

Mam problemy z nerwicą, lękami, obniżony nastrój. Wcześniej przyjmowałem Effectin, Seroxat, Lexapro. I przyznam że po kilku tygodniach te leki działały na mój nastrój dosyć dobrze. Niestety problemem był spadek libido, problemy z osiągnięciem orgazmu, erekcją itp.

Nie wiem czy się przyblokowałe czy co, ale nawet po ich odstawieniue mam problemy z tym tematem:/

Czytając fora myślałem że Triitico 150mg pomoże mi w tym temacie. Wiele osób pisze że na te problemy pomaga (nawet seksuolog STarowicz;P ) .

Przyjmuję tydzień i jak na razie hmmmm. pierwsze dni zauważyłem jakby większą nocną/poranną erekcję, wcześnie praktycznie jej nie było, ale w stosunkach po staremu.

Mam pytanie do mężczyzn. Czy ktoś z Was po tym leku zauważył znaczącą poprawę w sprawach seksualnych i po jakim czasie , przy jakiej dawce?

Po jakim czasie lek zaczął na Was działać poprawiając nastrój?

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę trazodon szósty miesiąc (wcześniej na anafranilu jechałem ze 3 lata =zero popędu ,czasami na jakąś ładną laske spojrzałem i to wszystko zanikły potrzeby płciowe) trazodon wszystko zmienił na plus /libido ok. (wypicie nawet 0.5l piwa osłabia działanie trazodonu odczuwalnie)!!!!

biore 250mg dziennie i troche przymulony chodziłem(mega lęki+deprecha) za dnia lek robił swoje ale ja w dzien nie wykonywałem swych obowiązków ,cudownym dodatkiem było dorzucenie fluwoksaminy (na mój wniosek ponieważ trazodon nieźle wycisza jednak antydepresantem jest hujowym ,czułem niechęć do życia ze względu na depreche i działanie zamulająco-bezpłciowe trazodonu,fluwoksamina zrobiła swoje popedziła do działania deprecha znacząco sie obniżyła

,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall to przyjmujesz w dawce 50 rano 50 poludnie 150 noc? Bo ja jak na razie tylko 150 na noc. I mam wrażenie że ma działanie tylko nocne (wycisza i jak na razie tylko nocne erekcje).

Biorę ponad tydzień ale szału jeżeli chodzi o nastrój jeszcze nie ma.

Czekam na wypowiedzi innych mężczyzn jak tam u nich libido i te sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×