Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, to mam nadzieję, że wszystko pójdzie ładnie z tą nową. oby nie było więcej problemów niż przed wizytą.

 

ja wgl nie mam już siły walczyć, żyć... dziś się nawet popłakałam. oczywiście nie bez powodu, ale nie mam siły nawet o tym tu opowiedzieć. i tak każdy ma to gdzieś. każdy jest egoistą i nie obchodzą nikogo moje problemy. :bezradny:

nawet ojciec nie wierzy mi w moje opowieści o matce, tylko terapeuta... :(

czasem wolałabym miec w rodzinie tego terapeutę, on mnie rozumie i nie wmawia mi, że kłamię. on mi po prostu wierzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże!Jutro szkoła :zonk:

Trochę też się obawiam nowej kwatery i dojazdów.Boję się,że zabłądzę a to wstyd bo niby Włock znam

 

-- 28 wrz 2012, 11:50 --

 

Wawy przecież nie znałam a ani razu nie zabłądziłam i dałam sobie rady,a takiego Włocka się boję.Dziwne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, bardzo ważnym aspektem budowania swojego silnego ja jest związek dusz...

Kiedy człowiek nabiera zaufania, przekonania, że jest w udanym, szczęśliwym związku, z czasem zaczyna też inaczej patrzeć na siebie. Ale te przemiany, procesy trochę trwają. Powoli,powoli, cierpliwie Natalio....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta glowna mojego komputera odeszla wczoraj rano :( W srode wieczorem jeszcze dzialala, a w czwartek rano brak reakcji. Zawiozlem na testy do takiego komisu, bo nie mam czesci zamiennych by samemu zdiagnozowac, no i wyszlo ze padla.

 

4.5 roku dzialala, ale przez tyle godzin, ze u niektorych przez 20 lat tyle komputer nie chodzi. Jakby mialem kase to by nie bylo problemu, by zrobilem gruntowniejsza modernizacje, a tak sama plyta to spory wydatek, wiec kupilem pod ten sam procesor i pamieci ale nieco nowoczesniejsza.

 

Chwilowo mam wiec do dyspozycji tylko tablet z mala klawiaturka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyta glowna mojego komputera odeszla wczoraj rano W srode wieczorem jeszcze dzialala, a w czwartek rano brak reakcji. Zawiozlem na testy do takiego komisu, bo nie mam czesci zamiennych by samemu zdiagnozowac, no i wyszlo ze padla.

Moje płyty główne przesyłają najszczersze kondolencje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×