Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

ewa, co sie stało??????!!!!!!!!!!!

Człowiek nerwica, napisałeś dużo i szczerze, to chyba pierwszy krok aby cos zmienic w swoim życiu; wiecej napisze jak ogarne swój ranek,a u mnie tez dzisiaj mega nerwowo/

Synu ma zaliczac fize,jak nie to powtórka roku i wypad z LO,jak pamietacie ma depreche i zespół obsesyjno-kompulsywny,wiec ma z lekka ciut cięzko-juz widzę jak sie wije aby nie iśc do szkoły,widze jak robi wsio aby to oddalic...wczoraj chodził po ogrodzie do 3 w nocy :roll: ,pewnie znów będzie batali o przyjęcie leków ,echhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem.... nie mogę o tym pisać przynajmniej narazie,aż się nie wyjaśni....ale nie wziełam tej chole....zomirenki

 

-- 13 maja 2011, 19:27 --

 

sypnęło mi sie całe cho...życie....rano myślałam,że chyba się za....

nawt nie załatwiłam sobie wizyty

 

-- 13 maja 2011, 19:31 --

 

mam dość....córki na angielski też nie zawiozłam....

upić się nie mogę ,bo w domu same wody kolorowe z korkami,a ja nie mam tego...chole...korkociągu

 

-- 13 maja 2011, 19:34 --

 

a wczoraj myślałam,że....idę do przodu.....,że się juz nie cofam....:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa,ale stało się "coś" konkretnego czy poprostu, o tak poprostu nastrój Ci się spier...całkowiecie?!

btw. ja często zawalam całe dnie :zonk:

Dzisiaj akurat nie 8)

 

-- 13 maja 2011, 19:47 --

 

ewa,ale stało się "coś" konkretnego czy poprostu, o tak poprostu nastrój Ci się spier...całkowiecie?!

btw. ja często zawalam całe dnie :zonk:

Dzisiaj akurat nie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....ze wszystkim sobie jakoś radziłam....mimo tych przejść za mną,ale tym razem nie dam rady.....wiem to....

wszystko we mnie drży...jeszcze dzis nawet nic nie jadłam,to zmieniło wszystko...

to nie jest gorszy dzień....musze to wyjaśnić,żeby wiedzieć i nie zwariować całkiem....a nie mam siły nawet się umyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele, mam nerwice lekowa, depreche i fobie społeczną, dzis w szpitalu dowiedziałam sie ze mam zaburzenie osobowości. nie wgłębiałam sie w ten temat wiec jestem zielona, w każdym razie moje odczucia sa takie, ze jestem psycholem :why: malo mam na głowie? fuuuuuuuck.

najgorsze, ze przez 3 lata nikt mi tego nie uświadomił, a dzis w szpitalu 3 psycholożki w 5 minut mnie rozpracowały :cry: strasznie mi zle z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bliksa

Nie słuchaj ich, bo przypinają te etykietki jakby jaka promocja była. Masz to co czujesz, że masz, nazwy można olać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem cała roztrzęsiona.Myślałam,ze to spadek cukru-a tu ok.

Mam zbyt duży perfekcjonizm i wkurzam się ,że jest 20:20 a moje dziecko ogląda TV.Przecież jutro sobota,przecież może czasem dłużej obejrzeć ciekawy film,a ja mam tak w głowie nasrane,że ona ma się myć,zjeść,pościelić łóżko,książka do ręki i leżeć w łóżku.

Czemu jak się to zaburza to ja dostaje szału :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chu....owe uczucie jak myślisz ,że powoli wszystko zaczyna sie układać i wszystko będzie dobrze a tu nagle z każdej strony jakiś cholerny strzał w tył głowy i znowu ta sama dezorientacja i zastanawianie się co dalej i jak robić :cry:

czemu chwil szczęścia jest tak mało i są tak krótkie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małaMI25, ja mam to samo,biedne dzieciaki wysłuchują moich krzyków za nic, bo ja nie moge sobie sama ze sobą poradzić......najlepiej położyć się do łóżka i nie wstawać,niech świat się kręci obok......

 

-- 13 maja 2011, 20:29 --

 

Lady_Beznadzieja, a jeżeli tak zrobisz...potem zaczniesz żałować i jeszcze bardziej będziesz miała do siebie żal i pretensje..na pewno dasz rade:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×